Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 éves fiam lázas, mi lehet a baja? fórum

4 éves fiam lázas, mi lehet a baja? (tudásbázis kérdés)


11. pink sunrise (válaszként erre: 10. - Crochet)
2012. nov. 4. 22:33
Mi is kedden megyünk vissza dokihoz,addig kapja az antibiotikumot....:)
10. crochet (válaszként erre: 9. - Pink sunrise)
2012. nov. 4. 20:13
ez még eszembe sem jutott, hát ha nem lesz jobb akkor kedden reggel dokihoz kell mennünk, de akkor mindenféleképpen megnézettem majd a manduláit is :D
2012. nov. 4. 18:59
A kisfiamnak is látszólag ok nélkül volt magas láza,és csak 2 nap múlva látszott hoyg a mandulái gyulladtak...Addig is néztem ,de nem látszott semmi,csak 2 nap mulva.Nem lehet ez a problem nálatok is?
8. crochet (válaszként erre: 7. - Cooltim)
2012. nov. 4. 16:01
köszi a tanácsot, még lázasok vagyunk, de kitartóan jó kedve van :)
2012. nov. 4. 07:31
3 eves lanyomnal volt ugyanez szept. elejen. Eppen kezdte volna az ovodat masnap. 4 napig tarto magas laza volt, semmi mas tunet. Van ez a 4 napos laz. Nalunk semmi mas nem volt utana sem, "csak" lazkiutesei lettek az 5. napon. Nyugi, ne idegeskedj, csillapitsd a lazat es igyon sok-sok folyadekot! Nalunk ez segitett. Jobbulast!
6. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Crochet)
2012. nov. 3. 23:35

Ha láza van, ott már baj van, orvoshoz kell menni, mert a szervezetbe gyulladás, lappangó fertőzés lehet.

A lázra mindig nagyon oda kell figyelni, elég komoly még felnőtteknél is.

2012. nov. 3. 23:23
Köszönöm szépen, most vett a férjem algoflex baby szirupot, azt adtam neki, persze a mi ágyunkba kéredszkedett, s most szundikál szépen, csak úgy sajnálom olyan piros az arca mint egy kis manónak
2012. nov. 3. 23:22
Lehet,hogy valami vírus lappang benne.A láz ezt jelzi,valami ellen küzd a szrvezete.Az is lehet,hogy nem fog kijönni semmi más tünet,ha sikerül hamar leküzdenie.Az is lehet,hogy 1-2 napon belül jön a többi tünet.Majd legyőzi,ne aggódj!A lázat nyomd le,aztán a többi kederül.Kitartás!!
3. crochet (válaszként erre: 2. - E28c748947)
2012. nov. 3. 23:19
Köszi szépen, csillapítom már persze a lázzát, meg sokat iszik, így elég jól türi ha beteg, csak hirtelen nem tudtam mi baja lehet, mert nem tünik megfázva, ma beszéltem a dokival, s szerinte immunrendszert erősíti így aggodalomra nicns ok, de én nem tudom, ilyen lenne egy immunerősítés?
2012. nov. 3. 23:14
Persze.Ebben a korban kezdődnek így betegségek.Csillapítsd a lázát, ennyi.Igyon sokat.Holnap pedig beszélj orvossal.5 évesek a lányaim, pár hete nálunk is így kezdődött egy vírusos betegség.2-3 nap múlva jelentkezett köhögés, aztán az is elmúlt.
2012. nov. 3. 23:11

sziasztok, 4 éves fiam lázas lett, tudom ez nem nagy baj, meg tudom ilyenkor mit kell tenni. viszont ami nekem furra, hogy ezenkivül semmi más tünet nincs, tegnap kezdte 38.2 c, ma már volt 39.6 is, most este 38.7, kevés étvágya van, persze sokat iszik, de nem fáj smemije, nincs megfázva, semmi.

valaki tudja hoyg mi baja lehet? volt ehhez hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook