Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 4 éves az LG fullHD smart 104cm tv és elromlott totálkáros lett, mennyit fog fizetni érte a biztositó? fórum

4 éves az LG fullHD smart 104cm tv és elromlott totálkáros lett, mennyit fog fizetni érte a biztositó? (tudásbázis kérdés)


8. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 6. - Globus)
2017. jún. 18. 10:30
Pontossbban a Meteorologiai Intezetnel - nalam viharkar miatt tavaly.
2017. jún. 18. 10:26

Nekünk volt már villámkárunk, mondjuk már régen. A környéken sokakat érintett, mert a kábeltévén keresztül jött be és tönkretett sok tévét. A tévénk régi volt, számla nem volt, mégis fizettek érte valamennyit a típus és évjárat szerint. A videóról volt számlánk, azt kifizették valamilyen arányszámmal csökkentve az évek alapján.


A szerviz gondolom meg tudja állapítani, hogy villámkár, ezt miért vonnák kétségbe?

6. globus (válaszként erre: 2. - Cservenák Vali)
2017. jún. 18. 10:21
Neked kell bizonyítanod, hogy villámcsapás érte. Ilyen esetben körbekérdezik az összes biztosítótársaságot, és ha abban az időben senki más nem jelentett villámkárt, akkor kapsz egy levelet, hogy kérésed alaptalan. Konkrét tapasztalatból írom.
5. Cservenák Vali (válaszként erre: 4. - Bubinana)
2017. jún. 18. 10:15
Május 15 én vitte el a szerviz és én a héten telefonáltam nekik,hogy mi van a tv-vel és azt mondták,hogy nem lehet megjavitani és átadták a kárrendező irodának.Egyébként a K&h nál van a lakásbiztositásom.
4. bubinana (válaszként erre: 1. - Cservenák Vali)
2017. jún. 18. 10:02
Ne várj sokat! Majd mondják,hogy mért volt áram alatt? Mért nem kapcsoltátok ki?
2017. jún. 18. 09:59
Amilyen nagyvonalu szokott lenni a biztosito karesemeny utan.
2017. jún. 18. 09:36
Május elején a villámcsapás odatett a tv-nek és totál károsra vette az LG szerviz a 4 éves a tv Mennyit fog fizetni ilyenkor a biztositó?
2017. jún. 18. 09:34
4 éves az LG fullHD smart 104cm tv és elromlott totálkáros lett mennyit fog fizetni érte a biztositó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook