Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 és fél éves gyerek fogváltás fórum

4 és fél éves gyerek fogváltás (beszélgetős fórum)


2019. nov. 17. 10:47
9-10hosan indult meg neki a fogzas. De korahoz kepest nagyobb is mint a tobbiek...nem fajlalja mar nagyon log neki de nem akarjuk piszkalni mig nem engedi...az oviba kb ket hete nezte oket fogorvos nem volt semmi gond amugy szepek a fogai.olvastam hogy van akinek hamar jon el a fogvaltas de nem gondoltam hogy nalunk is...:o
6. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Mucné)
2019. nov. 17. 10:20
Figyeld a fogát, hogy jön kijebb és akkor alsó fog tolja, vagy azért pirosodik, mert az alsó fog nem tud jönni és tényleg nehogy valamely oldalirányba akarjon "kitolakodni".
2019. nov. 17. 10:17
A mellette lévő fog kb 3 hét alattmozgósodott ki neki ugyanannyira, azt is ki kellett húzni,mert alatta a másik már kezdett rossz irányba nőni.
2019. nov. 17. 10:16
A 6 éves lányomnak 1 évig mozgott a foga. Most vettük ki neki, mertcsak nem akart kiesni, pedig már totál ferdén állt. Az ínye meg nagyon piros volt körülötte és fel is dagadt.
2019. nov. 17. 09:28
Koran jott ki az első foga?Ledobbentem,hogy ennyi idősen mar jon a csontfog.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Mucné)
2019. nov. 16. 20:30

Bevallom nem nézegettem mozgó fognál az ínye színét így erre nem tudom a választ. Azt figyelem mozgó fognál hogy nehogy a csontfog rossz helyen jöjjön. Volt rá példa, nem is egy hogy a tejfog nem esett ki de az új fog ferdén kezdett kibújni.

Én ahogy meglátom a csontfog hegyét már viszem is fogorvoshoz.

2019. nov. 16. 20:22
Sziasztok! 4 es fel eves kisfiamnak ma vettuk eszre hogy mozog a foga. Biztos hogy nem ma kezdett mozogni mert mar nagyon mozog. Annal az egy foganal az inye is picit pirosasabb de nem nagyon. Normalis hogy pirosas az inye ott? Nem faj neki es nem is utotte be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook