Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4. babát tervezzük fórum

4. babát tervezzük (beszélgetős fórum)


1 2
37. moon79
2017. febr. 14. 17:13
Sziasztok! Van itt valaki?
36. Opus (válaszként erre: 35. - 67065d8ab8)
2016. márc. 1. 14:36
Köszönjük szépen! :)
35. 67065d8ab8 (válaszként erre: 34. - Opus)
2016. márc. 1. 13:50
Szia. Nekem is pont igy alakult. De màr nagyok. Sajnos!! Boldog babavàràst és jó egészséget kívànok a csalàdodnak.
34. Opus
2016. márc. 1. 13:31
Nekünk három lányunk van és most fiút várok. Semmit nem tettünk annak érdekében hogy ilyen vagy olyan neműek legyenek, csak így alakult.
33. Opus (válaszként erre: 32. - Moon79)
2016. márc. 1. 13:29
Most találtam meg ezt a fórumot :)
32. moon79
2016. márc. 1. 12:12
Olvassa még valaki? 😊
2014. aug. 12. 00:14
Állítólag peteérés előtt 2-3 nappal kell együtt lenni, akkor esélyesebb a lány. (Az "X" hímivarsejtek hosszabb ideig "élnek", mint az "Y". Az utóbbi viszont gyorsabban ér a petesejthez, mint az X. Ezért nagyobb esély van közvetlen peteéréskor és az utána levő pár napban, hogy fiú lesz, előtte pedig hogy lány.) Nem tudom ez mennyire igaz, de nekünk bevált. 2 lányunk, 2 fiúnk van.
2014. júl. 25. 09:52

Sokan a 3 gyereket is furcsának tartják. Nem egyszer kérdezték tőlem, hogy mind az enyém?

Én sem szoktam másokra bízni őket, csak nagyon ritkán. Éjjelre még sosem hagytuk őket másra, még a nagyszülőkre sem. Persze nem biztos, hogy ez így jó. Fogjuk őket nagyszülőkre bízni, de még nem alakult úgy.

2014. júl. 25. 09:32

Én nagyon sok kritikát kaptam a környezetembe mikor megtudták,hogy a 4.babámat várom.Hát mindenkinek vissza szóltam:Hogy akkor szólj,ha mindig rád hagyom a gyerekeimet addig csönd.Én nem szoktam senkire ott hagyni a gyerekeket.Mióta megszülettek mindig velem vannak.Még a mamának is ritkán adom oda öket.Most épp nyaralnak a mamánál.

Szóval ha úgy érzed vágj bele.Kivánom,hogy minnél elöbb teherbe ess.:)

2014. júl. 24. 11:57

Egyébként én elsőre kislányt szerettem volna,13.héten azt mondták lány,38.héten közölték,h fiú,fiú is lett,de imádom,nem adnám semmiért.

Lett egy új kapcsolatom párom határozottan Brigittát akart,én már inkább fiút a fiam mellé,de igazából nekem mindegy volt,és Brigitta lett.


Ja,és mi is min. 4 közös gyereket szeretnénk,így 5 gyerkőcünk lesz,nem azért,h milyen nemű,csak mert nagy családra vágyunk.De még ki tudja,tőlem 10 is lehet.....és igen,fel kell nevelni őket,de nekünk párommal,nem másnak,ezért nem izgat a negatív kritika.Akenek nem tetszik,így járt!Akkor szóljon be bárki,ha hozzá megyek kéregetni!


Szerintem próbáljátok meg bátran,hátha sikerül!Én úgy tudom a lány ivarsejtek lassabbak,de akár 3 napig is életképesek az aktus után,tehát eszerint a peteérés előtt 2-3 nappal érdemes megpróbálni,és az előtte lévő önmegtartóztatás is jó ötletnek tűnik....ezeket csak olvastam,de jók lehetnek!

én drukkolok!!! :-D

27. Zsuzska1425 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 24. 11:46
nem kötekedni akarok,de tudtommal szülés után van még 3 nap nevet adni a babának,szóval nem értem miért avatkoztak bele
26. Fiúsmami (válaszként erre: 25. - Adibadi82)
2014. júl. 17. 14:54
Ja 5 fiú mi kaját elfogyaszt:)
2014. júl. 17. 14:42

11 illetve öt gyereket sem szeretnék,úgy gondolom nekünk négy a maximum,mert hát ha a négyeske is fiú akkor aztán lesz kajálás.így sem piskota de hát majd ha kamaszok lesznek.


manó2000:nálunk is a harmadik egy angyal imádom,szerelem első perctől.De lehet hogy azért mert mindenki őt kényezteti mert ő pici,bátyusok is mindent megengednek neki.

2014. júl. 17. 08:28

Távolabbi rokonunknál a 11. gyerek lett fiú... :)


Nem rég láttam egy műsort, amiben szintén kislányt szerettek volna a szülők sok fiú után. Több párt is bemutattak, volt aki természetes útón próbálkozott, hogy az 5. lány legyen, de fiú lett. Egy anyuka pedig olyan orvosi beavatkozást választott, hogy a lombik bébi program keretében, csak a lányokat ültetik be, iker lányai lettek. Egy másik anyuka szintén ilyenre vállakozott, neki sokadjára sem tapadt meg... Nem tudom, hogy hívják pontosan ezt az eljárást, de csak bizonyos országokban csinálják és azért némi erkölcsi kérdéset felvet...

2014. júl. 17. 08:06

Én sem értem ezt a negatív hozzáállást. Nekem se lányom lett, hanem fiam (bár amúgy is szerettünk volna még egyet) mégsincs bennem egy fél pillanatig sem rosszallás, hogy miért nem lány. Elképesztően édes a harmadik fiam, odavagyok érte.

Méghogy csalódottság! Soha!

2014. júl. 16. 19:53
Szerintem se nagy bűn ha az ember szeretne fiúk után lányt is.Miért kell ezért lenézni vagy bántani?? Senki nem mondta,hogy ha mégis fiú akkor esetleg elcseréli,eldobja..stb. Miért kell rögtön negatívnak lenni???Én nem értem. Az meg hogy ki mennyit szül szerintem mindenkinek a magánügye!!!! Mi évekkel ezelőtt csak egy gyereket terveztünk,de ikrek lettek!Mégis ugyanúgy szeretjük mind a kettőt.És ha esetleg a 3. nem lány lesz,hanem fiú,akkor azt is ugyanígy szeretjük majd!!!
2014. júl. 16. 19:40
De jó hogy ilyen sokan lettünk.Egy kicsit elbizonytalanodtam a hozzászólások alapján.Valahogy úgy érzem most sikerülhet a kiscsaj ha betartjuk a peteérés szerinti időt.mi mindig is 3gyerkőcöt szerettünk volna,én kislánynak is mindig azt mondtam.Szeretek nagy családban élni mindenen gyerkőctől mást kap az ember és imádom őket ahogy tetsőrként vigyáznak anyára és én mindig szép vagyok nekik, de szerintem nem bűn ha az ember a másik oldalt is szeretné megtapasztalni.
20. vecus
2014. júl. 16. 17:47
Nálunk négy gyerek van és még tervezzünk még egyet, és minket nem foglalkoztat a neme. Van 3 fiú és egy lány. Inkább az a fontos hogy egészséges legyen majd. :)
2014. júl. 16. 17:42
Nekünk 3 lurkónk van. Az első kislány lett, és nagyon szerettünk volna neki egy hugit - gondoltuk tökéletes lesz a felállás a 2 lánnyal. Rágyúrtunk hát, minden taktikát bevetettünk, és persze, hogy fiú lett! :D Évek múltán megint belevágtunk, hátha összejön 3.-nak a kislány - természetesen fiú lett Ő is - pedig eléggé bennevagyunk ebben a baba neme témában......:) Azt hiszem, mi itt megálltunk......:)
2014. júl. 16. 17:28
Természetes, hogy ugyanúgy fogjátok szeretni, de maga az érzés, a csalódottság ott motoszkál majd, ami totál nem fair egy kis emberrel szemben. Teszem azt valaki két gyereket tervez, és csak azért vág bele a harmadikba, hogy hátha más nemű lesz, no, az tré. Mint mondtam: láttam már ilyet, és totál lenézem az ilyen anyákat. 5 fiú után szülni és szülni, s szülni még csak azért, hogy lány legyen??? Atyaég! Azokat a gyerekeket valamiből fel is kell nevelni.
2014. júl. 16. 17:22
Minden elismerésem azoké az Anyukáké, akik 3-4 babát szülnek!!!!
2014. júl. 16. 17:16
Nah nektek legalább lesz nyugdíjatok :-D
15. Sirga
2014. júl. 16. 17:12
Nekem 2 fiú után sikerült a lány. Sok zöldség és tejtermék már a tervezett fogantatás előtti hónaptól, kevés húsféle és fűszer. És a peteérés körüli napokban önmegtartóztatás. Természetesen garancia nincs, de próbálkozni lehet! :)
2014. júl. 16. 17:08

Apuéknál volt olyan, hogy 5 fiú után jött egy kislány:) Anyuéknál meg 4 lány után az 5. lett fiú.

Drukkolok.

2014. júl. 16. 16:53
Nekem is három fiam van. Gondolkoztunk a 4. babában, jó lenne egy kislány. Én is csalódott voltam, h a 3. nem lány. De olyan édes lett a 3. fiam is, hogy már el se tudnám képzelni hogy ő lány legyen. Így jó ahogy van.
12. Jákób Gyöngyi (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2014. júl. 16. 16:49
Én se azért szülök mert lányt akarok!!!!hanem azért mert gyereket akarok!és nagyon nagy esélyem van arra hogy ismét fiú legyen.Akkor sem fogom kevésbé szeretni!!!!!!
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2014. júl. 16. 16:30

Szerintem attól még éppen annyira szerette, csak ugye a vágy egy kislány, vagy kisfiú után erős volt benne.


A szülőszobán egyszerre szültem egy anyukával, aki szintén a negyedik babáját várta, nem tudta milye lesz, nem is gondolkodott fiú névben, mikor mondták egészséges kisfia van, milyen nevet ad, csak a Marika nevet mondogatta, a szülésznő ás orvos adta a kicsinek a Péter nevet, mert éppen az a névnap volt.

Egy szobába kerültünk, a kezdeti sokkja után imádattal nézett, a kislánynak várt kisfiára is.

2014. júl. 16. 16:25
Nekünk 2 gyerekünk van. Az első lány, a második fiú. Lehet növelni az esélyt, hogy ilyen vagy olyan nemű legyen. Bár nem 100%, de érdemes megpróbálni. Érdemes utána olvasgatni.
2014. júl. 16. 16:17
Láttam én már négy fiú után ismét fiút szülő anya csalódottságát, amit még leplezni sem tudott. Vagy szüljön valaki azért, mert gyereket akar, nem csak és kizárólag ilyen vagy olyan neműt, vagy inkább ne szüljön. Gáz.
8. Jákób Gyöngyi (válaszként erre: 4. - Fiúsmami)
2014. júl. 16. 16:17
Nekem is van ismerősöm.3 fiú után ikerpár(fiú-lány) :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook