Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 3x5 napos diéta fórum

3x5 napos diéta (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 11. 11:09
Szia! Ma van a 15. napom, még megpróbálom 5 nappal kibővíteni. Eddig 7 kg, de centiben nagyon látványos. Ha vége a húsz napnak úgy tervezem 1 hét múlva megint elkezdem.
2011. máj. 11. 10:01
Sziasztok! Csináljátok még?
2011. máj. 9. 11:22
Sziasztok! 12 napja kezdtem el a 3x5 napos diétát. A 10. napon áltam mérlegre 4,5 kg-ot fogytam. Próbálom húsz napig betartani, bár két napja már folyamatosan éhes vagyok (nem bűnöztem egyszer sem). Nekem bevált ez a diéta, ha befejeztem ez a húsz napot, 4-5 nap múlva újra elkezdem.
48. fmeli
2009. ápr. 23. 08:56

ma nagyon kihaltak a fórumok.nekem most mennem kell,de késöbb még benézek.

szép napot mindenkinek.

47. fmeli
2009. ápr. 23. 07:31
sült hurka kolbász volt az ebéd,csak pár falatot ettem belöle.de mivel a gyomrom elszokott a zsiros ételektöl,ez a pár falat is nagyon kiütött.
46. 4b6a2525df (válaszként erre: 45. - Fmeli)
2009. ápr. 22. 15:16
Mit bűnöztél?
45. fmeli
2009. ápr. 22. 09:47
tegnap bünöztem egy kicsit,de nagyon rosszul lettem utánna +hasmenés ugyhogy ezentúl biztos nem fogok bünözni.
44. fmeli
2009. ápr. 21. 09:13
köszönöm
43. 4b6a2525df (válaszként erre: 42. - Fmeli)
2009. ápr. 21. 09:06
Szívből gratulálok, tarts ki:)
42. fmeli
2009. ápr. 21. 08:32
ma is mérlegeltem 2kg fogyás 6 nap alatt.ez szuper.még soha semmilyen fogyókurával nem értem el ilyen rövid idö alatt fogyást.ez eröt ad a folytatáshoz is.
41. fmeli
2009. ápr. 19. 15:26
teljesen kihalt a fórum?
40. fmeli (válaszként erre: 39. - MelisUK)
2009. ápr. 17. 07:36
köszi a biztatást.
39. MelisUK (válaszként erre: 34. - Fmeli)
2009. ápr. 16. 10:18
Sok sikert neked, remélem, hogy eléred a célod és napról napra csinosabb, fittebb és önbizalomban gazdagabb leszel.
38. fmeli
2009. ápr. 16. 07:50
ugy látom nem valami sikeres ez a fórum. de én kitartok.irjatok
37. fmeli
2009. ápr. 15. 12:38
mindent elkészitettem az ebédhez.alma,1fött tojás,2 piritós,tejfel,uttánna zöldteát iszom. azért választottam a zöldteát mert vizhajtó hatásu és ez is elösegiti a fogyást,föleg 1 kanál almaecettel elkeverve.igaz nem valami finom,de ennyit el lehet viselni.
2009. ápr. 15. 10:00

Én itt vagyok:) és lelkiekben támogatlak.:):)

Most mégegyszer "elméláztam" az étrenden, és azt hiszem, hogy belevágok. Csak most még iszom a napi 2-3 liter InnerLightot, hogy lugosítsak. Ha arra ráunok elkezdem ezt

35. fmeli
2009. ápr. 15. 08:16
nincs itt senki?
34. fmeli
2009. ápr. 15. 08:02

megkeztem a diétát.most egyenlöre a diétát követem,de az elsö 15 nap alatt remélem szabadul fel egy kis energia is hogy a második 15 nap alatt már megfogadjam melisUK tanácsát és tornázok is.

a mai reggelim- 2 szelet piritós,1 alma,kávé.

33. MelisUK (válaszként erre: 31. - Fmeli)
2009. ápr. 14. 17:27

Ok, bocsánat kérés elfogadva. :D

Sajnállak, hogy a férjed ilyen, irtó nehéz ez az eset, sajnos én is átéltem ugyanezt apummal. Ha elkezdte, akkor nem fogja abbahagyni, nagyon kicsi legalábbis az esély.

2009. ápr. 14. 14:37

Sziasztok


Én tavaly tavasszal megcsináltam 3 x 5 napot!

Hát mit mondjak az utolsó 3-4 napban inkább alig ettem valamit, de a tejfölre, narancsra már ránézni se birtam.

Viszont nekem akkor nagyon bejött, ha jól emlékszem 6-7 kg jött le a 15 nap alatt, és azért az nem rossz eredmény valljuk be!

Mondjuk azóta se ettem narancsot és tejfölt is csak módjával! :)

31. fmeli (válaszként erre: 30. - MelisUK)
2009. ápr. 14. 14:30
az én fiam 3 éves még nem jár oviba.akkor már más lenne a helyzet.most mindég velem van az apja reggeltöl estig dolgozik és sokszor éjszaka vagy csak hajnalba jön haza,mert elég sokat iszik mostanság.egy éve folyamatosan rettegek hogyan jön haza milyen kedve lesz.ezért van h napokig ki se mozdulok a házból.különben bocsánat a multkori irásomért igazad van,csak elégé stresszes vagyok és ugy látszik másokra is kivetitem a hülye problémámat.és örülök ha öszintén véleményeznek az emberek,mert igy tanulok én is és tudok változtatni.szóval mégegyszer elnézést kérek,örömmel fogadom az öszinte és épitö kritikádat.
30. MelisUK (válaszként erre: 22. - Fmeli)
2009. ápr. 14. 14:18

Egyébként az általad írt "kioktatásaim" engem is zavarnak. Zavar, hogy annyi butaságot hordanak össze az emberek, sokszor pedig csak oda kellett volna figyelni legalább az általános iskolában egy kicsit jobban... Az meg már a saját "hülyeségem", hogy igyekszem minél több mindenről infókat begyűjteni, nem akarok hülye lenni.

Amíg Cipruson éltem, addig heti 54 órát (napi 9 órát és egy szabadnapom volt hetente) dolgoztam és volt mellette időm takarítani, bevásárolni, főzni, mosni - kézzel, nem géppel, mert nem volt mosógépünk, a macskánkat rendbe tartani, mozogni és nem utolsó sorban a párommal mindenféléket csinálni. Szóval tudom, hogy milyen amikor az ember minden pillanata be van táblázva és tudom, hogy hogyan lehet időt szentelni arra, ami fontos számomra. Persze nem tudom, hogy milyen az, amikor gyereke van valakinek, de sejtelmeim azért vannak.

Emlékszem pl, hogy amikor óvodába vitt apum, akkor mindig futóversenyeztünk a házunktól az óvodáig. Jó poén volt és megvolt az edzés is.

29. MelisUK (válaszként erre: 22. - Fmeli)
2009. ápr. 14. 13:54

Szerintem egyáltalán nem oktattalak ki, csupán leírtam a véleményem, hogy igenis attól, hogy duci valaki, megváltoztathatja a kinézetét és az egészségi állapotát, csak akarnia kell.

És azt is írtam, hogy tényleg nem kerül pénzbe a torna, nem kell a dvd-s aerobik, ha nincs rá pénz! Csak tornázz magadnak. Én is úgy szeretek a leginkább tornázni, ha csak beállok a tükör elé és úgy csinálok guggolásokat, helyben futást, lábujjhegyre állást, aztán felüléseket, oldalt fekve lábfellendítéseket. Ezek a gyakorlatos sokkal jobbak bármelyik aerobik dvd-nél. A dvd csak arra jó, hogy ütemet és ihletet ad az embernek, esetleg jobb kitartást. Szóval a torna tényleg nem kerül pénzbe.

Valóban nincs gyerekem, hisz nem állok még úgy anyagilag, hogy be merjem vállalni.

Ja, és téged se oktattalak ki és másokat sem, hanem csupán leírom a véleményem. És tudom, hogy aki duci, annak nagyon sz@rul esik, ha a súlya kerül a téma középpontjába, hisz én is voltam duci. És a mai napig utálok tornázni, de még jobban utálom, ha duci vagyok, így egyszerűen jobban érzem magam.

28. fmeli (válaszként erre: 27. - Claire1984)
2009. ápr. 14. 08:36

szia

a 7.bejegyzésben pontosan le van irva az 5 napi étrend,ezt 3x ismételheted folyamatosan vagyis egyszerre 15 napig edd ezt az étrendet.pár napot szünetelj mielött elkezdenéd a következö 15 napot.a szünetelés alatt ehetsz bármit de csak keveset,és vigyázz a zsiros ételekkel.én se tudok sok mindent nemrég találtam rá erre a diétára.már sokat próbáltam ezzel se vesztek semmit,egy próbát megér.

2009. ápr. 14. 07:41
Sziasztok! Pontosan milyen is ez a diéta?
2009. ápr. 14. 07:28

Sziasztok!

Én csináltam már ezt a diétát egyszer! Nagyon hirtelen fogytam tőle, de amint vége van, a duplája vissza is jött! Csak mindenkit óvatosságra intenék!

2009. ápr. 14. 06:55

Igen, de nem most. mától csinálok egy 3-4 napos lugosítást (nagyon el vagyok savasodva)és utánna.

Vagy péntek, vagy szombattól

24. fmeli (válaszként erre: 23. - 4b6a2525df)
2009. ápr. 13. 11:32
igen én szerdán kezdem.szeretnél csatlakozni?
2009. ápr. 13. 06:49
Na most az ünnepek után kezdi valaki?
22. fmeli (válaszként erre: 17. - MelisUK)
2009. ápr. 9. 15:40

a dvd-re tornázás is pénzbe kerül,ugyanis ahhoz kell egy dvd lejátszó,az internet is nagyon drága ezért a legkisebb csomagunk van amiböl nem lehet párszáz megákat letölteni.neked fogalmad se nincs milyen az életem miket élek át nap mint nap,és az adatlapodon nem láttam gyerekfotót ezért gondolom nincs gyereked,akkor hogyan tudod megitélni mire van idöm és mire nincs.én örülnék ha olyan életem lehetne mint a tiéd.ahogy látom az irásaidat mindenkit kioktatsz.más dolog tanácsot adni és más kioktatva hülyének nézni a másikat.

üdv

meli

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook