Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3.sikertelen lombik utan I R es immunulogiai vizsgalat fórum

3.sikertelen lombik utan I R es immunulogiai vizsgalat (beszélgetős fórum)


1 2
47. s700 (válaszként erre: 46. - Tücsi29)
2011. jan. 6. 08:57

Igen, Pécsen, de neten biztosan találsz a lakóhelyeden is energy klubot, ott van, aki mér is.

Igen, sajnos ezeket a hormonok okozzák. Ha nem megfelelően működnek, akkor nem tud megmaradni a baby sajnos...

Remélem sikerül mielőbb rendezni a dolgaidat és boldog kismamaként töltheted ezt az évet!

46. tücsi29 (válaszként erre: 44. - S700)
2011. jan. 5. 16:48

Köszi:)..bozony sokat segitettél:)..azt pl hogy végül beavatkozás nélkül..spontán..lettél terhes:)

gondolom ott Pécsett van ez a természetgyógyász...

Nekem is volt 2 inszemem,az elsö sikerült is,de nem maradt meg,a második nem jött ösze a harmadikat meg leállitották mert 6 petesejt érett meg(lombikot ajánlottak, csak asajnos addigra válságba kerólt a házasságom és aztán azt nem kértük..mostmár jó vagyunk:)..amikor a fogigátlót abbahagytam akkor nekem is pattanásos volt a hátam,mensi körül még most is, de nem vészes..nekem elvileg van spontán peteérésem,csak nekem meg a mensim gyenge..2-3 nap..nem tudom h ez normális-e...

45. s700 (válaszként erre: 42. - Liusmano)
2011. jan. 5. 10:55

1-2 ciszta valóban fel tud szívódni. Nekem sajnos tele volt a petefészkem már, mint a szőlőfürtök úgy nézett ki...

A terhesség alatt viszont elmúltak a tüneteim, remélem szülés után is így marad:-)

44. s700 (válaszként erre: 41. - Tücsi29)
2011. jan. 5. 10:54

Nekem a leg szembetűnőbb tünet a hízékonyság volt és semmiféle diétával nem ment le, csak rosszul voltam mindegyiktől. Aztán a baba miatti vizsgálatkor derült ki, hogy policisztás a petefészkem. Végül endokrin kivizsgáláson az inzulin is be lett bizonyítva. A hajam is hullott rendesen egyébként. A bőröm tele volt apró pattanásokkal állandóan. (Arcomon szerencsére nem:-)) A szőrösödésről meg ne is beszéljünk! Az valami rettenet! A hormonjaim is oda voltak, nem is volt peteérésem emiatt. Szóval én eléggé bekaptam ezeket a tüneteket.

Amíg persze a fogigátlót szedtem nem is voltak vészes tüneteim, hanem mikor abbahagytam, hát akkor minden előjött!


Energy-t véleményem szerint csak kimérve érdemes szedni, nem csak úgy hasra ütve. Én pontos kontroll alatt szedtem. Gynexet nagyon sokáig nem fogadta el a szervezetem, hiába a hormonokra hat, túl erős volt. Renol felelt meg nekem a legjobban és sokmindent az tett rendbe. Jó idő után jöhetett, hogy gynexet is, de csak kis mennyiségben. Mellette szedtem még 1-2 vitamint is pl. C vitamin, halolaj, ilyesmik, persze azt is az enegry-t. Ha komolyan érdekel a dolog, keress fel egy szakembert és mérés alapján szedd inkább!

2007 elején hagytam abba a fogigátlót és mivel nem jött össze a baba, utána kezdtem el orvoshoz járni, hogy segítsen. A vizsgálatokon kiderült, hogy a PCOS-en kívül semmi bajom nem volt. ÁÁtjárhatósági vizsgálat, méhtükrözés minden negatív lett. Apa is teljesen jól volt. Mégsem volt peteérésem. 3 clostilbegyt kúrát csináltam végig, 4 inszeminációnk volt, mind sikertelen. Aztán lombikra mentünk. 3 babó lett, amiből 2 lett először beültetve, 6 hétig tudtam kihordani, aztán elment. A második fagyibabás beültetés megint nem sikerült. Ezután már csak az energy volt, ami segített, meg még egyéb természetgyógyászati kezelésre is jártam.

Remélem segítettem, bocs, hogy ilyen hosszú lettem!

2011. jan. 3. 20:36

Szia!

Én azért vagyok szkeptikus ezzel kapcsolatban, mert nekem ezek közül egyik sem. A sok hormontól híztam ugyan, de túlsúlyosnak még igy sem vagyok mondható,cisztám biztos nincs és minden hormonértékem jó...a hajam egyáltalán nem hullik és néhány mensi körüli patit leszámítva a bőröm is szép...egyedül az inzulin volt szar ..és ebből rögtön azt mondtaák h ez pcos..és hogy lehet h nincs cisztám, de majd lesz..

42. Liusmano (válaszként erre: 41. - Tücsi29)
2011. jan. 3. 20:08

Szia!

Igen vannak jelek... Nálam pl nincs mensi, van kicsi hajhullás is, de nem olyan veszélyes, pattanás is sokszor feltűnik sajnos, de az sem vészes, ill. van ciszta is mindkét petefészkemben. Azt mondják a diétától és a gyógyszertől ezek elmúlnak és jönni fog az áldás is!!

2011. jan. 3. 16:18

Sziasztok!

De vannak tüneteitek?hajhullás,mensi hiány ,szörösödés pattanás,ciszta stb..(a cicim körül nö 1-2 szál de nme vészes)

gyógyszert még nem kaptam, csak diétára fogtak..majd most kell visszamennem

s700,neked mennyi idö után jött össze a baba és milyen energy terméket szedtél?(én Gynexet szedek)

40. s700 (válaszként erre: 38. - Tücsi29)
2011. jan. 3. 15:21

Nekem is IR és PCOS-em van, nagyon nehezen jött össze a baba nálam is, de nem mondanám magam profinak a témában.

Én mondjuk a Meforal mellett természetgyógyászhoz is jártam, többek között Energy termékeket szedtem.

39. Liusmano (válaszként erre: 38. - Tücsi29)
2011. jan. 3. 12:40

Szia!

Nekem ugyanez a problémám! PCO+IR és nekem sem jön össze a baba. A magas IR miatt kell szednem Meforalt, illetve diéta!!

2011. jan. 2. 23:22

Sziasztok!

Van itt valaki aki profi ebben az IR PCOS témában?..nekem novemberben mondták ki az ÁMENT,de elég fura a helyezt, mert az inzulinom tényleg magas,de a többi tünet közül egyiket sem produkálom(kivéve h nem jön a babó:()..

37. s700 (válaszként erre: 35. - Bcicus)
2010. dec. 29. 23:56

Gratula, nagyon szép eredmény!

Köszönöm a mélt, nézegettem, érdekes lehet. Bár én most még nem diétázok, majd szoptatás után:-)

Én 31-én leszek 39 hetes:-)

36. Liusmano (válaszként erre: 35. - Bcicus)
2010. dec. 29. 22:56
Nem semmi eredmény!!Gratula remélem nálam is ilyen gyors lesz!!
35. Bcicus (válaszként erre: 34. - Liusmano)
2010. dec. 29. 20:31
Én tavaly október legvégén kezdtem, elég hamar megszoktam, szerintem könnyen tartható és a ciklusom is 3 hónap után beállt és lett peteérésem. 8 hónap alatt fogytam a 42 kilót.
34. Liusmano (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2010. dec. 29. 11:20

Remélem én is eljutok erre a pontra mikor azt írhatom,hogy terhes vagyok! Neked nagyon de nagyon gratulálok!!!!!

Mennyi idő kellett ahhoz, hogy megszokd a diétát?, és hogy ennyit le tudj adni?

33. Bcicus (válaszként erre: 32. - Liusmano)
2010. dec. 29. 00:01
Ismereős, nekem sem használt semmi, amíg meg nem tudtam, hogy nekünk csak a speckó diéta jó. Azóta fogytam 42 kilót (mostmár csak 39) és 21 hetes terhes vagyok.
32. Liusmano (válaszként erre: 31. - Bcicus)
2010. dec. 28. 10:46
Szia! Tudom, hogy semmit sem ér, de annyi mindent próbáltam már, és nem veszek észre változást! Priviben adom a címet! Addig is köszi
31. Bcicus (válaszként erre: 27. - Liusmano)
2010. dec. 27. 21:55
A gyógyszer diéta nélkül semmit nem ér. Gi diéta nagyjából jó, bár pl atejet tilos reggel inni, küldök speckó pcos diéta anyagot ha adsz email címet.
30. Liusmano (válaszként erre: 28. - S700)
2010. dec. 27. 19:47

Szia!

Nagyon köszönöm! Megpróbálom most ezt a lehetőséget is, hisz babát szeretnénk, és emiatt mindenre képes vagyok!A gyógyszerrel az a bajom, hogy mikor beveszem enni kell :-( és az esti evés a legnagyobb gond, hogy akkor mit is lehet enni.hisz még a levegő is meglátszik rajtam. A gyümölcsöket nagyon szeretm de azokat már nagyon unom :-(

29. rinike (válaszként erre: 27. - Liusmano)
2010. dec. 27. 19:46
Szia! Én is a cukorbetegeknek előírt diétát tartom, miközben Meforal-t szedek, és igen kellemes mellékhatása a diétának a havi 2-2,5 kg fogyás.
28. s700 (válaszként erre: 27. - Liusmano)
2010. dec. 27. 19:35

Szia!

Nagyon szorítok, hogy sikerüljön!

IR mellett a legjobb a GI diéta, amit a cukorbetegeknek ajánlanak! Keress rá a neten. Nekem bevált, de egyébként a gyógyszertől alapban is lehet fogyni. Nem vettem teljesen szigorúan és így is 10 kg lement fél év alatt.

A lényeg, hogy azokat az élelmiszereket edd, aminek kisebb a GI indexe.

Pl. fehér kenyér, pékáru helyett teljes kiőrlésű vagy barna javasolt.

Főzelékekbe, levesekbe nem teszek rántást, csak habarást, azt sem lisztből, hanem teljes kiőrlésűből vagy vegyesen.

Tésztát durum lisztből készültet használok.

Szóval ilyen kis apróságokon múlnak dolgok.

2010. dec. 27. 18:56

Sziasztok!

Tudtok nekem abban segíteni, hogy hogyan tudok fogyni Meforál mellett? Van Pco-m és IR viszont nagyon szeretnénk babát! Ez minden vágyunk. Kellene valami frappáns diéta a gyógyszer mellé, de nem találok...légyszi segítsetek! KÖszönöm

26. s700 (válaszként erre: 25. - Herbatea)
2010. jan. 5. 15:00

Köszi lányok, aranyosak vagytok!

Mindenkinek Boldog új évet kívánok és azt, hogy teljesüljön minden álmotok!

25. Herbatea (válaszként erre: 22. - S700)
2009. dec. 31. 12:17

Mindenképpen érdemes lenne átgondolnod....


Ha fogysz, automatikusan beállnak a hormonok is és magától várható a babaáldás!


Tudom, hogy, annak aki évek óta küzd és vár és sír minden hónapban nem lehet azt mondani, hogy várjon!!!

Nagyon nehéz!


De ha elkezded az étrendet pl átalakítani vagy átformálni a napjaitokat, hogy beleférjen a mozgás, akkor automatikusa "háttérbe" szorulhatna a babakérdés, talán a lelkedet sem nyomná annyira!


Van egy sorstársunk, 44 éves, és nemfiatalon dobta be magát a mozgásba!

Azt mondja, olyan örömérzetet ad neki, hogy elmondani sem tudja! 42 volt, mikor az első babájuk született, most nagyon nekifeküdtek a ketteskének...... Csak met-mozgás-diéta kombóval! Tűű doki nagyon bíztatja őket! :)


Kitartás!

24. Bcicus (válaszként erre: 19. - S700)
2009. dec. 30. 18:42
Azt sok gyógyszerre ráírják. Én régen szedtem és nagyon jó szer.
23. Bcicus (válaszként erre: 20. - Herbatea)
2009. dec. 30. 18:41
De ért hozzá, mivel ezzel foglalkozik.
22. s700 (válaszként erre: 21. - Herbatea)
2009. dec. 30. 12:34

2x1000 mg-ot szedek.

Nem mondták, hogy emelnem kéne, ezt a reductilt javasolta a doki, amikor mondtam, hogy megállt a fogyásom.

Hát igen, most a mozgással próbálkozom, meg a kajára odafigyelni.

De a fogyókúra most annyira nem foglalkoztat, mint a baba. Bár lehet, hogy fel kéne cserélnem a sorrendet és magától megjönne a másik eredmény is...

21. Herbatea (válaszként erre: 19. - S700)
2009. dec. 30. 11:12

A reductil nagyot árt!!!!!

Borzasztó anyag!


Örülök, hogy nem szedted be!


A diéta nem hat már? Mozgás? Lehet, hogy kellene emelni a met adagon, vagy retardot szedni.....


Vagy avandametet átmenetileg!

20. Herbatea (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2009. dec. 30. 11:10

Pedig a dokid nem ért hozzá!

Szerntem!

19. s700
2009. dec. 30. 07:39

Sziasztok!

Én a fogigátló szedésének abbahagyásakor 20 kilót szedtem fel pillanatok alatt diétázás mellett. Aztán amikor a meforalt kaptam, 10kilótól simán megszabadultam. Sajnos megállt a fogyásom, de már annak is örülök, ha tartani tudom a 92 kilós súlyom.

Az endokrinológián utoljára azt javasolták, hogy írjon a körzeti reductilt, azzal tovább tudnék fogyni. Elolvastam a leírását: nehézgép kezelés és vezetés nem javasolt a szedése alatt. Hát ilyen szert be nem szedek. Inkább akkor kínzom magam máshogy.

De most inkább a babára koncentrálok. De nekem senki sem mondta, hogy abba lehetne majd valamikor hagyni a gyógyszereket. Én is úgy tudom, hogy ezt már mindig szedni kell. A PCOS tüneteit lehet kezelni, de megszüntetni ma még nem tudják.

Alig pár éve fedezték csak fel, hogy ez egy betegség és mik a tünetei meg a mellékhatásai.

Ez nem egy nátha, hogy megszűnik! Meg kell tanulni vele együtt élni!

18. Bcicus (válaszként erre: 17. - Herbatea)
2009. dec. 29. 18:19
Pedig híztam és én hiszek a dokimnak, hogy abba hagyhatom az utolsó lombik után.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook