Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3napos láz vagy mégse? fórum

3napos láz vagy mégse? (tudásbázis kérdés)


14. Évi81 (válaszként erre: 13. - Bea0124)
2012. dec. 18. 19:54
Remélem már jobban van a kisfiad!?
2012. dec. 18. 19:23

Aha arra.Sajnos tényleg benne van a levegőbe és hihetetlen hogy mi nem is járunk úgy el sehova és most megbetegedtünk nem is akárhogyan:-(

Kisfiamnak ugye eleve levolt gyengülve az immunrendszere az előző betegség miatt és jött ez.Lehet a fiadnak erős és küzd ellene azért nincs annyi tünete:-(

12. Évi81 (válaszként erre: 11. - Bea0124)
2012. dec. 18. 19:11

A hányás-hasmenésre gondolsz?

Holnap felhívom a dokit és megkérdezem mit szól a délutáni hányáshoz.

2012. dec. 18. 19:00
Szerintem nem a három napos laza van,hanem inkább ez a nyavalya vírus.Sajnos várni kell mi lesz.
10. Évi81 (válaszként erre: 9. - Homern)
2012. dec. 18. 18:56

akkor nem értem miért mondta a doki hogy az van a gyereknek.

mondjuk lehet az van csak a hányás más miatt jelentkezett...

9. homern (válaszként erre: 3. - Évi81)
2012. dec. 18. 17:17
nem,nem volt,a 3 napos láznak pont ez a lényege,hogy csak a magas láz van,amúgy semmi baja a gyereknek.
8. Évi81 (válaszként erre: 6. - Bea0124)
2012. dec. 18. 16:08
Köszi,mindjárt olvasom a fórumodat.
2012. dec. 18. 16:06
bocs a hibákért. bébiolni=adagolni csak ez a flancos okos teló...
2012. dec. 18. 16:01

Nekem a kisfiam csütörtök lett lázas majd pénteken is volt de kapott gyógyszert.Szombaton semmi nem volt.Ja ment a hasa de...vasárnap 3szor hányt is:-(

Tegnap el vittem orvoshoz.Vírusos megbetegedés.hányás-hasmenés már előtte csak az utóbbi van de kezd jobb lenni.

Amúgy épp kifelé ment a drágám a megfázásból...erre meg


Gyógyszert nem kapott,ha lázas kúp vagy más.Normaflort mondta de azt amúgy is kapta volna még.


Én nem hagytam ennyiben.Utána néztem dolgoknak írtam ki fórumot is.Mert már alig eszik a fiam két hete.Stb.


Tegnap hozattam párommal Hipp Ors 200-at ezt nagyon ajánlják hogy milyen jó csak rossz az íze.Tegnap este kezdtem bébiolni ma már jobb a széklete.


Ja a dokinál kérdeztem hogy valami vitamint,hogy legyen étvágya,illetve tejitalt vagy ilyesmit adhatók-e azt mondta a tej nem jó persze ezt tudtam én is.De írt fel laktózmentes tápszert mert azt lehet.Igaz fiam már 17hós meg nem kapott tápszert de nagyon örülök hogy valami olyat adhatók neki ami tápláló.Amúgy este-reggel szokott tejet-tejitalt kakaót inni.És most helyette van az.


Bocs hogy hosszú voltam.Ha gondolod nézz be a fórumra amit indítottam hasznos tanácsok vannak benne:-D


Mielőbbi gyógyulást.

5. Évi81 (válaszként erre: 4. - T_marcsi)
2012. dec. 18. 15:58

A hasa nem megy,ezt kérdezte a doki is.

A B6vitaminos víz csak 3éves kortól ajánlott?Mert a kisfiam csak 2éves lesz.

De nem hány folyamatosan ez most volt a 3dik ez alatt a lázas napok alatt.

Esetleg az is lehet hogy nem nagyon evett eddig és most tul sok lett...nem tudom.

Holnap megint orvos:(

4. t_marcsi (válaszként erre: 1. - Évi81)
2012. dec. 18. 15:51

Van most hányós-hasmenős vírus, ami lázzal is járhat. A háromnapos láznál a lázon kívül nincs más tünet, és a kiütések is megjelennek (nálunk nagyon halványan, és nagyon kevés volt, de volt).


A hányós-hasmenős is kb. 2-5 nap. Van akinél 2 nap alatt átmegy, van akit jobban megvisel. Hányásra jó a B6 vitaminos víz (3 évesnek 3*negyed ampulla 1 deci vízben feloldva, kortyonként itatva).


Az is lehet, hogy nálatok keveredik a kettő.

3. Évi81 (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. dec. 18. 15:45

És volt más tünet is?

Mert ez a hányás nagyon megijeszt,4 nap alatt 3szor fordult elő:(

2. homern (válaszként erre: 1. - Évi81)
2012. dec. 18. 15:43
a fiamnak ez 4-5 naposra sikerült,a kiütések is utána jöttek :S
2012. dec. 18. 15:37

Kisfiamnak szombat este hőemelkedése volt,vasárnap hajnalban hányt és a láza 39.3volt.Elvittük az ügyeletre az mondták nincs semmi baja nem piros a torka se semmi.A láz nem múlt el.Ma elmentünk a gyerekorvoshoz aki megvizsgálta és azt mondta 3napos láza van a kisfiamnak,és ma kell jelentkezniük a kiütéseknek.Megnyugodtam hogy hálistenek semmi komoly.

Ma láza nem volt,kiütés se jött ki rajta de viszont most evett levest és kihányta az egészet:(

Akkor más baja lehet?vagy túlette magát?

Kinél hogy zajlott ez a 3napos láz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook