Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 38 vagyok, Ő 27...én Nő, Ő pasi... fórum

38 vagyok, Ő 27...én Nő, Ő pasi... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
16. bowie
2012. dec. 8. 08:26

Ha költöztök is, külön..van a környezetemben néhány olyan pár, ahol a férfi a fiatalabb..és ahol 8-10 évnél nagyobb a különbség, ott a pasik mind félredugnak..esetetekben mondjuk a későbbiekben a srác 45 lesz..te 56...amikor te 60..ő 49..és lássuk be, egy 40es férfi nem bizti, hogy 50es, hatvanas nőre vágyik..

Nyilván vannak kivételek, de nekem lennének aggályaim.

Mindezek mellett, ha mindenki menni akar, menjetek, de külön, aztán majd alakul valamerre

2012. dec. 8. 08:25
Semmiképpen nem költöznék még össze vele,csak a gyerekekkel mennék.Nem is gondoltam,hogy rögtön más férfihoz mennék,de legalább nyugodtan találkozhatnánk.Mindennél fontosabb a gyermekeim lelki világa,Isten ments,hogy kitegyem őket ennyi változásnak.
2012. dec. 8. 08:25
Szoval itt nem a korkulonbseg a fo csapasirany... mert arra mondtam volna,h koztunk is van 7 ev, a ferjem 31 en 38, de 5 eve,amikor megismerkedtunk,nem volt se ferjem,se gyerekem. Hat nem tudom. Alapbol azt mondanam,h semmikepp se a srachoz,ha a gyerekek is mennenek,annyira nem lehet jo az atmoszfera otthon. Van lehetoseged kulonmenni? Anyagilagis fuggetlenedni? Aztan a srac vagy marad,vagy megy,de ne o legyen az ok. Nem a korkulonbseg miatt.
13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 10. - Michymocus)
2012. dec. 8. 08:25
és mit szól a szerelmed a nagycsaládhoz?
12. timycat (válaszként erre: 10. - Michymocus)
2012. dec. 8. 08:25
de vajon a gyerekeiddel is együtt akar lenni vagy csak veled? Ezen azért gondolkodj el
11. fe96902938 (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2012. dec. 8. 08:23

No, akkor szépen ha már voltál ily "okos" szépen felneveled a gyermekeidet, és nem kezdesz más faszival. Nem hogy 27 évessel, hanem senkivel.

+Rendbe rakod a saját családodat, akikért egykor felelősséget vállaltál.

2012. dec. 8. 08:23
A két nagyobb gyerekemnek meghalt az apukája,15 éve pedig a mostani párommal élek.Kamionosként dolgozott,havonta egyszer járt haza,tök jó volt,aztán mikor megszületett a kicsi,már nem akart távol lenni tőlünk,azóta itthon dolgozik,mindennap hazajár.Még amikor a párom kamionozott jöttem össze a szerelmemmel,aztán úgy gondoltam,hogy úgysem lesz belőle semmi komoly...Próbáltam fenntartani a boldog családi életet,gyereket is szültem,de pár hónapja megint összejöttünk a szerelmemmel,és ugyan úgy szenved,mint én,hogy nem vagyunk együtt.Most már úgy gondolom nem kellene elmennem mellette.
9. timycat (válaszként erre: 8. - 77c85d81d5)
2012. dec. 8. 08:21

Elég sok szétbútorozás lenne, ha mindenki szétpakolna aki nem "szerelemből" -eleve értelmezhetetlen- szereti a másikat... azért lássuk be ez a szerelem dolgo elég ciklikus főleg sok év, évtized után


De szerintem is költözni kell, főleg ha már a gyerekek is ezt szeretnék. No nem a "kispasihoz" hanem szépen külön aztán a kispasi-dolog vagy alakul vagy nem, de az tuti nem játszanám el a gyerekekkel, hogy újapuhoz költözünk, ami esetleg nem jön össze, aztán az az újabbhoz, majd a legújabbhoz, legeslegújabbhoz stbstb. És ez most nem bántás, de tuti én is mocskosul szerelmes tudnék lenni egy akár 8 gyerekes pasiba is, viszont a 8 gyerekét együttélve már nem biztos hogy tolerálnám

2012. dec. 8. 08:16
Előbb-utóbb megtörténne az elválás, hiszen írta, hogy nem szereti már a jelenlegi párját... legalábbis nem szerelemből.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2012. dec. 8. 08:14
Nyilván a hsz 2. része nem hozzád szól :)
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Kukacc)
2012. dec. 8. 08:13

Na ez meg a másik fele. Az ember soha ne egy másik miatt, csakis saját maga miatt váljon el.


Azt már meg sem merem kérdezni, hisz semmi közöm hozzá, meg amúgy is, de a pici gyerek tervezett volt?

5. Kukacc (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. dec. 8. 08:11
:D
2012. dec. 8. 08:10

Hát ez nem semmi így szombat reggel.


A srácnak hosszútávon kell egy öregedő asszony, és 4 nevelt gyerek? Saját meg nem?

2012. dec. 8. 08:10

Én a helyedben a gyerekekkel közösen költöznék el, és nem a 27éveshez, hanem külön.

Aztán majd hozza az élet.

De most egyik pasitól a másikhoz költözni...

Ostobaság.

2012. dec. 8. 08:10

Nem tudom ez mennyit segít, de...

Én most vagyok 17, 9 éves voltam mikor elváltak a szüleim. Én örültem neki, bár picit azért nem is...sok volt a veszekedés, de akármikor láthattam apukámat.

Aztán anya talált magának mást, 7 év van köztük, anya az idősebb. Nagyon jól kijönnek, így nekem is jó. Bár az elején nehezen tudtam elfogadni, főleg,mikor ide költözött, de aztán minden jó lett!

Ha szereted, ne engedd el!

Remélem segíthettem... :)

2012. dec. 8. 08:04
38 éves 4 gyermekes nőként szerelmes vagyok egy 27 éves pasiba.A párom,akivel együtt élek,már semmit nem jelent számomra.A szerelmemben megtaláltam a másik felem,csak nem tudom felrúghatom-e a családom életét magam miatt? A legnagyobb gyerekem már 20 éves,van egy 16,12 és egy 2 és fél éves.Igazából csak a kicsi ragaszkodik még valamennyire az apjától,a többi örülne,ha elköltöznénk tőle.Mert most azt fontolgatjuk,hogy itt hagyjuk..Fiatalabb koromban biztos nem gondolkoztam volna ennyit az egészen,de tudom,hogy ha elköltözünk a családi fészekből,többet már nem jövünk vissza.Kérlek segítsetek mit tennétek a helyemben?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook