Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 38 vagyok, Ő 27...én Nő, Ő pasi... fórum

38 vagyok, Ő 27...én Nő, Ő pasi... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
166. e676663877 (válaszként erre: 10. - Michymocus)
2015. dec. 28. 11:21
Egy 27 éves férfi akármilyen komolyan is gondolja most vagy mondja ezt szerintem nem alkalams arra, hogy a Párod legyen vagy akár férjed. Kizártnak tartom, hogy működne. Egy pár évig talán, de utána ő is szeretne saját gyereket, saját családot stb.stb. De nem hiszem, hogy Tőled.
2012. dec. 21. 07:52
Es erre nem is gyanakodna, ujevi nagytakaritas cimen:)
164. f758a7200f (válaszként erre: 163. - Michymocus)
2012. dec. 21. 07:52
Lomtalanitani addig is tudsz, igy minel gyorsabban megy januarban az osszepakolas;)
163. michymocus (válaszként erre: 160. - Syria)
2012. dec. 21. 05:50
Lopásokért ült 3 évet,de még fiatal volt amikor ezeket csinálta.Mióta együtt vagyunk,nem volt semmi rendőrségi ügye.Kitartóan keresem az albérletet,január elején mindenképpen elszeretnénk menni.Nincs tovább,eldöntöttem,de már decemberben nem tudom megoldani,mert nem dolgozik,itthon lesz holnaptól,és nem tudok összepakolni,nem engedné úgysem.Nagyon izgatottak vagyunk mindannyian,minden éjszaka elképzelem ,hogy milyen lesz az új életünk,sikerülnie kell!!
162. syria (válaszként erre: 161. - Noarashi)
2012. dec. 17. 15:10

Az a baj, hogy nagyon is hihető. :(

Nem értem, sok nő miért ad újabb és újabb esélyt egy rá, vagy gyerekre kezet emelő férfinak?


Én szakítottam meg kapcsolatot pusztán azért, mert felém lendítette a kezét. Tréfából. Ebben a témában a tréfának sincs helye, nemhogy a befejezett mozdulatnak.

2012. dec. 16. 14:13

Hihetetlen amit itt olvasok. Amikor az első pofon elcsattant, akkor kellett volna lépni de pillanatok alatt. Mi az hogy eltöri a bordám, és nincs következmény?

Itt nem a 27 éves pasiról van szó. Hanem ebből az életből menekülni kell.

160. syria (válaszként erre: 158. - Michymocus)
2012. dec. 16. 14:00

Jesszus! A börtönt is megjárta? Nem semmi vagy, hogy felvállaltad, hogy adtál neki egy esélyt, amivel ő nem tudott élni. :(


MENEKÜLJ! Fiatal vagy, még mindenre képes.


Miért ült?

159. f758a7200f (válaszként erre: 158. - Michymocus)
2012. dec. 12. 13:47

Szerintem most mar ne mard magad emiatt:) mentel volna 15 evvel ezelott is de megis valami ero miatt maradtal. Ne keresd igy utolag, hogy mi volt az az ero, ezeket a dolgokat nem tudjuk magunknak megmagyarazni. Mint mar mondtam elobb is, mindenfele kapcsolatban ami karmikus, a 2 fel tanul egymastol valamit. Es mikor ez a lecke megvan, csakis akkor lesz vege, megszunik ez az ero ami ott tart. De nemigazan lehet "kiszallni" belole hamarabb, mert 2 lehetoseg all fenn, ha ido elott ki akarsz szallni:

-vagy egyfolytaban nagy nehezsegekbe utkozol (es ezek jelek, hogy az adott dolog amit tenni keszulsz, nem az a helyes lepes)

-vagy ujbol es ujbol visszater ugyanaz a problema (kovetkezo pasi detto ugyanugy fog viselkedni)


Amikor viszont eljon az ideje, hogy kilepj, hogy megszakadjon ez a karmikus kapcsolat mert a lecket "elsajatitottatok", akkor szinte jatszi konnyedseggel megy minden, sot, talan ha meg sdm leped a dolgot, lehet, hogy spontan feloldodik (a masik fel hagy ott teged, vagy meghal stb. egyszoval a kapcsolat megszunik)


Szoval ne ragodj mar a multon, most mar nezz elore es koncentralj oda :)

2012. dec. 12. 07:56
Nem tudom megmagyarázni,hogy miért tűrtem ennyi ideig,miért gondoltam azt,hogy egyszer majd minden jóra fordul.Megismerkedésünk előtt fél évvel jött ki a börtönből,és láttam rajta,hogy jól esett neki,hogy bekerült egy családba,ahol gyerekek hancúroznak,és mindig van főtt kaja.Egy év után jött nekem először,de nem vettem fel tragikusan a dolgokat..Aztán meg csak sodródtam.Majd'15 éven keresztül..Lehet most nőtt be a fejem lágya,de eljött végre az a pont,hogy kész,nem csinálom tovább!!A két nagyot sajnálom,hogy így nőttek fel,a két kisebbnek már nem fogom hagyni.Amióta tudom,hogy mit akarok,sokkal erősebbnek érzem magam.
157. talvy (válaszként erre: 60. - Fe96902938)
2012. dec. 12. 01:02
Jézus Neked nagy gáz van a fejedben.Hogy ítélkezhetsz valakiről így.Mennyire makulátlan az életed?Valószínü, hogy boldogtalan és magányos vagy, és irigy.Ha egy pasi egy 20 -30 évvel fiatalabb nővel él azt miért nem ítélik így el?Egy megkeseredett embert ha látnak a gyerekei Ők is azok lesznek.Nem a multszázadban élünk amikor egy nőnek türni kell. Igenis merni kell boldognak lenni.Szörnyüek a boldogtalan mártír anyák.Most dobd majd a nyilakat képzeld az én férjen is 12 évvel fiatalabb nálam, és boldogok vagyunk.Hoztam 2 gyermeket a házassába és így is jó minden.Ja végül is az frankó a házassság szent oltárán egy sörözó agresszív feleséget verő férj, és ez "jó a mamának, és jó a babának"Gratula ha lenne leányánod Neki is ezt tanácsolnád? Vagy talán Te is így élsz ezt hoztad otthonról?
156. 233b784644 (válaszként erre: 155. - 233b784644)
2012. dec. 10. 14:10
Jav,sikeres. Sorri.
155. 233b784644 (válaszként erre: 153. - Michymocus)
2012. dec. 10. 14:08

Nem akartam könnyeket csalni már igy is sokat ázott arcodra.Csak azt irtam amit a könyvek könyvéből tanultam.

Amit az emberek többsége szeretne tenni,csak valamiért nemmerik megtenni.

Gyermekkorom jutott eszembe.ahogy átéreztem gyermekeid sorsát."inkább éhezni,de boldog szeretetben élni"!

Siketes és boldog életet nektek Kedves.

154. michymocus (válaszként erre: 149. - Aff4f0bfe6)
2012. dec. 10. 13:41
Nagyon szépen köszönöm,nagyon jól esett:)
153. michymocus (válaszként erre: 146. - 233b784644)
2012. dec. 10. 13:39
Kedves királykék129!Leírni nem tudom,hogy mit éreztem,amikor elolvastam a hozzászólásodat....Fél éjszaka gondolkodtam rajta,h mit írhatnék erre,azon kívül,hogy a Jóisten áldjon meg ezerszer azért,amilyen vagy.Azért nem tudom elfogadni az ajánlatod,mert a lányomnak itt a munkahelye,a fiúk ide járnak iskolába,itt vannak a barátaik és ebben a városban van az Anyukám is.Ha elmennénk a városból,az nagyon-nagy változás lenne mindannyiunknak.Nem tudom mit írjak...csak a könnyeim potyognak...KÖSZÖNÖM..
152. 233b784644 (válaszként erre: 151. - Aff4f0bfe6)
2012. dec. 9. 19:01

Köszönet . Mintha angyal szólna belőled.


Tudod,már láttam elég szenvedést,Szeretnék már némi boldogságot is.

151. aff4f0bfe6 (válaszként erre: 150. - 233b784644)
2012. dec. 9. 18:22

Teljes mértékben elítélem a tettlegelés és erőszak minden formáját!Egy családon belül meg aztán pláne!


Jó érzés olvasni, hogy ebben a hamis és önző világban vannak még emberek, akik segítenének ilyen önzetlenül, mint Te királykék! :)

Ritka egy ilyen segítségnyújtás az biztos,és a legnagyobb respect érte Neked! :)

150. 233b784644 (válaszként erre: 149. - Aff4f0bfe6)
2012. dec. 9. 16:45

Köszi a hsz'ed.Örvendek,h.vannak ilyen jólelkű érző embrkék is ebben az elvetemült világban..

Nagyon a szívemből szóltál.

2012. dec. 9. 16:10

Topic indítónak:


Sajnállak, de még jobban a gyerekeidet! Majdnem bekönnyeztem amikor elképzeltem ahogyan veri a férjed őket. :(

Csak a gyáva ember képes megütni egy nőt, pláne gyereket. Még jó hogy megbír Veletek. pppfffff

Még olvasni is borzasztó, hát még megélni....


Igenis pont azzal leszel jó anya, ha a gyerekeidet nem teszed ki tovább ennek a szörnyű családi közegnek amiben most vagytok.

Arra nem gondolsz hogy ha még továbbra is maradsz ebben a kapcsolatban, akkor majd a gyerekeid fogják megérezni a legjobban ennek utóhatását?!

Pont egy ilyen rossz családi környezet az, amitől sérül a kis lelkük.

Ne adj erre esélyt a továbbiakban!

Lépj ha képes ennyire brutálisan bánni Veletek!


Ha maradsz, akkor amint a gyerekeid felnőnek,nagy valószínüséggel ebből a helyzetből el fognak menekülni.

Ha lépsz, akkor még esélyed van arra, hogy a gyerekeiddel együtt egy jobb, és szebb jövőt teremtsetek meg, és folytassátok tovább az életeteket.


Kitartást, és sok erőt a jövőben!!!

148. timycat (válaszként erre: 147. - Fe96902938)
2012. dec. 9. 15:10

Ezt meg honnan tudod?


Olyan nincs hogy valaki semmi agresszivitásra való hajlammal egyszer csak családverő lesz, ott volt ez benne. A fórumindító abban hibázott, hogy nem isemrte ki kellően mielőtt hozzáment vagy túl sűrű volt az a rózsaszín köd ami elfedte az agyát.


Ekkorát ritkán fordul az ember személyisége, még gyerekként se nagyon, nemhogy felnőttként.

147. fe96902938 (válaszként erre: 145. - 233b784644)
2012. dec. 9. 14:57

Szájba rágósan, mert amint elnézem így kell: nem a pasi tettével értek egyet.

De egy biztos, ez mellett a nő mellett vált ilyenné a faszi.

146. 233b784644 (válaszként erre: 121. - Michymocus)
2012. dec. 9. 14:16
Olvasva sorsod,feltudok ajànlani egy régi családi házat lakni önköltségien Borsodban,nagy kerttel.Tiszaujvároshoz közel.
145. 233b784644 (válaszként erre: 66. - Fe96902938)
2012. dec. 9. 13:41

És milyen férfi az,aki 4gyermek mellett 4-5 sört iszik minden este,és a gyermeke anyjának bordáit törögeti cigivel a szájában?

Nincs olyan asszon,amelyik erre tudna késztetni.1000 jobb megoldás van mindenre.

144. syria (válaszként erre: 121. - Michymocus)
2012. dec. 9. 09:22
Nem is lehet és nem is kell megbocsátani a veréseket, a bordatörést. MENNI KELL, és minél előbb!
2012. dec. 8. 14:26
Hát...nem semmi helyzetben vagy!Én a magam részéről a hermetikus el- és lezárások híve vagyok.Bár nálad ez szinte lehetetlen,minthogy a kicsi 2,5 éves.Ha csak a nagyok lennének,ez menne simán,gond nélkül.
142. 1dc16653d6 (válaszként erre: 141. - Michymocus)
2012. dec. 8. 10:23

:)

Olyan sosincs,hogy nem lehet újra kezdeni.És avval tudsz felelősséget vállalni,ha nem teszed ki egy agreszív embernek az életeteket.Nincs az az arany...tö...ű pasi akinek eltűrném azt,hogy a gyerekem ebben nevelkedjen.

2012. dec. 8. 10:00
Huh,ennyi lóhere már csak szerencsét hozhat nekünk:))Nagyon szépen köszönöm-köszönöm-köszönöm mindenkinek,aki segíteni akar!Most mennem kell,de biztosan visszanézek még,olyan megnyugtató olvasni timycat, andi6020, gribedli, puritan,bibity, mela079,...Fata...,Fran,hozzászólásait,bocsánat,ha kifelejtettem valakit!!!!Köszönöm Nektek!!
140. bibity
2012. dec. 8. 09:55
Egy pasi verekedésére nincs magyarázat! Pláne nem az, hogy "kiváltotta belőle". Aki nőre, gyerekre kezet emel, az nem érdemel családot!
139. elbb
2012. dec. 8. 09:54
Mióta csalod a mostani párod? Már mielőtt a legkisebb megszületett volna? Nem lehet, hogy sejti ezt az egészet és emiatt agresszív? (bár a keze száradjon le ha igaz a verés)
138. timycat (válaszként erre: 136. - Michymocus)
2012. dec. 8. 09:54
Kis aranyosnak válaszoltam, mert szerinte maradnod kéne hogy a gyerekeid a saját életüket tudják indítani... hát szerintem ebből a háttérből amiben vagy egészséges életet nem lehet indítani, szerintem. Szóval én biztos mennék a helyedben akár rosszabb körülmények közé is, de a nyugalom, kiegyensúlyozottság mindennél többet ér
137. timycat (válaszként erre: 134. - Michymocus)
2012. dec. 8. 09:52
ezért írtam még lentebb, hogy ha a gyerekek ebbe szocializálódnak akkor másolják a rossz példát, tudat alatt válnak családverőkké vagy áldozatokká ahogy te is :(
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook