Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 38 hetesen székelési inger lehet a szülés jele? fórum

38 hetesen székelési inger lehet a szülés jele? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 30. 09:33

Sziasztok,hááááát nem volt egy kellemes élmény,végig vajudtam 7 órát majd császár lett.A vajúdás nekem nem nagyon jött be, az oxitocintól annyira beindultak a fájások , hogy az már elviselhetetlen volt, a végén már szinte fél percenként jöttek de nagyon kemény volt.

Aztán a vége azért is fájt annyira mert annyi epidurálist kaptam h a végén már nem adhattak többet, ezért a végét már érzéstelenítő nélkül kellet végigcsinálni.

Aztán mikor vittek császárba akkor kaptam a többi epidurálist és akkor már elmultak teljesen a fájások és jött a műtét, ugy reszkettem mint a kocsonya, jaj nem is akarok rágondolni, ugy féltem hogy ottmaradok, teljesen ki voltam merülve, na de mikor kivették Andriskát(éreztem ahogy húzzák ki) én ugy sírtam hogy csak na, megmutatták és azt mondtam neki, hogy olyan szép szád van mint apádnak, utána kivitték, ellátták és odaadták az apjának és közben kérdeztem h lehet e már tudni az adatit és mondták h persze mennek és megnézik.

Elkérték férjemtől és behozták hozzám akko mondták az adatait és a doki meglepődött h ilyen nagy baba, mondta a doki h :Az igen Judit, ilyen nagy babát. . .

De teljesen bele vagyunk szerelmesedve, annyira gyönyörű, hogy el sem lehet mondani, imádjuk.

21. lully
2011. szept. 28. 22:29
Gratulálok a babához, sok boldogságot, erőt-egészséget kívánok!
2011. szept. 28. 19:58
Most néztem be hozzád, gratulálok, nagyon cuki babád lett.
2011. szept. 28. 19:57

szia Fórumindító!


Milyen volt a szülés? gondolom már túl vagy rajta.

18. lully
2011. szept. 9. 19:29

Szia!


Ne aggódj, előbb v. utóbb de megszülsz, és babázhatsz végre.:))


Addig is jó egészséget Neked, vigyázz magadra!

Szorítok!

17. Jucuska25 (válaszként erre: 16. - Lully)
2011. szept. 9. 10:25
Jól vagyok,még mindíg egyben,sokat fáj a hasamalja,de el is múlik egy órán belül,ugy szeretnék már megszülni.
16. lully
2011. szept. 4. 17:19
Jucuska hogy vagy?
15. Jucuska25 (válaszként erre: 14. - Gabi.g)
2011. szept. 4. 12:38
Nagyon kedves vagy!!!!!!!!!!
14. gabi.g
2011. szept. 3. 21:21
csak te érezheted mikor akar kijönni a kicsi!Ne félj meg fogod érezni!!!Nagyon sok sikert a kisbabádhoz kívánom hogy 99 évesen is tiszteljen és szeressen és soha ne okozzon neked fájdalmat, se a tetteivel se a szavaival!!!!
13. 83ff5144bd (válaszként erre: 11. - Jucuska25)
2011. szept. 3. 21:12

a bibi csak az ha bemész, és bent fognak.. pedig szülni viszont még mondjuk 2-3 nap múlva fogsz...

am időben vagy, ha megszületik, semmi gond.. sokan szülnek 38.hétre... :)

12. lully
2011. szept. 3. 20:09

Ebben is van igazság, de nem tudom. Én már biztos konzultáltam volna ha mással nem, a dokimmal.


Azért bárhogy alakul is, jelentkezz!:)) Várjuk!!

11. Jucuska25 (válaszként erre: 10. - Lully)
2011. szept. 3. 18:50

Na ezzel én is így vagyok,hogy utána olyan furin fájt a hasam,de most jelenleg semmi,csak ez az inger és ez a feszítés.

Nem ettem én semmi olyat amitől sokszor kellene mennem,olyat is mondtak h lehet h megy lejjebb a hasam és emiatt feszít ennyire.

10. lully
2011. szept. 3. 18:32

Először is: Nem ettél esetleg olyan valamit, amitől többször kell menned?


Másodszor: Végül is időben vagy, semmi sem lehetetlen.

Annak idején én a folyamán 3x vagy 4x mentem WC-re, persze előtte mindig olyan kurtán-furcsán fájt a hasam. WC után elmúlt, csak a derekam fájt, na meg az inger maradt meg. Ebéd után megmostam a séróm, és mit veszthetek felkiáltással bementem a kórházba, 1 órakor megvizsgált a doki, és 3.40-kor 4050 gr-mal és 56 cm-rel világrajött az leányzóm.


Sztem ha teheted, menj be a kórházba és nézesd meg magad a dokival.

Sok sikert!!

9. Jucuska25 (válaszként erre: 8. - 83ff5144bd)
2011. szept. 3. 17:56

Köszönöm,hogy írtál.Már harmadjára is mennem kellet,de az hirtelen elmúlt,fájt a hasam egyszer és ennyi volt.

A derekam is fáj,na meg ez az inger nagyon rossz.

Remélem túl leszek már rajta mert már nagyon nehéz.

8. 83ff5144bd (válaszként erre: 7. - Jucuska25)
2011. szept. 3. 15:43
szülés előtti napon/napokban a kismama szervezete jelzi,hogy készül valamire.. ha ma már 2x voltál nagyWC-n és eredménye is volt, az lehet annak a jele,hogy nem sokára indulgat a szülés,ez ugyanis a szervezet öntisztító reakciója... de 2 még nem a világ... a napi 3-4nél érdemesebb készülni 24 órán belül a szülés megindulására... de ne egyből a babát várd... ő nem pottyan ki csak úgy fájások nélkül.. de lehet nem soká(holnap-holnapután) jelentkeznek a görcsök, fájások,vagy valami :) de ez se 100% :) nyugi :)
2011. szept. 3. 14:00
Már kétszer kellett mennem wc-re,pár hete volt már ilyen aztán elmúlt,várok még és ha ugy van akkor kórház.
6. Vianett (válaszként erre: 1. - Jucuska25)
2011. szept. 3. 13:57

Én ma vagyok 38+6 napos terhes és napok óta néha érzek ilyet illetve inkább, hogy nyomódik, de nekem ez tuti nem szülési jel, 3. gyerek, inkább fesziti a medencémet a baba.

Mindenestre ha első baba kérdezd meg a dokidat! Mindenkinél más és más

5. Edis
2011. szept. 3. 13:54

Mondjuk mindenféle előzmény nélkül nem jönnek a tolófájások.

A biztonság kedvéért kérdezzél r az orvosnál, de, ha nem voltak fájásaid akkor nem hiszem, hogy szülnél...

2011. szept. 3. 13:53

ha fájásaid is vannak... de sztem a 38. héten ne a hoxán kérdezd, hanem azonnal hívd az orvosod, nehogy otthon szülj meg...

nekem sos császárom volt, fájások nélkül, így nem tudom, h vajon szülni készülsz v csak a wc-re. Inkább beszélj az orvosoddal sztem.

2011. szept. 3. 13:52
Nekem naponta van, pedig nem készülök szülni. :)
2011. szept. 3. 13:52
Székelési inger tolófájásnál szokott lenni. Szerintem menj be a kórházba.
2011. szept. 3. 13:51
Sziasztok,volt valakinek székelési ingere 38. hét körül.Úgy érzem hogy a baba is nyomja,szerintetek mi lehet,szülés jele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook