Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 35 napos ciklus mellett ez lehet terhesség? fórum

35 napos ciklus mellett ez lehet terhesség? (beszélgetős fórum)


17. NomNom (válaszként erre: 16. - Kiss erika3)
2020. nov. 18. 18:54
Hát lehet mástól van.
16. Kiss erika3 (válaszként erre: 15. - NomNom)
2020. nov. 18. 18:00
Csinaltam egy tesztet délután az azt mutatja hogy nem vagyok de neha hányingerem van
15. NomNom (válaszként erre: 14. - Kiss erika3)
2020. nov. 17. 19:34

Már miért ne lehetne?

Igaz nekem megy úgy nem sikerült de erre is volt már példa. És nagyobb a valószínűsége mint pl óvszerrel.

2020. nov. 17. 19:25
Sziasztok szeretnék tanácsot kérni...van egy 5 hónapos kisfiam és a paromal úgy vagyunk szexuálisan együtt hogy megszakításal és azt szeretném kérdezni hogy úgy ugye nem lehet teherbe esni??? Előre is köszönöm a válaszotokat
13. Pszfk93 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 31. 16:36
Én azt javaslom menj el orvoshoz egy teljes átfogó hormonvizsgálatra
2020. okt. 26. 08:25
Mar 10 napja késik...
2020. okt. 19. 10:46

Mostanra vartam a kovetkezö mensesem..

3napja késik..ma vettem egy tesztet

Negativ...

10. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Tyityu)
2020. okt. 1. 22:31
Én kb 7 hetesen tudtam meg. Akkor volt pár nap fura érzés a gyomromba, de még émelygésnek sem mondanám, meg mell fájdalom. Utána el is múlt és semmi ilyen tünetem nem volt. Csak a mell fájdalom. Ugyhogy simán előfordul annak akinek nincs rendszeres menstruacioja. Én az utolso menstruácio után kb 6 héttel eshettem teherbe. Mindezt 9,5 év várakozás, több sikertelen stimuláció, egy sikertelen inszem után. Szóval tesztelni sem akartam mert annyira esélytelennek tartottam már.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 22:25
Bármi lehet. Később tesztelj még.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Tyityu)
2020. okt. 1. 09:38

Az egy het ovut pedig ugy ertem, hogy a menses naptaram szerint. 22 tol voltam termekeny 29ig.

Pontatlanul irtam :)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Tyityu)
2020. okt. 1. 09:35

Szia.

Úgy,hogy menseseltem rendesen és csak akkor ereztem hesehvalami nem stimmel mikor eggxik reggel rosszul lettem es nem mult el a rosszulet (hányás stb)

Vettem tesztet amibol 3 dik lett csak pozitiv.

Elmentem dokihoz ra egy hetre kaptam idopontot ahol megallapitotta,hogy 12-13hetes terhes vagyok.

Mondtam.neki nem tunt fel ugyanis mensesem nornal idobe megjott es ugx ahogy szokott is.

Azt mondta nagyon ritka az ilyen de elofordul. :)

6. tyityu (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 08:24

En elvesztettem a fonalat, de az biztos hogy egy hetig nem lehetett ovulaciod.


Azt el sem tudom kepzelni hogy lehet csak a 13. heten megtudni hogy babat var az ember meg akkor is ha rendszertelen a ciklusa. Akkor mar a masodik trimeszterben vagyunk. En most vagyok 13 hetes es amit mar vegig szenvedtem, nehez lenne nem tudnom hogy varandos vagyok.


Azert szurkolok hogy megis baba legyen!

2020. okt. 1. 07:38
Amit írtak előttem is, normális esetben 14 napos a luterális fázis, tehát mensi előtt 14 nappal van pé. Tehát neked a 21 nap környékén.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 3c253ca4d3)
2020. szept. 30. 19:33
köszönöm a választ :)
2020. szept. 30. 19:01

Hát itt azért eléggé sok pontatlanság van.

A naptár csak átlagot próbál behúzni a menstruációk alapján, egyáltalán nem biztos.

Ha 10-én volt az utolsó mensturáció, fix 35 napos ciklusok mellett, akkor még csak most kell ovulálnod, és rá 14 napra kellene mejönnie.

Ha azon gondolkodsz, hogy előző ciklusból lehet-e baba, szinte kizárt, azt már régen kellett volna a tesztnek mutatnia.

Szerintem sokkal inkább valószínű, hogy valamitől kicsit felborult a hormonháztartásod, és a "tüneteket" is ez okozza, plusz hiába írod, hogy nem pszichés, szerintem nagy százalékban ez is közrejátszik.

De szerintem ha el akarod oszlatni a kérdéseket, vegyél ovulációs tesztet, ha nem sikerülne ebbe a ciklusban, és akkor nem kell matekozni, hogy mikor van ovuláció.

2020. szept. 30. 18:22

aug,22 től.29ig ovu..

bocsi elirtam :D

2020. szept. 30. 18:20

sziasztok :D


érdekelne másoknál hogy is van.

leirom hátha valaki hasonlóban, van/volt és tud segiteni

35 naposak a ciklusaim.

rajtavagyunk a babán a párommal

aug.8an jött meg normalisan,utanna próbálkoztunk mensesnaptarszerinti ovulácios idoszakban.

szinte mindennap :). elötte is és utánna is

( ovum aug,22.től 22ig volt. elv ) 28 an barnaztam pecsételtem.

utolso mensesem megjött, 12 helyett.10én pecsételve barnázva másnap normális lefolyású volt mind szokott is, aztan 3adnapra kb el is múlt. alt 5 naposak.. most helyette volt masfel.

22én csináltam egy terhességitesztet ami negativ. :/

néztem ha teherbe sikerült esnem 7 hetes lehetek.

de mivel elég hosszuak a ciklusaim, nem biztos hogy akkor volt ovuláciom amikor a naptáram jelezte.

. lehetséges,hogy terhes lennék csak épp még nem jelezte a teszt esetleg? és nem 7 hetes vagyok ahogy a nagykönyvben meglenne irva, hanem sokkal koraibb?

tünetek vannak... nem halucinációk,

ujabban gyakori szédülés, alhasam 2 hete szurkodo feszülő érzés, hányinger, kegyetlen fáradtság, folyamatosan eszek éjjel is felkelek enni ..


van már egy fiam. vele 13 hetes voltam hogy kiderült.hányással indult.

orvoshoz még nem mennék el, amig nem biztos ami biztos ...

valaki help

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook