Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 35 hetes terhes vagyok és tegnap óta folyamatos fájdalmat érzek a szeméremcsontomnál. Mi lehet ez? fórum

35 hetes terhes vagyok és tegnap óta folyamatos fájdalmat érzek a szeméremcsontomnál. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 27. 20:46
Én nem éreztem szerencsére ilyet, de a tippem, hogy ülj sokat, és emeld kicsit fel a pocakod vagy egyáltalán ne is kelj fel az ágyból.. Pihizz terhes vagy nem kell takarítanod,mosnod,főznöd..Segítség lehet anyuci és a párod... PIHIZZZZ,mert a kisbaba mellett nem nagyon fogsz tudni:)
9. pmjudit (válaszként erre: 7. - Pöttyi)
2008. szept. 22. 22:05
Teljesen egyetértek Jázminkával!
8. Jázminka (válaszként erre: 7. - Pöttyi)
2008. szept. 22. 21:36

Én írtam lejjebb,de csak fekve hatásos..

Semmit nem tudsz tenni,csak tűrni...

Hidd el,vissza fogod még sírni ezt az időt!

Pihengess,készülődj lelkileg a nagy "útra"... A tested már lassan kész...! :)

2008. szept. 22. 21:13

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Tudnátok segíteni abban hogy esetleg mivel lehetne csökkenteni a fájdalmat, mert néha alig bírok felállni a fájdalomtól és a könnyem csaknem kicsordul. Nagyon zavar a mindennapi teendőmben.

Előre is köszi!

2008. szept. 20. 15:25

Semmi rosszat. Közeledik a szülés ideje, a baba feje nyomja a csontot.

én is így voltam, végül túlhordtam a kisfiamat! :))

2008. szept. 20. 14:17
Valószínü,hogy befordult a baba a születési pózba.Ilyenkor már tágulnak a csontk.Ne ijedj meg semmi baj nincs.Ez a terhesség velejárója a 35.hét körül.
2008. szept. 20. 14:13

Ez nagyon kellemetlen tud lenni.Az első gyerkőcömnél azt sem tudtam milyen,a másodiknál már sokat fájt,na de a harmadikat eléggé megnehezítette ez a fájdalom.Nekem a legjobb olyankor az volt,ha oldalt fekve két kispárnát tette a két térdem közé.

Tágul a kismedencéd... Könnyű szülést,sok erőt és egészséget kívánok Nektek!!!

2008. szept. 20. 13:34
Nyugi csak tágulnak a csontok a baba elkezdett helyezkedni.
2008. szept. 20. 13:33

tágulnak a csontok, közeledik a szülés időpontja. :-))

Na, nem egy két napon belül.

Ha érzed, hogy lejebb ment a pocakod - könnyebben kapsz levegőt- akkor onnan kb. két hét múlva várható a szülés, ha első baba. Ha többedik, akkor egy hét.

2008. szept. 20. 13:21
35 hetes terhes vagyok és tegnap óta folyamatos fájdalmat érzek a szeméremcsontomnál. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook