Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 35 hetes terhes vagyok es szornyen faj a csipom, alig tudok jarni, gondolom vmi idegszalat nyomhat a baba, de van vmi megoldas ra? fórum

35 hetes terhes vagyok es szornyen faj a csipom, alig tudok jarni, gondolom vmi idegszalat nyomhat a baba, de van vmi megoldas ra? (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 21. 13:11
Nekem a keresztcsontpm fájt nagyon. Szülés után azonnal megszűnt. Addig meg kénytelen voltam napi többször 3. emeletről le-fel járkálni vele.
12. SF
2008. máj. 21. 12:39
Mindhárom terhességem alatt küszködtem ugyanezzel. Nem lehet ellene tenni semmit. Csak hogy megvigasztaljalak, nekem később is előjött, az elmúlt 21 évben kb. 10-12 alkalommal. 3-4 hétig tartott, és pont olyan érzés volt, mint terhesség alatt.:-((
2008. márc. 4. 16:23
Figyelj csak,nekem gerincferdülésem van.Azzal ijesztgettek,hogy menni nem fogok tudni terhesen nem így lett.A csoda SÉTA akár milyen rossz is elsőre,szép lassan már ma induljatok a pároddal 35-40 perc.Négy nap múlva már jobb lesz.Írjál milyen volt.Nekem orvos javasolta,48 fokban is mennem kellett:)
2008. márc. 4. 15:39
Nekem is volt ilyen gondom. A bal combon, fenéken, és alig bírtam menni. Szülés után megszűnt. Te is reménykedj!Kitartás!!!
2008. márc. 4. 13:10
Én ikrekkel voltam állapotos és nekem is volt ilyen jellegű fájdalomban részem. Az orvos azt mondta, hogy a szervezet készül a szűlésre vagyis szélesedik/tágul a csipő. Sokat kell vele mozogni sétálni(nem megeröltetni!) akkor "gyorsabban" elmúlik.
2008. márc. 4. 11:04
SAjnos kellemetlen de nem tehetunk ellene semmit, 4 hétig mozogni alig tudtam , úgy húzott ki az ágyból a párom, fordulni nem tudtam, sokszor sirásra fakadtam, kivált ha olyant mozdultam a szivemig nyilalt és egyszer csak megszünt- egy reggel arra ébredtem hogy feltudom a lábam emelni és mintha könnyebben mozgok, nem akartam elhinni, hogy újra tudok mozogni- lehet hogy később elfordul a pici de ha nem kitartást - megéri
2007. nov. 13. 08:20
Lányok!Kellemetlen,de sajnos nemigazán tudunk ellene tenni!Nekem a 2. terhességemnél az utolsó négy hétben ,mint a bice-bóca úgy jártam.Éjjel nem bírtam átfordulni egyik oldalamról a másikra.A férjem húzott ki az ágyból,mert felülni sem tudtam.Mondanom sem kell,1 héttel túlhordtam a nagylányt.Fel a fejjel!!!
2007. nov. 13. 04:32
nekem a bal lábamnál nyomhatott egy ideget, mármint ami arra megy.. valami szörnyű volt, mikor az utcán elkapott. :))
2007. nov. 12. 15:22
Akkor paran jarunk hasonlo cipobe, eleg kellemetlen, csak attol tartok nehogy fokozodjon meg az 5 het alatt, mert akkor vegkepp megsem tudok mozdulni, ha leulok, lefekszem, ne adj isten vmiert lekell terdelnem , na akkor tuti hogy segitseg nelkul nem tudok felallni, lepcsozes szoba sem johet, de jovo-meno dolog is annyi akad erre a periodusra, hogy hogy tudom vegigjarni nemtudom- hisz az unnepekre nekunk mar most fel kell keszuljunk- nem???
2007. nov. 12. 14:03

szia

nekem is volt ilyen,nagyon rossz erzes.nekem az jott be hogy surolgattam,es gyengen massziroztam addig mig el nem mozdult.

2007. nov. 12. 14:01
Úgy létszi, nem csak én szenvedek ettől. Nekem is előjött ez a dolog, de én sem találtam rá megoldást. Ha fekszek, és olyankor fáj, akkor egy párnával szoktam kitámasztani, az jót tesz. Kitartás, már csak öt hét.
2007. nov. 12. 14:00
Kedve pihenj sokat én is ott járok és nekem is nagyon fáj ez ugye a gerinc miatt ,mert megváltozik és a súly nyomja a baboka fekvés talán,vagy egy jo lazito fürdősos meleg fürdő:)Remélem jobb lesz:)
2007. nov. 12. 13:58
35 hetes terhes vagyok es szornyen faj a csipom, alig tudok jarni, gondolom vmi idegszalat nyomhat a baba, de van vmi megoldas ra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook