Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 35 felett terhesen fórum

35 felett terhesen (beszélgetős fórum)


2015. júl. 14. 15:17
Gond egy szál se! :)
2015. márc. 23. 20:21
Én 38 vagyok szinten 19 hetes. Én semmi különöset nem éreztem kivéve hogy most a biopszia miatt fekudnom kell. Engem inkább az zavar hogy a genetikusok beijesztenek hogy mennyi esély van már ilyenkor a rendellenesség eknek. Te voltál beavatkozason?
2015. márc. 23. 17:23

Gratulálok!

Én 36 voltam amikor a lányom született és volt már egy 15 éves fiam. Sokkal könnyebb terhesség volt, mint az első, 50-ről indultam, 30 kilót híztam és mégis szaladtam. Végig dolgoztam , a szülés előtt 1 héttel tettem le a lantot vègleg. 8 hónaposan vakoltam, rendezkettem. Összességében sokkal jobban viseltem, mint az elsőt.

2014. dec. 25. 17:27
Szia! Én 40 éves múltam amikor a kisfiamat szültem ,most 20 hónapos,42 leszek.18 múlt a nagylányom.A terhesség alatt végig intenziven éltem,tettem a dolgom.Az utolsó hónap már nehézkesebb volt,de összeségében szerintem ez a terheség könnyeb és szebb volt mint az első.Valószínűleg érettebb lettem.Most találom kicsit fárasztóbbnak ez az "utána szaladgálos,intenzív időszakot a kicsivel"De összeségében szerintem egészen más ebben a korban megélni,a párommal is(új kapcsolat).mindem jót és szépet kívánok neked!Problémamentes babavárást,jó egészséget!
2014. dec. 19. 09:45
Gratulálok.Sokáig lesz gyermek a háznál.
2014. dec. 19. 07:12
Szia! 38 évesen szültem a kisfiamat! A lányom, és a fiam közt 15,5 év van! Egyébként gratulálok, és teljesen igaz az, hogy egy kisbaba megfiatalít! 44 vagyok most, de mások azt mondják tíz évet nyugodtan letagadhatok! Büszke vagyok rá! A vége felé már nekem is nehéz volt, pláne, hogy korábban is jött, mint vártuk, de már huncut nagy 6 éves! El se hiszem!!!(Pedig esküszöm, én nem öregszem!!!)
2014. dec. 19. 06:35
Sya.Én idén töltöttem a 35.ik évemet.Nagy fiamat 15 éve / 20 se voltam még / szültem babónk pedig januárban születik.Az átlaghoz képest nekem csak így a vége felé nehézkes egy pöttyedt.De nem drasztikus.Szerintem egyénenként változó,hogy kinek milyen nehéz vagy könnyű a terhesség legyen az akár hányadik és legyen akár mennyi idős is.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Lilipeti)
2014. dec. 19. 06:02

Szia! Először is, habár ismeretlenül, de sok örömet és boldogságot kívánok szeretettel.

A nagylányom novemberben szülte a negyedik gyermekét, és a napokban töltötte be a 38. életévét. (Dóri babánk legkisebb nővérkéje is már 13 éves, a legidősebb tesója medig 19.)


Ő is 3 kiló feletti súllyal született, egészséges és nyugodt baba. A lányomat csak au tulolsó hetek viselték meg egy kicsit, de tapasztalattal és higgadtan viselte. :D


Lehet, azért érzed másnak, mert most másik nemű lesz a babád? Én a két lányomat másképpen viseltem, mint a fiamat.


Nyugi, annyi éves vagy, amennyinek érzed magad! :D

Mondom én, aki papíron hamarosan 57 leszek, de az egyetemen (ahol első éves levelezős vagyok) azt mondják, ne vacakoljak, 20 éves vagyok és slussz. :D


Remélem, jönnek majd korodbeli beszélgetőtársak, akikkel meg tudod osztani az aktuális dolgokat.

2014. dec. 18. 22:16

Sziasztok!

Szeretnék létrehozni egy fórumot, ahol a velem egy cipőben járok megbeszélhetik a tapasztalataikat, mindennapi gondolataikat.

Én 37 éves vagyok, amikor megszületik a 2. babánk, már 38 éves leszek. Nekem ez nagyon furcsa, hisz' nem érzem magam annyinak. :) A lényeg, hogy én úgy tapasztalom, az első terhességet sokkal könnyebben viseltem, mint a mostanit. Pedig még "csak" a 19. hétben járok, szóval, most jön majd a java. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook