Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 35 ev koruli ferfiak atlagosan mennyit szexelnek? fórum

35 ev koruli ferfiak atlagosan mennyit szexelnek? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 4. 18:00
meg partnerfüggő is gondolom. ha egyedül van nyilván kevesebbet..
2009. szept. 4. 18:00
egyénfüggő, mint minden más
28. SF
2009. szept. 4. 18:00
Ahányszor csak hagyják őket!:-)
2009. szept. 4. 17:44
akár naponta...
26. Rileey
2009. aug. 8. 18:33
Hmhm... Szerintem ez abszolút egyénfüggő, de azért hetente többször bepróbálkoznak, hátha... :-D
2009. máj. 23. 00:05
Sokat.
24. roloi
2009. máj. 22. 11:56

33 éves vagyok,és naponta többször is megkívánom a feleségem:-))

én naponta többször is sexelnék

23. sundance (válaszként erre: 22. - E2da8c4d63)
2009. máj. 12. 12:07
Én sem mertem rákérdezni soha! Úgy éreztem, szétégne a fejem, ha megkérdezném. Inkább magamban agyaltam és elméleteket gyártottam... :) Szerintem akkor várj egy kicsit türelemmel és meglátod mi lesz!
22. e2da8c4d63 (válaszként erre: 14. - Sundance)
2009. máj. 12. 03:00

Koszi, hogy leirtad!

En is gondoltam erre, de a munkahelyen minden szuper, szereti. Egy masik no szinten kizart szerintem, mert amugy ugy tunik, hogy szeret.

Hamarosan valtozas lesz az eletunkben, tobbet leszunk egyutt, bizom benne, hogy megoldodik. :)

En olyan nyuszi vagyok rakerdezni az okra, tul szemermes. Es felek, hogy akkor meg ot is zavarba hoznam, es tobbet artana, mint hasznalna. :)

21. e2da8c4d63 (válaszként erre: 13. - Bcicus)
2009. máj. 12. 02:56
Pontosan igy latom en is, ekozott a ket lehetoseg kozott ingadozom. :)
20. e2da8c4d63 (válaszként erre: 12. - D58b988bee)
2009. máj. 12. 02:54

:D

Olyan orommel olvasom, hogy vannak olyan parok, ahol izzik a szenvedely.

Kozben meg rohamosan csokken az onbizalmam, hogy nem vagyok eleg izgato. :D

Amugy tudjatok, hogy a baratnoim kozul is tobbektol hallottam ilyesmit, hogy egy ido utan mar alig vannak egyutt? Ez olyan erdekes...

19. e2da8c4d63 (válaszként erre: 11. - Prischilla)
2009. máj. 12. 02:51
:) Ujabb pozitiv pelda. Uhh, tuti, hogy en sem birnam. :)
18. e2da8c4d63 (válaszként erre: 10. - Kamilla0404)
2009. máj. 12. 02:43

:) Ehhez nem is nagyon tudok hozzafuzni, csak azt, hogy ejha! Ugy tunik, veletek minden rendben, ez tok jooo!

- Ne ertsetek felre, nem az aktusok szamaval merem az erzelmeket, sokkal inkabb visszajelzesnek tekintem a partnerek reszerol, hogy meg mindig eg a tuz.

17. e2da8c4d63 (válaszként erre: 9. - Linda111)
2009. máj. 12. 02:39

Ebben teljesen egyetertunk, marmint, hogy nem a szex a legfontosabb egy kezdodo kapcsolatban. Es az is kitunt parszor, hogy neha meg erzekenyebbek a ferfiak, mint mi, neha erosebbek vagyunk...

Csak azert agyalok, mert eleinte nem volt igy, hanem visszaesest tapasztalok, amiota megvaltozott a munkarendje. Sokszor eszembe jut, hogy velem van a baj, nem vonzom elegge...

De annyira dicser, bokol, ugy tunik, hogy szerinte minden rendben. Szoval passz...

16. e2da8c4d63 (válaszként erre: 8. - O.andi)
2009. máj. 12. 02:33

Az utolso mondatodban van az eddigi tapasztalataim nagy resze. :)

Talan nem kellene alomvilagban elnem, talan tul erzelgos vagyok, amikor eget rengeto erzelmekre vagyom...

A fenebe, de nem akarom feladni! :)

15. e2da8c4d63 (válaszként erre: 7. - Bcicus)
2009. máj. 12. 02:30
Hat igen, en is igy kepzelem a szerelmet, a szenvedelyt, meg ha nem is minden nap, de izzon a levego. :)
2009. máj. 11. 13:38

Kérdezd meg tőle nincs-e valami egyéb gondja! Pl: munkahelyi probléma.

Mi a kapcsolatunk elején egyfolytában akartuk egymást... :) Volt úgy hogy egy éjszaka 4x. Persze ez nem mehett így sokáig, mert másnap mindketten majdnem elaludtunk a munkahelyünkön. :D

Aztán egyszercsak elkezdett elutasító lenni.(kb. fél éve voltunk együtt)Nem azt mondom, hogy soha nem szexeltünk, de heti 1-2 alkalomra csökkent. Sokszor azt kérte, csak bújjak hozzá szorosan, hogy érezze itt vagyok neki. Én ezt nem nagyon tudtam mire vélni, már arra gondoltam, talán van valakije. Aztán kiderült, hogy bajok vannak a vállalkozásában, rengeteg gond gyötri. Hát emiatt nem volt kedve...

Aztán a dolgok megoldódtak idővel és azóta nem nagyon telt el éjszaka, hogy ne akarta volna. :)

Egyébként ő 34éves.

Szerintem próbáld meg kideríteni, nincs-e valami problémája. De mondjuk az első hónapban ez azért elég furcsa viselkedés.

13. Bcicus (válaszként erre: 9. - Linda111)
2009. máj. 11. 11:15
Ezt te sem gondolod komolyan. A pasiknak is vannak érzelmeik, de attól még akarnak szexelni. Jelen esetben, vagy a hölgy nem izgatja fel eléggé, vagy egyéb gond van a pasival.
2009. máj. 11. 09:04
Az én férjem 37, de mindennap bírna, na de én nem:oDD
2009. máj. 11. 08:53
Mi a kapcsatunk elején minden nap minimum 2x sexeltünk, de volt h 4x :)))De ma már nem minden nap. Ő szeretné, csak én utasítom vissza. (33 éves a párom)
2009. máj. 11. 06:48
:) 18 év után heti 4-5
2009. máj. 11. 06:48
Lehet hogy azért aakrja ilyen kevésszer, mert még nagyon az elején vagytok a kapcsolatnak, leeht hogy romantikusabb tipus, és igy a kapcsolat elején még fontosabb lenne neki a lelki összhang, a szerelem "lelki" élményei, mintsem hogy testi részről siettetni a dolgokat. Lehet hogy furán hangzik, de a pasik is emberből vannak lelkileg :) beszélgess vele sokat, várd hogyan alakul a kettőtök viszonya lelki sikon is, hisz egy szerelemben nem csak a szex a legfontosabb.
2009. máj. 11. 06:23

:-)szerintem vérmérséklettöl függ.

De a mai pasik szerintem,mást inkább többre becsülnek..:-)

Sok minden más fontosabb a Nönél.

2009. máj. 11. 01:35
Nekem annó volt ennyi idős párom, napi rendszerességgel igényelte, pontosabban minimum naponta egyszer.
2009. máj. 11. 00:12

Koszi szepen Nektek, maris jobban erzem magam! :)

Beszelek vele errol, es addig is probalom visszanyerni az onbizalmamat.

Ezekre nem is gondoltam magamtol, amiket mondtatok. :)

Nem ismerem tul regota, 5 honapja, de csak 1 honapja jottunk ossze.

2009. máj. 10. 23:51
Kezdeményezz, ne várj rá, akkor kiderül akar-e. Régóta ismered? A pasik is nagyon bizonytalanok a kapcsolatokban. Lehet, hogy neki túl gyorsan haladtok. Beszélgess vele, kiderül. Kár találgatnod, a választ csak Ő tudja Neked megadni.
4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 3. - E2da8c4d63)
2009. máj. 10. 23:37

Szerintem beszéld meg vele.Én az őszinteség és az egyenesség pártján állok,főleg egy kapcsolatban:)

Persze csak finoman.Én valahogy úgy közelíteném meg a dolgot,hogy annyira de annyira jó vele,hogy szeretném többször...:)ezt,hogy jó vele mindenképp mond el,mert nálunk nőknél,csak a pasiknak nagyobb a hiúságuk,csak nem vállalják fel:)

Ezt igenis meg kell beszélni,mert mondjon bárki bármit egy párkapcsolat milyenségét nagyban meghatározza a szexuális élet!


Lehet,hogy csak rossz időszakát fogtad ki és tényleg ez néhány olyan hét amikor a sok munka után megmozdulni sincs kedve.Vagy esetleg mivel Te is sokat dolgozol,rád is tekintettel akar lenni.A férfiak hajlamosak kitalálni maguknak sok olyasmit ami valójában nincs is/nem gond,csak ők hiszik azt:)Egy nagy beszélgetés,sokat segíthet.Hajrá!:)

3. e2da8c4d63 (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2009. máj. 10. 23:31

Nagyon jol latod, foleg a hiusagomat erinti. :)

Pontosan ugy gondolom, ahogyan mondtad: ilyenkor meg felalomban is izgatnom kellene, nemhogy ebren.

En is elegge kimerulok a munkatol, de en siman igenyelnem gyakrabban, es nem a testi oromok miatt, hanem mert a szeretkezesben hatalmas adag erzelem van, es azt keveslem.

2. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2009. máj. 10. 23:21

Lehet kis étkű,ilyen típus,bár én még nem nagyon találkoztam ilyen pasival,de biztos vannak ilyenek is:)

Bár bevallom,szerintem ha ilyen alkat is,ennyire az elején,amikor még minden mozdulat,minden testrészed új és izgalmas,szerintem azért ennél többször kéne,hogy legyen valami...

De ami a lényeg:

csak a hiúságodat bántja,hogy nem terít le napi ötször mint valami szexisten az isten nőjét?:)vagy pedig azért zavar,mert neked több lenne az igényed...mert ha az utóbbi,akkor van a gond szerintem,mert akkor nem passzoltok össze és be kell látni.Mert ha most heti 1van akkor mi lesz 10év múlva?félévente 1?

A korával ne foglalkozz szerintem,az nem nagyon függ össze az igényekkel,főleg férfiaknál.Az én párom 47éves,és túl tesz sok 20-on éves páromon:)szóval ez inkább alkati dolog,mintsem életkori...

2009. máj. 10. 23:15

Vicces a cim, de azt szeretnem felmerni, hogy szerintetek mennyi a normalisnak mondhato "igeny", mondjuk hetente a szexre?

Tudom, hogy sokmindentol fugg, foleg az egyentol, de kezdek aggodni, mert a parom (egy honapja vagyunk egyutt) mar annyira nem lelkes, hetente egyszer bujunk ossze. Ehhez hozzatartozik, hogy hulla faradt munka utan, de en mar olyanokra is gondolok, hogy nem vagyok vonzo a szamara (bar rengeteget bokol)... Szerintem a kezdodo, langolo kapcsolat sokkal szenvedelyesebb kellene, hogy legyen.

Szerinted?

Van valaki rajtam kivul, aki hasonlo gonddal kuzd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook