Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 32 hetes ultrahang fórum

32 hetes ultrahang (tudásbázis kérdés)


2021. márc. 2. 19:54

Nem mondta hogy baj lenne.. meg kerdezes nelkul mondta azt is hogy kisfiu

Nem tudom hogy felre lett irva vagy el lett szamolva vagy tenyleg akkora a kis feje?! Elso babam aggodok erte nem tudom mi a normalis meret

Egyebkent interneten olvasgatok dehat sokszor azt kivanom bar ne tettem volna.. valamelyik tablazaton meg 42 heten irjak a meretet 51centi 3600kg dehat azt mindenki tudja szuletnek ennel nagyobb babak.. szoval nem tudom csak remenykedek minden rendben lesz

5. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 28. 08:56
Ez az internet átka. HA gond lenne szólt volna. Ne olvass utána ezeknek. Tudom nehéz de sok idegességtől megkiméled magad.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 27. 19:20

Semmi baj, ne aggódj!!!

Nem lett nagy a feje, formás kiscsaj lett.

A tiédnek sem lesz nagy, nyugi!

2021. febr. 27. 19:18
Az igen.. pedig az nem is olyan nagy mint amit nekem irtak! Es nagy fejjel lett a babad? Bocsi a kerdesert de mar most nagyon felek.. Az orvos nekem nem mondta hogy nagy lenne se semmi rosszat ezert nem is ertem.. itthon neztem utanna mit irtak a papirra.. gondolkoztam azon vajon el szamoltak e vagy el irta az aszisztens ? Mert kozbe ahogy az orvos diktalta az aszisztens no massal beszelt kozbe.. nagyon aggodok es felek most! A femur 67,5 .. mast nem szamolt. A szervek is rendben vannak ..
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 27. 17:46

Ki kerestem a papírokat.

33/34 hetes uh. BPD:84 mm és akkor azt mondták, hogy nagy a feje.

2021. febr. 27. 17:23
Sziasztok! A heten voltam 32hetes ultrahangon es a papirba azt irtak hogy a baba BPD-je 91mm neten pedig azt olvastam hogy ilyenkor 81mm az atlagos .. most nagyon meg ijjedtem hogy valami nincs rendben vagy esetleg nagy feju babat fogok szulni.. valaki jart hasonlo helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook