Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 31 hetes terhesen beékelődött a baba feje, tapasztalatokra lennék kíváncsi, volt már ilyen valakinek? fórum

31 hetes terhesen beékelődött a baba feje, tapasztalatokra lennék kíváncsi, volt már ilyen valakinek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. márc. 14. 21:45
30. het elott ekelodott be a fiam feje es 2 nappal tulhordtam!!! :) nyugi, minden rendben lesz! Ja es nekem is volt szuro, fajo erzes!!
8. vvicus (válaszként erre: 6. - Luca81)
2012. márc. 14. 21:36
köszönöm az ajánlást, elolvasom! Nézegettem már neten ezzel kapcsolatban oldalakat, és tényleg nagyon vegyes felvágott, biztos alkati dolog ez. Viszont sehol sem olvastam arról, hogy naponta többször okoz fájdalmat ez a dolog, és nem tudom, azért nem, mert azoknak, akik írták, nem fájt, vagy mert csak egyszerűen nem írták le.
2012. márc. 14. 21:34
Igen, a pihenés, fekvés alap. Bár azt elfejtettem írni, hogy második baba, van már egy 17 hónapos lányom, szóval kicsit kihívás ám ez a fekvés dolog. Ráadásul Ő koraszülött, de ő toxémia miatt.
2012. márc. 14. 21:29
A mai cikk (Születésnapra ajándék szülést) írója pont így járt, olvasd el! Szerintem kórház lesz, szigorú fekvéssel.
5. Catherine.hsz (válaszként erre: 2. - Vvicus)
2012. márc. 14. 21:27
Szigorú fekvés. Pisilni is csak a legszükségesebb esetben, zuhanyozni naponta két percre. Legalább még 5-6 hétig.
2012. márc. 14. 21:26
ezzel barmeddig huzhatod, ilyenkor mar mindekinek szurkal, ez normalis! Ne aggodj, bizti minden rendben lesz!
2012. márc. 14. 21:26

sokat pinej,ágy nyugalom,oldalt feküdj és nagypárnát a lábad közé tegyél!

sok folyadék és tessék a nagy légzéseket csinálni esténként friss levegőn vagy nyitott ablaknál....

gy darabog segít ;) de mindenképpen nagyon sokat pihenjél!

2012. márc. 14. 21:12

Sziasztok! Tegnap voltam orvosnál, és tulajdonképpen teljesen jól elmagyarázta a dolgot. A külső méhszáj elkezdett nyílni, megrövidült a méhszáj, de a belső zárt. És vannak keményedéseim. Viszont a Fiam feje totálisan beékelődött. Olvastam már mindenfélét, tudom, hogy ezzel akár túl is lehet hordani, tudom, hogy van, akinek viszont gond volt, a családban is történt már ilyen okból 33. héten koraszülés.


Engem konkrétan az érdekel, hogy akinek ilyen volt, az szintén gyakran érezte, hogy a baba annyira nyomakszik ki, hogy szúr, nyilallik odalent nagyon durván? A dokim mondta, hogy bizony ez a nem jó, ezzel érleli a méhszájat a baba. Annyiban maradtunk, ha nagyon durva ilyen jellegű fájdalmat tapasztalok, akkor uzsgyi a kórház. Nem mondom, hogy nem tudom elviselni a dolgot, de napjában többször, percekig is eltart és egyre rosszabb.

2012. márc. 14. 21:09
31 hetes terhesen beékelődött a baba feje, tapasztalatokra lennék kíváncsi
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook