Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 30.heti u.h-on fiúból, lány lehet? fórum

30.heti u.h-on fiúból, lány lehet? (tudásbázis kérdés)


21. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 19. - Szafaripók)
2013. ápr. 23. 15:11
Elolvastam..én úgy gondolom,hogy attól mert szívem szerint egy barna kis hercegnőre vágytam volna a szöszim mellé,sose fogom ezt éreztetni a kisfiammal.Ugyanúgy fogom őt is szeretni,ez egy lelketlen dolog hogy a másikat mert fiú vagy lány jobban szeretik.Ugyanúgy a gyereke..nem értem az ilyen szülőket..húgom helyett anyám mindig is fiút akart..na ezt nyiltan érezte is a húgom..én voltam a kedvenc..ebből is megtanultam,hogy így nem viselkedhet egy anya..
20. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 18. - EsztyMorgan)
2013. ápr. 23. 15:04
Igen ez valószínű,ha ezen az u.h-on is azt mondják akkor maximálisan elkell hesegetnem a gondolatot,hogy mi van ha lány..ezért is kérdeztem a tapasztalatokat..
2013. ápr. 23. 15:00

Amúgy korábban írtam pont ilyesmi témában itt egy cikket...


[link]

18. EsztyMorgan (válaszként erre: 15. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 23. 14:59
Szerintem már azért álmodsz ilyeneket, mert talán még ugye mindig remélsz...
17. szafaripók (válaszként erre: 10. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 23. 14:57

Szerintem minden gyerek más, mindegyik másért csodás.

Én nem tudtam, "minek örülnék jobban", ha fiú, vagy ha lány, aztán amikor az első genetikai uh-n megmutatták a kis fütyijét, tudtam, hogy őt akartam. De abban is biztos vagyok, hogy ha nem lett volna ott az a kis fütyi, akkor is ugyanolyan boldog lettem volna.:)

A "következő körben" azért szeretnék egy hajszálnyival jobban még egy kisfiút, mert már tudom, mire számíthatok, és tudom, milyen boldogságot ad. Ami hülyeség, mert egy kislánnyal is ugyanazt kapom, csak máshogy. Majd kiderül, ha már ott tartunk!:)

16. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 14. - EsztyMorgan)
2013. ápr. 23. 14:50
Én júl 11-én születtem kislányom 2héttel előbb jött annó,ha ő is így születik,lehet pont a szülinapomra esik..
15. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 14. - EsztyMorgan)
2013. ápr. 23. 14:48
Persze ezt elhiszem..csak már rosszul érzem magam attól amiket álmodok.napközben eszembe se jut már annyira ez a téma,viszont éjjel...múlt is azt álmodtam,hogy megszületett,benéztem a pelusába,azzal a felkiáltással,hogy na hagyj lássam azt a kis kukacot és erre szembe találtam magam egy kis nunival..végig ordibáltam az egész rokonságnak könnyes szemmel az örömtől,hogy lány lett és még azt is hozzá tettem,hogy én éreztem,hogy lány..na ezek után meg olyan rosszul érzem magam reggel..szegényke itt van a pocakba és ilyen szemétségeket álmodok:-(( Tényleg lelkiismeret furdalásom van pedig az álmaimmal nem tudok mit kezdeni:-(
14. EsztyMorgan (válaszként erre: 11. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 23. 14:43

Én tavaly júl. 16-ra voltam kiírva, júl. 9-én szültem meg a lányomat :))

A fiúk is csodásak. Más természetek, persze. De kis csodák akkor is.

13. r-iett (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 23. 14:39

Én is nagyon lányt akartam...az elsőnél már a pozitív tesztnél tudtam,hogy lány lesz és az lett :)

A másodiknál úgy voltam vele akkor most fiú jó lenne és arra is készültem,de annyira nem voltam mégse felkészülve mert amikor kiderült,hogy biza fiú lesz akkor teljesen kétségbe estem..pár nap alatt megemésztettem.Az első pár nap furcsa volt és volt jó pár pisis baleset mert hát egy fiú nem maga alá pisil :)) De nem cserélném ám el még egy lányra :)

12. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 9. - Katie_rose)
2013. ápr. 23. 14:37
gratulálok:-)
11. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - EsztyMorgan)
2013. ápr. 23. 14:35
júl 23..ami vicces lesz,ilyen szempontból lehet h jobb is ha fiú,mert apja rák jegy,én rák jegy és én igen kemény természet vagyok..apjával könnyebb:-)na most 22.-éig rák jegy..elég sok esély van rá,hogy ő is az lesz..
10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 5. - Szafaripók)
2013. ápr. 23. 14:34
Elolvastam..ez a cikk annak a legjobb akinél első baba.Nekem van egy 3éves kislányom,a "legszebb"korszak mit ne mondjak.Hiszti,akaratossák,nyávogás,makacsság..olyan nehéz természet mint én..tündérkének nem is nevezném,csak amíg meg nem szólal:-))De mégis imádom..veszekszünk,"gyilkoljuk" egymást..és imádom az összes csajos dolgával együtt..kb mintha tükörbe néznék néha:-))
9. katie_rose (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 23. 14:30

Én is nehezen tudtam elképzelni,hogy fiam legyen. De már a 18. héten láttak egy kukacot. :D

Onnantól végig ezt mondták. Nem váltott nemet. Most itt alszik mellettem. Örülök,hogy fiú "maradt". :D

8. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Eec2089081)
2013. ápr. 23. 14:30
Persze a szívnek nem lehet parancsolni,de tényleg már megbarátkoztam vele.Lesz egy vagány kisfiam és ennek is örülök,csak van már 1 szöszi,hisztis,szépséges kis haramiám és jó lett volna még 1 barna haramia is:-))Nagyon lányos anya vagyok..és mondom erről álmodok,ami miatt lelkiismeret furdalásom is van
7. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 23. 14:29
Nekem a 30. héten mondták, hogy lány. Lány is lett. Pedig előtte meg fiúval álmodtam. A lényeg, hogy egészséges legyen <3 mikorra vagy kiírva?
2013. ápr. 23. 14:29
Szerintem azért ritka főleg ha többen is nézték.De ha nem hiszed el akkor menj 4Dre.Mi csak akkor mondtuk biztosra amikor láttuk mi is a nunit vagy a kukit. :-D
2013. ápr. 23. 14:27
4. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 3. - Spigi28)
2013. ápr. 23. 14:26
4D-n is voltak?
2013. ápr. 23. 14:25
Egy barátnőméknek a 8.hónap végéig mindig fiút mondtak, utolsó hónapban már biztosan állították, hogy lány... Lány lett
2013. ápr. 23. 14:24

Szerintem a fiúcskádból már nem lesz lány... Lányból szokott előfordulni inkább meglepetés a szülőszobán, de szerintem Te csak nagyon akarod, hogy lány legyen...

Nekem két fiam van, odáig leszel tőle hidd el! :)

2013. ápr. 23. 14:23

Sziasztok!


Most vagyok a 28.héten eddig 2x mondták,hogy kisfiú,én nagyon szerettem volna ha lány,de már megbarátkoztam a gondolattal.Nevet is választottunk,viszont egész egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy fiam legyen valahol belül azt érzem,hogy lány..Még az álmaimban is lányként jelenik meg.Nem is érdekelne már annyira ez a dolog,de mégis ez az érzésem.Volt akinél fiúból lány lett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook