Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 éves pasi, és még nem volt nője. Ez normális? fórum

30 éves pasi, és még nem volt nője. Ez normális? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. 80ASIQ (válaszként erre: 108. - D972032f0a)
2009. márc. 6. 19:51

Köszönöm a választ. Nem tudom mi az igazság a sérülését, prosztatáját illetően, de biztos vagyok benne, hogy nem lenne bűn ha keresnél/találnál valaki mást. Biztos vagyok abban, hogy ezt szépen, kulturáltan meg lehetne vele beszélni Lehet, hogy ő is megkönnyebbülne, hiszen mehetne a barátnőjéhez egészen nyugodtan.

Azt nem tudom, hogy maradhatnátok-e ezek után csak munkatársak, elvben nem látnám ennek akadályát, de a munkatársi kapcsolat nem lenne több mint bármely más emberek közti munkatársi kapcsolat, hiszen ez e megélhetésetek is.

Keres társat, amíg lehet, sok sikert kívánok! :)

112. d972032f0a (válaszként erre: 109. - 2d5a00656a)
2009. márc. 6. 17:52

Hazudnék ha azt mondanám,hogy a szex nem hiányzik,de....az ölelés a simogatás,a....csak odabújás.....egy érintés.......ezekért odaadnám mindenemet.....nem tudom meddig érdemes várnom,mindig arra gondolok,hogy ha már nem szeretne nem lenne velem,már rég elköltözött volna......nem veszekszünk,nem bántsuk egymást csúnya szavakkal csak nem érintjük meg egymást....ez rosszabb mintha ...bocs,hogy igy fejezem ki magam,...rosszabb mintha meghalt volna......

Tudom,hogy annak akinek meghalt a párja,az esetleg most megvet amiért ezt irtam,de higgyétek el tényleg.....SZENVEDEK...és hogy meddig..nem tudom.

111. 88e297a0b8 (válaszként erre: 110. - 88e297a0b8)
2009. márc. 6. 17:47
Még annyit, egy percig ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Egész egyszerűen megérdemled, hogy boldog legyél.
110. 88e297a0b8 (válaszként erre: 108. - D972032f0a)
2009. márc. 6. 17:44
Rövid az élet... én a helyedben sürgősen keresnék egy férfit, aki testileg lelkileg boldoggá tesz. A férjed meg had menjen a kis lelki társához, "beszélgetni". Mert ne legyünk olyan naívak, hogy nem történik semmi.
109. 2d5a00656a (válaszként erre: 108. - D972032f0a)
2009. márc. 6. 17:14
Hát Rita ez kemény volt!!Gratulálok az őszinteségedhez és hogy ilyen karakánul állod!
108. d972032f0a (válaszként erre: 107. - 80ASIQ)
2009. márc. 6. 17:03

Igazából 4 éve szenvedek,ekkor történt egy súlyos motorbalesete a férjemnek, 2 hónapig volt kórházban,és hát a motorosruhájában volt a mobilja és benne egy szerelmes üzenet az én legjobb barátnőmtől.


Gondolhatod,hogy mit éreztem akkor,de...viszont a fiamnak elmondtam,mert úgy éreztem,hogy neki elkell mondanom. A férjemnek úgy adtuk elö,hogy a fiam azt mondta neki,hogy ő találta meg az üzenetet és én nem tudok róla.

Sirva mondta a fiamnak,hogy nem feküdt le a csajjal csak flörtöltek egymással...persze a betegágyon mit mondhatott volna.

Tehát ennek ellenére,hogy megtörtént-e köztük vagy sem,én nem hagytam magára,etettem,itattam,pelenkáztam,fürdettem, 2 hónap után amikor kiengedték a kórházból,még 2 hónapig itthon feküdt,újra tanult járni,ebben is segetettem neki,hallgattam éjjel,hogy szuszog-e?.

Persze más is megtette volna a férjéért,meg ő is értem,de......úgye azt hittem,hogy elfelejtette a csajt...ő közben elvált a férjétől,.........de nem, ahogy tudott már kocsit vezetni első útja a csaj volt,amikor rájöttem,hogy elmegy néha....na akkor elmondtam neki,hogy én találtam meg a telefonján az üzenetet,és tudtam a "csak flörtjkről",csak mivel,hogy nagyon beteg volt,5 hét után már lelkileg is,ezért nem akartam elmondani,

Csak annyit mondott,hogy nincs semmi köztük,csak barátok,tudni illik,hogy a balesetkor sérült a prosztatája is,és azt mondta,hogy ő már nem "férfi",de nekem ezt sosem bizonyitotta,eleinte kérdeztem töle,mindig azt mondta,hogy még fáj neki,eltelt,1-2 hónap,még fáj...eltelt 1 év,még mindig érzékeny,mondtam neki,majd szóljál ha úgy érzed..........ennek már 4 éve,már nem kérdezem ő nem mondja,eljárogat itthonról,külön szobában alszunk,eggyütt dolgozunk itthon,autókat javit,én meg megyek alkatrészért,viszem műszakira,zöldkártyára az autókat.

Igy éljük a mindennapi életünket......és várok hátha......változik valami. Hogy lehet szeretni ilyen embert? Nagyon sokszor kérdezem magamtól,de 30 évet nagyon nehéz elfelejteni.

Még nem próbálkoztam senki mással,de már nem sokáig birom igy.........Rita.

107. 80ASIQ (válaszként erre: 106. - D972032f0a)
2009. márc. 5. 22:45

Az, hogy Te ki tudod vagy tudnád mutatni, egyáltalán nem baj! Dehogy baj! Viszont, ha ő ezt nem veszi, akkor baj. Lehet, hogy rossz a felfogásom, de az első férjeddel vagy most is? A kezdetek kezdetétől szenvedsz? Vajon hogyan jött létre a házasságotok? Gyenge 30 év után nem látok arra reményt, hogy tüzet lehessen vinni a házasságba. Bár tévednék!

Kérdezném, hogy nem próbálkozol valaki mással? De írod, szereted a férjed, így ez is "kilőve."

106. d972032f0a (válaszként erre: 105. - 80ASIQ)
2009. márc. 5. 22:12
Én is megszenvedtem a 30 évet amit a férjemmel töltöttem,csupán csak az volt a baj,még most is a házasságunkban,hogy én jóbban tudom szeretni mint ő,és még ki is tudtam ,tudnám mutatni....szerinted ez baj?
105. 80ASIQ (válaszként erre: 104. - 88e297a0b8)
2009. márc. 5. 22:04
Sok nőnek nem a csiszolatlan gyémántok, hanem a szélhámosok kellenek. A linkség meg a nagy szöveg! Hiszen a szélhámos pont azért az mert ért a nőkhöz, de csak a lyukat tekinti az egyetlen értéknek. Én is megszenvedtem azt, hogy nem értettem (most sem értek) a nőkhöz!
104. 88e297a0b8 (válaszként erre: 103. - Qwertyx)
2009. márc. 5. 21:29
Egyetértek, hogy a nők vakok... nagyon sokszor rosszul ítélnek.
103. qwertyx
2009. márc. 5. 12:06

nem biztos, hogy arról van szó, amit többen is írtatok, hogy neki nincs igénye női társaságra...

az is lehet, hogy valamilyen megmagyarázhatatlan okból nem volt szerencséje a nőkkel

én ismerek valakit, aki jóképű, okos, és mégsem talált magának párt nagyon sokáig, nagyon-nagyon sokáig, aztán jött valaki, akivel most nagyon boldog

lehet, hogy ez a fiú is hasonló helyzetben van...

egyébként a nők néha vakok, és nem látják meg a csiszolatlan gyémántot, csak elhessegetik vagy lesajnálják

2009. márc. 3. 20:12
Lehet a fiúkat szereti.
101. 80ASIQ (válaszként erre: 99. - Mama_gold)
2009. márc. 3. 20:10
Lehet, hogy nagyon kicsi a vérmérséklete.
2009. márc. 3. 19:22

Anka 71!


Azt gondolom, ha ennyire foglalkoztat a kérdés. Ülj le vele beszélgetni, és evezz ezen témákra. Se perc alatt ki fog derülni, mikét gondol a lányokra. Sőt, akár meg is érintheted, vagy +simogathatod, reakciójából nyomban lejön minden. Utána könnyebb a témában eszmecserét foglalni.

De úgy vélem hiba benned is keresendő, hisz milyen haver, barát, ismi vagy Te neki......

2009. márc. 3. 18:09

Én már nem furcsállok semmit:)

Kicsit sajnálom a srácot emberileg, ha tényleg így van...

De, nekem is volt régen egy ilyen "kalandom".

Anno 90-es évek elején sokat járunk túrázni, és ott találkoztam egy ilyesmi fiúval, bár ő nem volt gazdag, még suliba járt, nagyon okos volt egyébként, sokat dumcsiztunk és egyszer rákérdeztem, hogy miért nincs még barátnője. Elmesélte, hogy nem is volt soha, sokat játszik magával és nem is kívánja, hogy más megérintse...

Gondoltam legalább egy csók beleférne, mert mondta, hogy még azt sem csinálta.

Felajánlottam, hogy majd én megtanítom:))

Mikor megvolt, azt mondta:

- Fúj, ez ilyen nyálas? - na ekkor voltam kész:S


Utána még párszor taliztunk, sőt egyszer aludtam is nála, persze nem történt semmi:) Furcsálltam is, de úgy tűnt nem meleg. Soha nem is beszélt fiúkról, pedig pedzegettem ezt az oldalt is.

Aztán szépen "elkoptunk" egymás mellől. Azóta 40 körül van ő is, fogalmam nincs mi van vele:( De kíváncsi lennék.

98. Jázminka (válaszként erre: 97. - Féknyom)
2009. márc. 3. 16:07
:) :) :)
2009. márc. 3. 10:32
Lehet reggel mikor nyújtózik, önelégült mosoly orcán, közben mondja: Ejj juhok juhok, ha még főzni is tudnátok.
96. d972032f0a (válaszként erre: 95. - Spinneli)
2009. febr. 27. 19:19

Ezt olyan szépen fogalmaztad meg,de tényleg,hogy akár lehetne ez a záró téma ebben az ügyben.


Amikor a melegekröl vitáznak emberek akkor sincs eggyetértés,mint másban sem,mindig van más aki mást mond,nem vagyunk hál isten egyformák.

Persze aki meleg az legyen házon belül meleg,hiszen mindenki azt csinál a testével amit akar,de ne vonuljanak az utcán,szeressék egymást a lakásukban,de hát ezt ők máshogy látják.

95. spinneli (válaszként erre: 92. - C1e9612cd3)
2009. febr. 27. 19:01

sok mindent bele lehet magyarázni egy ilyen szituációba, kb. hasonló, mint a gyermekre nem vágyó nők esetében-nem kapott megfelelő anyaképet, maga is gyermek akar maradni, mivel nem hagyták, hogy felnőjön blablabla..nem kisebbítem annak a jelentőségét, hogy a legtöbb esetben ezeknek a felvetéseknek valóban alapja van, de el kell tudni fogadni olyan szituációkat, ahol nem kéri senki a megmentését, mert nem érzi, hogy ahogyan él probléma lenne-természetesen most olyan életformákról beszélünk, ami fizikailag vagy lelkileg nem sért másokat.

Hagyjuk meg a szabad akaratot, és azt, hogy valaki másképpen itélje meg a saját boldogulásának az útját, mint a többség-bármilyen okból.

Gondolom nem kell messze menni egyikünknek sem, hogy lássuk, mennyire nem tud normális lenni az úgymomond normális anya-apa-gyerek képlet is.

:(


A fentieket általánosságban írtam, nem a konkrét esetről, csak annak kapcsán.

:)

94. d972032f0a (válaszként erre: 89. - Kandi)
2009. febr. 27. 18:39

Az,hogy kipróbálni egy nőt az furán hangzik,egyszercsak eljön az idő,lányoknál is amikor érdeklödik a másik nem után,hogy ami a lába között van azt nem csak pisilésre kell használni,a többi már jön magától.


Lehet durva példa,az állat is udvarol,násztáncot jár és hát megtörténik aminek megkell,ezt érzi minden élölény,az hogy netán nem tetszik neki a nő,hát egye fene,tegyen úgy ahogy akar,de azért elötte CSAK próbálja ki a NŐT!!!!!!!

93. kandi
2009. febr. 27. 18:30
Igen ezt nehéz megemészteni, hogy vannak emberek akiket boldoggá tesz egy hobby, vagy hivatás. És csak ez teljesen kitölti az életüket.
92. c1e9612cd3 (válaszként erre: 72. - Spinneli)
2009. febr. 27. 18:26

nekem mindig sugall vmi hátteret az, ha vkinek ilyen idős korában nincs igénye társra! Önértékelési zavar, v vmi biztosan van, ami meggátolja a társkeresésben/ találásban.

Főleg, ha vki ennyire magabiztosnak mutatja magát, stb., ahogy erről a srácról leírták.

Ott már vmit kompenzál ezzel a magatartással.

Én ilyen esetben azzal se értek egyet, h be kell neki olvasni, mert ha valóban vmi önértékelési zavar van a háttérben, a beolvasás csak ronthat a helyzeten.

Engem nem zavar, ha vkinek ennyi idősen nincs párja, ha neki így jó (amit kétlek), akkor legyen!

De a véleményem ettől még nem pozitív erről a szituációról (és nem az emberről, mert ettől emberileg még lehet jó).

91. kandi
2009. febr. 27. 18:25
Mondjuk az a pasi akit én ismerek... hát ott az egész család defektes, már meg is bántam, hogy annak idején szóba álltam vele MSN-en. Olyan dolgokat mesélt nekem, hogy az túlmegy minden jóizlés határán.
2009. febr. 27. 18:24

Szerintem vannak olyan emberek akik boldogságukat nem a szerelemben és családalapításban lelik, csak ezt a társadalom többségének nehéz elfogadni.

Én beszélnék vele, de csak akkor, ha ismerném annyira, és tudnám azt, hogy esetleg nem boldog és szenved.

89. kandi (válaszként erre: 88. - D972032f0a)
2009. febr. 27. 18:20
Én teljesen egyet értek veled, de ők nem tudják milyen az hisz még nem próbálták.
88. d972032f0a (válaszként erre: 86. - Kandi)
2009. febr. 27. 18:17

De ha tényleg csak filmek és videók meg egyebek láttán érzi jól magát,hááát......azért a számitógép nem tudja megsimogatni...egy gépnek nincs keze....szája.....egyebek..mindig csak a saját maga keze kell,hogy kéznél legyen..az éléggé sz.r dolog,ha éjjel felébred,nem csak ő hanem a férfiassága is.....leül a gép elé..oszt jobb vagy bal kéz..melyiket válasszam???

És csak úgy odabújni valakihez,nem azért,hogy azonnal tegyél magadévá,hanem mert rossz napom volt,vagy mert rosszat álmodtam,vagy,mert jó hozzád bújni,ezt ha kihagyta eddig az életéből,háát....nagyon megbánja,mert az évek telnek múlnak és ő sem lesz fiatalabb!!!

87. c1e9612cd3 (válaszként erre: 71. - Jázminka)
2009. febr. 27. 18:00

Az hát :) Volt idő, amikor sajnáltam, de utána bebizonyította, hogy nem kell.

Persze az anyjáéknak én voltam a sz@r, amikor évekkel később kibukott a dolog.

Pszichológushoz járatták, de 1 idő után (néhány alkalom), azt is hanyagolta.

Egyébként meg 1 tök értelmes, olvasott, jó képességű gyereknek indult. Női szemmel nézve se 1 ronda pasi. Csak vhol letért a jó ösvényről.

Szeged 1ik legjobb gimijét otthagyta, azóta se érettségizett le, most postás kihordóként dolgozgat.

86. kandi (válaszként erre: 78. - Jázminka)
2009. febr. 27. 17:59
Igen a számítógép és főképp az internet egyeseknél helyettesítheti a hús vér nőt is. Hisz számolatlanul vannak különböző szex oldalak. Filmek, videók, létezik a csetszex is. Elképzelhető, hogy ilyesmivel élnek ezek a pasik és annyira jól elvannak így, hogy a egy igazi nő már nem is izgatja őket, hisz az ilyen nővel nincs gond. Nem kell egyéb szükségleteit is kielégíteni pl. beszélgetés ilyesmi.
85. 88e297a0b8 (válaszként erre: 83. - Spinneli)
2009. febr. 27. 17:58
Egyetértek.
84. spinneli (válaszként erre: 80. - Anka71)
2009. febr. 27. 17:58
te így, más meg máshogy, van ilyen.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook