Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 30 éves kor fölött egymás ruhájában járni? fórum

30 éves kor fölött egymás ruhájában járni? (beszélgetős fórum)

19. Érdekes73 (válaszként erre: 13. - Bless the child)
okt. 23. 14:06

Akkor ezt elbuktam :)

L/48

okt. 23. 14:03
Ha ez nektek így jó, akkor csereberéljétek a ruháitokat. Olyan, mintha kétszer annyi lehetőségetek lenne. :)
17. Lau_Ra
okt. 23. 11:35

Ha lenne lány testvérem akkor biztos csinálnék ilyet. Szeretem cserélgetni a ruháimat. Meg kinek mi köze hozzá?

Igaz még nem vagyok 30. Biztos ezért van. 😅😂

16. sablonos (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
okt. 23. 11:21

Szerintem nem büszkeség kérdése.

De másként látjuk, nem baj. :)

15. globus (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
okt. 23. 10:38

Mást sem, nem ruhát. Nem tudok elképzelni olyant, ami azonnal kell, és nem lehet lemondani róla addig, míg meg tudom venni... tárgyak esetében.

Szívességek egymásnak, az más.

14. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Sablonos)
okt. 23. 06:21
Nem tudom. Én soha nem kérnék kölcsön ruhát. Sem. Ehhez túl büszke vagyok. :)
okt. 23. 06:13
A BTK szerint a betöltött 30 év után csak és kizárólag saját ruhát szabad hordani
12. sablonos (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 22. 21:15

A ruhaöröklés, mások (rokon, barátnő) által megunt cuccok elfogadása nem korfüggő, és egyáltalán nem ciki.

Én is örököltem már ruhát barátnőtől, kolléganőtől. Adtam is másnak olyat, amit már meguntam.

Továbbadott ruhánál egy dolog nagyon fontos: csak kifogástalan állapotban lévő ruhát illik továbbadni. Lyukas, pecsétes, kifakult ruha kukába való, vagy géprongynak.

Annak sem vagyok ellene, hogy kölcsönadjak ruhát. Szerintem abban sincs semmi kivetni való. Ha alkalmi ruháról van szó, miért ne adnám kölcsön egy délutánra, vagy estére? Két olyan alkalom volt, hogy kölcsön adtam. A kölcsönkérő örült, én meg azért örültem, mert ő boldog volt.

okt. 22. 20:57

A véleményem, hogy komoly önértékelési vagy egyéb problémával küszködsz.

Nem érdekel más véleménye, és nyilván ezzel nem vagyok egyedül.

okt. 22. 20:25
Örökölni,vagyis a másik kinőtte vagy már nem tetszik neki akkor miért is ne? De cserélgetni? Felvenni majd vissza adni?...nem az én stilusom...
okt. 22. 20:15
Nyugodtan hordd, az élet túl rövid, hogy mások véleménye miatt aggódj. A barátnőimmel a mai napig cserélünk néha ruhákat.:)
okt. 22. 20:12

Nyugodtan használjad, nem tudja senki, hogy eredetileg kié volt. Nekem és édesanyámnak ugyanaz a szem- bőr, haszinünk , alkatunk volt, gimis korom óta használtam a felsőit, pulcsijait. 40-en túl ő is használta az én ruháimat.-felsőimet

Sőt, amikor meghalt,a legszebb ruhámat adtam oda,hogy abban temessék el.

okt. 22. 20:06
Örülj neki, hogy van egy tesód, akivel egyezik a méretetek, és nem kell egyből ruhaboltba szaladnod, ha szükséged van valamire.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 22. 20:04
Mi köze ennek a korhoz?
okt. 22. 20:03
Kit érdekel kié a ruha?! Vedd fel.
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 22. 19:51
Kinek mi köze hozzá? Kinek akarsz megfelelni? Azt veszel fel, amit akarsz.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 22. 19:50

Huh ,,a címből arra gondoltam a pároddal jártok egymás ruhájában esetleg:DD

Így tök rendben van.

okt. 22. 19:50

Miért, 30 fölött mi változik? Én ugyanolyan dilinyós vagyok, mint 30 alatt, és élvezem. Ne vedd ilyen komolyan az életet, úgysem éled túl :)

Ha ruhákat akartok cserélni, cseréljetek ruhákat. Kinek ártotok vele?

okt. 22. 19:44

33 éves vagyok, és van egy 31 éves húgom. Egy városban élünk, én anyummal és a lányommal, a tesóm pedig a párjával és a fiával. Nem arról van szó, hogy nem lenne pénzem ruhákra, mivel van fizetésem, a lányom után pedig fizet az apja gyerektartást, tehát ő sem szűkölködik.

Az utóbbi időben sokszor ad nekem a húgom ruhát, amit ő használt, de megunta, vagy már nem használja.

Vagy volt olyanra is példa, hogy kölcsönkértem tőle egy estélyi ruhát, ami előtte és utána még pár alkalommal volt rajta is.

Ez mennyire elfogadott 30 éves kor fölött? Nektek mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook