Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 vetélés után fórum

3 vetélés után (beszélgetős fórum)


14. nikletty (válaszként erre: 8. - Christineee)
2012. jan. 3. 18:19

igen, én is javaslom, egy vetélés után nekem is adott a dokim biztos ami biztos!

és a folsav, már tervezéskor a legfontosabb!

13. Christineee (válaszként erre: 10. - CsengiBoti)
2012. jan. 3. 17:33
Teljesen egyetértek veled:-)
12. Lencsy
2012. jan. 3. 17:10
A spirál melletti terhességnél egyértelmű a vetélés ..így ha azt veszed csak egy spontán vetélésed volt ami belefér ..ugyanis a nők x %-a átesik legalább egy de van úgy hogy több vetélésen is mire végül "összejön ". Azt is vedd alapul, hogy kétszer szültél + 3 művi befejezés és el is múltál 35 éves ..szóval sok minden közrejátszik sajnos . Én azt mondom ne add fel még :) Tudom, hogy a vetélés mennyire szörnyű , mert én is átestem már rajta és szintén spirál mellett ! Hátha a következő terhesség nem szakad meg , viszont ha az is balul ér véget akkor ezt már intő jelnek venném mindenképp ! Még egy apró megjegyzés : nekem két normál terhességből két egészséges gyermekem született ..majd 1 év gond nélküli spirál hordás mellett terhes lettem ..elvetéltem..majd két évre rá újra egészséges gyermekem született ..:)
11. CsengiBoti (válaszként erre: 5. - Clugie)
2012. jan. 3. 16:46
köszi,én is ugyanezt gondolom,bízom benne,hogy hamarosan sikerül
10. CsengiBoti (válaszként erre: 7. - Christineee)
2012. jan. 3. 16:45
Köszi a tanácsot,biztosan ki fogom próbálni.Úgy érzem, a vetéléseket is könnyebb feldolgozni egy újabb terhességgel,persze az elveszített babák mindig a gondolataimban lesznek.
9. CsengiBoti (válaszként erre: 6. - Nikletty)
2012. jan. 3. 16:43

Azt már tudom,hogy nem adom fel,úgy gondolom,nincs még későn,csak most kicsit több időnek kell eltelnie.A két utolsó vetélésem között 6 hónap telt el...

Amúgy a dokimban nagyon megbízom,nagyon jó szakember,sok medőnek hitt nő szült már nála,és nekem is azt mondta,ezek után elküld mindenféle kivizsgálásra.(elsősorban hormonok,aztán genetika)

8. Christineee (válaszként erre: 7. - Christineee)
2012. jan. 3. 15:40
Ja és érdemes Utrogestan vagy más progi pótló készítménnyel megtámogatni a terhességet!!!
7. Christineee (válaszként erre: 1. - CsengiBoti)
2012. jan. 3. 15:40

Sok magnéziumot ajánlok!!! Segíta beágyazódásban, meg sok egyébben is. Persze az Elevit és a Neo-ferro Folgamma mellett.

Nekem is volt vetélésem, és nekem segített.


Nekem úgy tűnik a beágyazódás a legnagyobb gond.


Mivel már gyerkőc nem kérdés hogy képes vagy terhes lenni, szülni stb.


Remélem hamarosan sikerül!!

2012. jan. 3. 15:39

Szia

tudok olyat aki ezek után feladta, és azt mondta, van már két fia

De ha te nem akarod feladni, ezt neked kell érezned, akkor én keresnék egy jó orvost, aki jobban odafigyel rád.

Mert az írásodból nem derült ki, hogy orvos tett-e valamit plusszban, hogy sikeres legyen a terhesség.


De akár az is lehet mindhárom esetben a spirál volt az ok, mert ha spirál után hamar jött a baba, lehet még nem volt kész a méhed... nem tudhatom.

2012. jan. 3. 15:38

Kockázat? Hááát nem tudom..., ilyenkor nem arra gondol az ember.

Nekem pszichésen volt inkább megterhelő, de ha nem próbálkoztam volna újra és újra akkor sosem hevertem volna ki az elvesztett babáimat.

4. Bcicus (válaszként erre: 1. - CsengiBoti)
2012. jan. 3. 15:38
Vizsgáltasd ki magad mielött újra belevágsz.
2012. jan. 3. 15:36

Én is elvesztettem 3 babámat, hasonló idősen, közben 2 egészséges kisfiam született.

Mindenképpen próbáld meg, ha ennyire szeretnél még egy babát. A két fiad a bizonyíték arra, hogy összejöhet, csak nem annyira könnyen mint másoknak.

Nekem ultrogestant kellett szednem a 16. hétig, mindkét sikeres terhességemnél.

2012. jan. 3. 15:35
Örülj a 2 gyerekednek! Miért kockáztatnál?
2012. jan. 3. 15:30

Sziasztok,

Van két fiam,most 36 éves vagyok.Nagyon szeretnék kisbabát,de sajnos,"nem akar sikerülni."

A teherbeeséssel nincs gondom,kétszer még spirál mellett is sikerült,aztán még egyszer terhes lettem-ekkor már nem védekeztünk-,de sajnos a babáimat 9,13 és ismét 9 hetes korukban elveszítettem.

Az első két terhességemmel minden rendben volt,most arra gyanítok,hogy az első két vetélésnél szerepe lehetett a spirálnak,de a harmadik után már nem tudom,mit gondoljak.

Nagyon vágyom egy kisbabára,de van bennem félelem is,ráadásul a férjem -talán reálisabban gondolkodik,mint én- engem is nagyon félt.

Mit lehetne tenni annak érdekében,hogy ilyen előzmények után rendben legyen minden?

Ti vállalkoznátok egy újabb terhességre?

Nem iszom,nem dohányzom és nem is kávézom,szedtem Elevitet és Neo-ferro folgamma-t is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook