Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 pici gyerekkel otthon fórum

3 pici gyerekkel otthon (beszélgetős fórum)


4. 341501e926 (válaszként erre: 3. - Db29d3dd8c)
2020. júl. 30. 17:22
Köszönöm 😊
2020. júl. 30. 15:28

Szia! Igaz, nekem régebben volt, mert már kicsit megnőttek, de amikor a harmadik született, a középső 4 éves volt, a nagy 6 éves. Nekünk mindhárman tavaszi gyerekek, a nyár volt nehéz, de próbáltam a nagyot több mindenbe bevonni, az ő kis szintjén segítgetett. Egyébként nem csináltam nagy ügyet a takarításból, főzésből, egyszerűen volt amit el kellett engedni és kész.

Ősztől meg indult az ovi/suli és tényleg könnyebb volt.

2020. júl. 30. 15:04
Gratulálok a picikhez. Nagyszülőket, apukát próbáld bevonni.
2020. júl. 30. 14:34

Sziasztok! Van egy 5 éves kis fiam egy 3 éves kislányom és egy 3 hetes tündér pici fiam. Ti hogyan oldjátok meg a napi teendőket? Altatást, etetést,

takarítást, főzést. Az első hetekben szerintem normális dolog hogy ha vannak nagyszülők segítenek ha tudnak, főleg a hat hét alatt míg az anya pihen regenerálódik,plussz a picivel éjszakázik. De utána? Megoldásokra lenne szükségem, normális véleményeket szeretnék hallani. Olyan anyukáktól akik hasonló cipőben járnak mint én. Egyébként ha megkezdődik az ovi már másabb a helyzet, jobban eltudják magukat foglalni a gyerekek is. Köszönöm szépen a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook