Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3 napja volt szemöldök tetoválásom, nagyon "szépen" sebesedett, de ma reggel elkezdett felválni és alatta a sokkal világosabb. Ez normális? fórum

3 napja volt szemöldök tetoválásom, nagyon "szépen" sebesedett, de ma reggel elkezdett felválni és alatta a sokkal világosabb. Ez normális? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 27. 13:09
Nagyon köszönöm, akkor megnyugodtam :)
5. mano0176 (válaszként erre: 1. - Titoocska)
2012. ápr. 27. 12:56
Ez normális,hogy jön le a seb.Én kaptam körömvirág krémet a kozmetikustól és ezzel kellett mindíg kenegetnem,nehogy kiszáradjon a seb.Ha a seb leesik, az természetes, hogy világosabb.Aztán 1 hónap múlva kellett ismét mennem ismét átüttetni.Azóta semmi baj nincs vele.
2012. ápr. 27. 12:45

Ha meggyógyul sötétedik,ne aggódj:-)A var véres és azért sötétebbnek tűnik...

Nekem már vagy 6-szor tetoválták,mindig ilyen frissen...De nehogy szedegesd a sebet,mert viszi magával a festéket is!Türelmesen várd meg míg lepereg.A nappal vigyázz míg meg nemgyógyul!

2012. ápr. 27. 12:45

Általában korrekcio mindig kell, mivel nem fogja be mindenhol egységesen elsöre.

Amikor varr van rajta mindig sötétebb. bárhol van rajtad seb az is barna.... Szoval ha az leválik akkor alatta van az a szin amilyen kb lesz.

2012. ápr. 27. 12:42
... a bőröm, illetve szerintem felvált a bör is... Ez normális? Helyre áll a szín vagy tuti h korrekcióra lesz szükség? köszönöm
2012. ápr. 27. 12:41
3 napja volt szemöldök tetoválásom, nagyon "szépen" sebesedett, de ma reggel elkezdett felvállni és alatta a sokkal világosabb ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook