Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3. kerületi nőgyógyászok fórum

3. kerületi nőgyógyászok (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 29. 19:39
Én is a Margitba szültem még 2001. Decemberben. A szilvesztert bent tolltotem,mert 30.szültem. És semmi rosszat nem mondhatok az ot dolgozokrol. A doki kinél világra hoztam gyermekem az ugyeletes volt. És nagyon rendes volt velunk,apás szules volt. Tehat csak JOT tudok mondani roluk.
12. Jaina
2011. dec. 20. 14:44
Amúgy ajánlom a "Margit kórházban szülni" topikot itt a fórumok között, ott nagyon sok friss tapasztalatot olvashatsz :)
11. Jaina
2011. dec. 20. 14:43
Nagyon jó tapasztalatokat hallottam a Margitról, ha minden jól megy én is ott fogok szülni. Dr. Mihályi Istvánhoz járok, aki szintén a Margitban is rendel ha jól tudom, meg ott szokott ügyelni. Nagyon kedves, odafigyelő, tapasztalt doki.
10. szilvya11 (válaszként erre: 2. - XDiamondX)
2011. dec. 20. 14:41

Én sem tapasztaltam ilyesmit!!!!

Sőt a szülés alatt a dokinőm levette az Armani óráját és lerakta a polcra,közben ki be mászkált...senkinek eszébe sem jutott ellopni,a párom vitte utána,mert simán ottfelejtette.Pedig jöttek mentek az emberek...bárki elrakhatta volna,ott volt szem elött.

a három nap alatt még bent voltam senkinek sem tűnt el semmije!!!!

9. katuss (válaszként erre: 6. - XDiamondX)
2011. nov. 23. 19:24
idén szultem a Margitban es semmi gond nem volt..sot minden tokeletes volt, normalis korulmenyek, kituno szemelyzet!!! Nagyon sok ismerosom szult ott es mindenkinek csak jo tapasztalata van...amugy lopas mindenhol elofordul..ismerosomnek multkor elloptak a metron a penztarcajat..akkor ez alapjan mondja azt mindenkinek, hogy nem ajanlja hogy barki is metroval jarjon???? Amugy a korhazakban nem a szemelyzet lop rendszerint hanem a kedves betegek vagy latogatok...
2011. nov. 23. 17:16
Két gyereket szültem a Margitban császárral, nem is mennék máshová. A második alkalommal 1 hónapot töltöttem bent szülés előtt. Nem volt semmi gond, nem is hallottam róla, hogy bárkitől loptak volna.Most ismét babát várok, és ismét a Margitban fogok szülni császárral. Valóban kivételesen jó orvos csapat van a szülészeten, érdemes őket választani.
7. pascher71 (válaszként erre: 1. - Maya185)
2011. nov. 23. 17:06
Nekem nem volt fogadott orvosom és császáros voltam. Egy fillért se adtam a dokinak se a szülésznőnek! De ott divat a szülésznőnek adni! Nagyon jó orvosok vannak ott! Nézd meg a honlapjukat és dönts. Felsorolok pár nevet ezek közül válassz Dr. Ruzsvánszky István, Dr. Magyar Attila, Dr. Pálffy Imre, Dr. Szigethy Adrienn, Dr. Sárvári János, őket tudom neked ajánlani!
6. XDiamondX (válaszként erre: 4. - Pascher71)
2011. nov. 23. 17:01

Nem állt szándékomban senkit ijesztgetni,de az onkológián,és a szülészeten nagy bajok vannak...Én is anyukám is,meg nagymamám is ott született...de sajnos az egész család fel van háborodva,és már senki nem jár tőlünk oda...

Ez megtörtént eset...

2011. nov. 23. 16:52
Mostanában nem tudom milyen a Margit kh,de anno egy ott dolgozó doki mondta nekem,hogy maximálisan megérti,hogy nem ott szülök!Két bnőm szült ott nemrég (1 éve és 1,5éve),ők sem voltak elragadtatva.Én Óbudáról mentem naponta az Istvánba,de nagyon megérte!
4. pascher71 (válaszként erre: 2. - XDiamondX)
2011. nov. 23. 16:44
Én ott szültem és semmi ilyet nem hallottam!!! Bent voltam előtte osztályon 1 hónapig és akkor hallottam volna róla! Ne ijeszd el a kismamákat mert igenis jó kórház Margit!!!
2011. nov. 23. 10:10
Az az igazság, hogy nekem az van legközelebb, és munka mellett nincs időm a város másik végébe utazgatni vizsgálatokra.
2011. nov. 22. 23:18

Margit kórházba ne akarj szülni...

Nagypapám holtteste mellől lopták el az ápolók a telefonját...

És mondta a gondnok vagy biztonsági őr vagy mi volt az a fazon,hogy a szülészeten,majdnem mindig meglopják a kismamákat,az utolsó sztoryja az volt,hogy miközben a világra segítették a babát,közbe lopták el az anyuka iPad-jét és telefonját...ugyanabból a helységből...:(

2011. nov. 22. 21:57
Sziasztok! Érdekelne, hogy a Margit kórházban rendelõ nõgyógyászoknál mennyi egy szülés? Ha valakinek van bármilyen tapasztalata, légyszi írja meg. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook