Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónaposan tudtam meg, hogy elhalt a terhességem fórum

3 hónaposan tudtam meg, hogy elhalt a terhességem (beszélgetős fórum)


19. napzuhany (válaszként erre: 18. - Rictor)
2010. máj. 14. 08:30
Igen,valószínű felborult a horméonháztartásom és vérömleny is alakult. De nem azért nem szeretnék ikreket, hanem én úgy vagyok vele, hogy egy is elég, csak erős legyen. Ezt szívesen eljátszanám 3x. (kacsintás)
18. rictor (válaszként erre: 14. - Napzuhany)
2010. máj. 13. 17:43
Örülök neki,hogy ilyen pozitívan gondolkodsz,így is kell.Az ikreket amúgy is nehéz kihordani sok kismamát hallottam már panaszkodni amikor ikreket vártak akor megtörtént a baj .
17. rictor (válaszként erre: 7. - Henike19sms)
2010. máj. 13. 17:37
Gratulálok sok szerencsét szerelmet a továbbiakban és hátha úgy alakul minden ahogy szeretnéd.Ha összejön a baba projekt remélem megírod?!
2010. máj. 13. 16:28
azon vagyok!próbálok boldog lenni,s felejteni és reménykedek,hogy 4-5 hónap múlva összejön.mar nagyon varom.puszika
15. Náíma (válaszként erre: 11. - K.andyka)
2010. máj. 13. 16:23
Köszönöm K.andyka,aranyos vagy!!És fel a fejjel,te még fiatal vagy!Lesz még babád hidd el!
2010. máj. 13. 14:18
Nekem első kettő lett volna. Nem lett nevük, és én meg a doki láttam egyedül. A patológián meg egy ismerős nézte meg, úgyhogy ő látta mindkét pöttömöt. Nem találtak semmi nyavaját, vagy okot. Nekem mindkettő a lelkembe égett, ahogy ott gubbasztottak szívhang nélkül. Nehéz ezt átélni és remélem azért várat magára a természet, hogy gyermekünk legyen, hogy mégegyszer ne éljük át ezt a szerencsétlenséget és egészséges legyen. Én ebben reménykedek. Mindenkinek erőt és én is kitartást kívánok, mert magamról tudom, hogy vannak nehéz napok...
13. Timicicaanyuka (válaszként erre: 16. - Zsuzsa74)
2010. máj. 13. 14:17
Szia, nálam majdnem pontosan így történt. 2 egészséges gyerek után terhes lettem a harmadikkal. A 16. hétben tudtam meg, hogy nem él a baba. Ez 2006-ban volt. Most a 20. hétben vagyok, eddig minden rendben van. Úgy tűnik kislány lesz és a Hanna nevet választottuk neki.
2010. máj. 13. 13:36

Náíma:Nagyon sajnálom ami veled történt.neked nehezebb volt mint nekem.Én szerencsére csak a szívverését láttam és nem hallottam egyszer se.Igy valamivel könnyebb volt nekem.

K.andyka:Nekem is ő lett volna sz első babám, ugyhogy ami neveket kitaláltunk azt soha egy gyerekem se fogja megkapni(ha fiu lett volna akkor MÁTÉ , ha lány akkor KAROLINA)

De nekünk most telt le a 3 hó amit a doki javasolt ugyhogy belevetjük magunkat, és dolgozunk az ügyön!Remélem nem kell sokat várni és hamar jön a baby.Mindenkinek sok kitartást és sok egészséges babit kívánok!

11. K.andyka (válaszként erre: 9. - Náíma)
2010. máj. 13. 13:18

hat nagyon sajnálom,elhiszem mennyire rossz érzés én csak 3 hónapos voltam de így is nagyon meg viselt hat neked aki meg az is láttad hogy nézett ki,nagyon nagyon sajnálom:(

egy nagy ölelést küldök neked

10. K.andyka (válaszként erre: 5. - Henike19sms)
2010. máj. 13. 13:14
szia Heni!nekem is egy uh képem és 3 terhességi tesztem van ami rá emlékeztet de bele raktam egy dobozba és mindig ha elő veszem o meg marad nekem nem akarom elfelejteni,első kisbaba lett volna,így o mindig is az marad az én kis kincsem
2010. máj. 13. 11:09
Sziasztok lányok!Én ,lassan 2 éve ,hogy elvesztettem a babámat!Már 6 hónapos voltam!A 6 hónap alatt minden rendben volt,úgy hogy még most is keresesem a választ,hogy miért!??Még mindig sokat gondolok rá,és én is szoktam nézegetni az ultrahangos képeket!Nekem sajnos meg kelett szülnöm,ami nem volt egyszerű!A szülés megindítása után a harmadik napon lett meg!Csináltak velem mindent,amit csak eltudtok képzelni!Indították a szülést :gyógyszerekkel,hüvely tablettával,szondával ,meg még ki tudja mivel!?Már 3 gyermeket szültem,de ilyen fájdalmat még nem éreztem!Azt hittem,hogy meghalok!A végén már a gerincembe kaptam egy érzéstelenítőt,amitől egy kicsit könnyebb lett!És utána megszültem,képzeljétek el a méhlepénnyel együtt!Egy csepp magzatvíz sem volt,de hogy hova lett azt nem tudom,mert a 6 hónap alatt nem folyt el tőlem semmi!Na és akkor ,oda rakták elém ,egy fém asztalra ,az én kicsi angyalkámat aki kislány lett volna!Csak néztem és néztem!Fájdalmat már nem éreztem,mert máshol járt az eszem!Még továbbra is a picit figyeltem!A pici kezét,a pici lábát,és azt az angyali kis arcocskáját!A pici szív alakú kis szája még mindig elöttem van!Soha nem fogom elfelejteni amíg élek!Bocsi lányok,hogy hosszú lett!Mindenkinek fel a fejjel,és kitartás!!
2010. máj. 13. 10:43
Nekem jövőhéten lesz a házassági évforduló, de akkor jön meg. Tudom, hogy nem sikerült. Megint sikertelen. Teljesen kiakadtam, de mára már elfogadottabb a helyzet. Jövőhét után doki. :((
2010. máj. 13. 10:32
Nálam is vannak olyan napok amikor legszivesebben elbőgném magam főleg akkor amikor még most is megkérdik, hogy na mekkora már a baba, és mozog, meg fiú -e vagy lány!Nem könnyű, de legalább nálunk már elmút a 3 hó, és boldogság a rosszban, hogy ujjra nekiláthatunk, legalább méltó képpen tudjuk megünnepelni, az 1 éves házassági évfordulónkat!De jó is lenne, ha pont most döntene megint a baba, hogy jönni akarna. ez lenne a legszebb ajándék!
2010. máj. 13. 10:23
Elfelejteni nem lehet. És hiába, de nekem is a pozitívak mellé néha mellémszegül a sikertelenség gyötrő fájdalma és akkor nincs mit tenni, pihenni kell és nem arra figyelni, hogy mi volt, hanem hogy mi lehet. Könnyű mondani. Tegnap gyomorgörcs, kesergés és kedvetlenség, ma meg alig várom, hogy jövőhéten megjöjjön és újra próbálkozzunk. Tehát azért vannak ám hullámhegyek-völgyek...Én sem értem az elvetetést, gyakran eszembe jut, hogy mennyien vaguynk, akik szeretnének gyermeket és mégis magzatelhalással szenvedünk, ...
2010. máj. 13. 10:11

Nem szabad elfelejteni a babát,nekem sokat segített hogy van itthon uh képem és (lehet hülyén hangzik) kerestem az égen 1 csillagot, ami nekem őt jelenti, és ha nagyon elszomorodtam , akkor vagy a képre vagy a csillagra néztem. és egy idő után már könnyebb volt nem nézegettem annyit!

De soha nem fogom elfelejteni!

2010. máj. 13. 10:06

Sziasztok!

csatlakozhatok?

Én februárban veszítettem el a picit 14 hetesen de 12 hetesen és pár naposan halt meg!Nálam a 12 hetes uh még minden rendben volt, mozgott keze lába a doki még mondta is, hogy minden a legnagyobb rendben van.És ezek után én is bevéreztem rá 2 hétre, és febru. 22 jött a hidegzuhany, hogy elveszítettük.Ezt nagyon nehéz feldolgozni,de mindenkinek csak azt tudom tanácsolni így a 3 hónapom után, hogy merjetek beszélni róla könnyebb elviselni a nehézségeket, fájdalmakat!Nézzetek előre, nemsokára talán már arról beszélgethetünk, hogy kinek mennyit rúg a pici!

Fel a fejjel!

Heni

2010. máj. 13. 09:59
Nekem annyival könnyebb,hogy van egy 7 éves és egy 7 hónapos gyerkőcöm és minden időmet lekötik .A nagyobbik most elsős és le kell vele ülni tanulni és a kicsit meg szerintem nagyon nem kell ragozni...de így is nehéz volt meg kell mondjam.Voltak álmatlan éjszakáim.Imádom a gyerekeket én annyira megdöbbenek amik azt halom hogy abortuszra mennek vagy a rosszabbik esetben megölik a babájukat egyszerűen kitudok akadni tőlük!Na de vissza kanyarodva dolgokhoz nekünk nagyon gyorsan összejött a harmadik picurka és ezért is vetéltem el,friss császár után nehéz lett volna kihordani őket,valószínűsítette az orvos riogatott mindennel vagy kitudja már ilyenkor.Lehet,hogy csak azért mondta hogy könnyebb legyen "elengedi"átvészelni ezt az egészet.Szóval nálam ez a helyzet.Az biztos ,nem szívesen lenék így a helyedben, sokkal nehezebb a dolgod,javaslom éld ki magad más gyerekeiben bár nem ugyan az de egy kicsit segíthet.
2. napzuhany (válaszként erre: 1. - Rictor)
2010. máj. 13. 08:32
Hahóca! Igen, én is iszom ám az aloét, mert allergia ellen is jó. :)))))))))) Mindenki azt mondja, hogy felejtsük el egy ideig, ne foglalkozzak vele, de könnyű mondani, amikor nap mint nap jönnek a babás barátok és közben én is szeretnék anya lenni. Nehezen megy az elengedés téma. Ti hogy vészeltétek át?
1. rictor (válaszként erre: 17. - Napzuhany)
2010. máj. 12. 14:22
hat évig próbálkoztunk mi is a párommal mire újra terhes lettem.Tehát vannak még csodák...Mi már teljesen fel is adtuk a dolgot amikor megtudtuk,hogy babánk lesz most már 7 hos bömbölde gépünk van,csak súgni tudom,hogy ittam aloeverát és szerintem az segített.fel a fejel nincs még semmi veszve,ne görcsöljetek rajta mert annál rosszabb a helyzet!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook