Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással fórum

3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
máj. 12. 15:32

Itt kicsi eső esett, nagyon meleg és fülledt idő lett utána.

Később jó lenne pihenésképpen kigurulni, estefelé kicsit biciklizni.

Nagyon szeretnék kocogni is! Talán a bicikli ebben is segít majd. Esetleg nem kell a ház elől indulni.

máj. 12. 08:55
mar most meleg volt a kocogashoz de a lenyeg hogy megcsinaltam😊
608. Rózsavirág48 (válaszként erre: 607. - Guruljka)
máj. 12. 07:28

jo sokaig dolgoztal ennyi munka mellett nem csodalom hogy a mozgas nehezen beillesztheto

en tegnap nem voltam biciglizni most indulok kocogni

ja es 2 napja tartom a kaloriakeretet eredmeny -2.5kg 😊

607. Guruljka (válaszként erre: 606. - Rózsavirág48)
máj. 12. 00:25

Huhhh, ez a munka most rémes volt, de csak a végére értem!

Maradt még két oldal orvosi lelet, egy oldal bírósági, 10 laza oldal szerződés... ezek hétfőre.

Ez már jó lesz. :D

Jó lenne gurulni is egyet majd!

Estére elcsábultam a kajával, megéheztem a munkában. Most meg örömömben sört bontottam.

606. Rózsavirág48 (válaszként erre: 605. - Guruljka)
máj. 11. 20:17
jo munkat neked😊 ma vegulis en sem mentem biciglizni a takaritas mar nem volt tovabb tologathato majd holnap. a kaloria viszont rendben van
605. Guruljka (válaszként erre: 604. - Rózsavirág48)
máj. 11. 19:48

Én épp csak a napi keretet tartom, némi szobai mozgással.

Ami arra is jó, hogy ne görbüljek rá a billentyűzetre.

Tele vagyok munkával, egészen hétfőig. Még az is küldött munkát, akiről hónapok óta nem hallottam.

máj. 11. 18:29
lassan indulok biciglizni ma mas iranyba hogy ne unjam meg kaja ma is jol ment kb 1500 kcal. nektek hogy alakul a dolog?
máj. 11. 14:02
a tegnapi nap jol sikerult es ma is haladnak a dolgok ebed turo tejfol bacon salata lenmag szezammag volt a vacsora tojas lesz😊 tegnap elmentem biciglizni takaritas elmaradt...
602. Rózsavirág48 (válaszként erre: 600. - Százas Evelin)
máj. 10. 18:25

szep hetveget majd neked

raer az a jovo heten is en lassan indulok most n fuj annyira a szel

601. Rózsavirág48 (válaszként erre: 599. - Guruljka)
máj. 10. 18:24
hat nekem is inkabb takaritanom kellene😁
600. Százas Evelin (válaszként erre: 597. - Rózsavirág48)
máj. 10. 18:03

Az bizony meglehet. :-) A kerekeit kímélendő ácsorog most a feje tetején. Megint nem lesz beiktatva a bringázás, hétvégén nem leszek itthon.

Majd hétfőn.

máj. 10. 16:23
Itt a bringám, de nincs időm kimenni vele...
598. Guruljka (válaszként erre: 596. - Százas Evelin)
máj. 10. 16:23
Elvileg a magaságy a nálunk hűvösebb országokban szokás... ezen az egyre melegebb éghajlaton nem sok jelenősége van.
597. Rózsavirág48 (válaszként erre: 596. - Százas Evelin)
máj. 10. 16:16

ha megforditod lehet ugy konnyebb lesz😊 mostanaban eleg rendesen fujt a szel igy a kerekparozas kimaradt ma lehet megprobalom

az etkezes alakulgat ma ha minden jol megy egesz jo lesz

596. Százas Evelin (válaszként erre: 595. - Nicelady)
máj. 8. 08:17

Szia!

Na már mindenki bringázik, csak én nem. Állandóan valami mást kell csinálnom. Most belevéltetvesedett minden, még a barackfák is, hihetetlen. Azt létráról kellett permetezni.

A magaságy nem tart sehol. Tegnap paradicsomokat palántáztam, kaptam otthonról még egy nagy köteggel. Elkezdtem tűző napon felásni a helyüket, kettőt beraktam, aztán viszketett a hátam. Meg a szemembe folyt az izzadság. A többit már este csináltam.

Legalább felfordítom már a fejen álló bicajomat. :-)

máj. 8. 06:19
Megkezdtem a szokásos napi kerékpározásomat.Csak Annyi vállalok,ami jólesik és közben nézem a tájat.Nem változatos de én észreveszem az apró szépségeket is.Ezt teszem 3 éve és tavasztól október végéig tekerek.Délután 17 h után nem eszek már semmit.Az adagjaimat már amúgy is csökkentettem.Ennyi.Nekem ez megfelel és nem okoz problémát.Ritkán belefér egy általam készitett süti levágott széle is.
594. Százas Evelin (válaszként erre: 593. - Guruljka)
máj. 8. 06:12
A köles édesen is fincsi. Én már csináltam vele rizskoch szerű akármit, meg egy többszintes paleót, Guruljka megrökönyödésére. Abban egy kicsit túl sok volt az anyag. Darabonként is jelentős súlya volt a sütikének. :-)
593. Guruljka (válaszként erre: 592. - Rózsavirág48)
máj. 7. 22:37

Én szeretem. Van egy kis sajátos íze, épphogy érezni lehet, hogy nem vizes morzsát eszik az ember.

Jók a beltartalmi értékei, rizs helyett használható, de kalóriaszegényebb, mert a főzés során úgy háromszoros vizet vesz fel, vagy akár többet is.

592. Rózsavirág48 (válaszként erre: 591. - Guruljka)
máj. 7. 18:38
kolest meg nem ettem. milyen? vacsora zabkasa volt a feherjeport kifelejtettem belole
591. Guruljka (válaszként erre: 590. - Rózsavirág48)
máj. 7. 14:05

Én is így vagyok ezzel! Jobb a köles, zöldségesen.

Szerencsére az indukciós főzőlap időkapcsolós, nem ég oda..

590. Rózsavirág48 (válaszként erre: 588. - Guruljka)
máj. 7. 14:01
azert egy kocka etcsoki 70%os nekem is lecsuszott ebed utan🍫 most lassan en egy kavet fogok inni☕ kenyeret majd igyekszem mellozni ha eszek elveszitem a merteket
589. Rózsavirág48 (válaszként erre: 588. - Guruljka)
máj. 7. 14:00
azert egy kocka etcsoki 70%os nekem is lecsuszott ebed utan🍫 most lassan en egy kavet fogok inni☕
máj. 7. 13:50
Én most kenyeret ettem meg sajtot, desszertnek kis jégkrémmel. Teázom. Kicsit túlvállaltam magam munkával szerdáig.
máj. 7. 11:27
mai ebed toltott kaposzta tejfollel es egy kave😊
586. Százas Evelin (válaszként erre: 584. - Guruljka)
máj. 7. 06:47
Nálunk a kiskutyákat lopták előszeretettel. Hülye kiskutya nagyon barátságos, nekünk még a kerítés mögül is kivették.
585. Guruljka (válaszként erre: 582. - Százas Evelin)
máj. 7. 06:45
:D
584. Guruljka (válaszként erre: 582. - Százas Evelin)
máj. 7. 06:44

Hát azért közös programot nem csinálok Erikával.

Kutyákat kivinni??? Itt???

A komondorral például?

Nm szokás kutyát sétáltatni. Egy kicsi pumikát egy időben vittem magammal vásárolni. Lelopták róla a jó bőr pórázt és az új nyakörvet, a kiskutyát meg talán megijesztették, mert csak órákkal később került elő.

583. Százas Evelin (válaszként erre: 582. - Százas Evelin)
máj. 7. 06:43
Na, a második részt nem is ide akartam írni, hanem a klubba. Korán van még... :-)
582. Százas Evelin (válaszként erre: 577. - Guruljka)
máj. 7. 06:41

Az tényleg nagyon kellemetlen. Fájdalmas, nem tudsz menni, de nem is igen akarsz.

Van helyben barátnőd, ott lakik szemben. Csinálhatnátok közösen valami sétálgatást, kivihetnéd indoklásképp a kutyákat. Igen, megtérül az az idő.

Ügyes gyereked van. Lekardozta az ellent. :-) A műanyag kígyóval nem tudom, mit lehetett volna kivédeni, Ádám mindenesetre mindenhova hurcolta magával. Rengeteg állata volt. Falhoz ragadós izék, különféle forma és méretű dinók, de persze fénykardja is volt. Kerepelős géppuskája, természetesen. Annak villogott az eleje, azt mindig berakta a szájába, és a tükörben boldogan nézte, hogy világít az arca.

máj. 7. 05:55
mai napot 30 perc seta/kocogassal kezdtem😊 a mozgasra sikerult rakattannom most mar csak az evesrol kell lekattanni😁
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook