Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással fórum

3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással (beszélgetős fórum)


2018. márc. 13. 21:27

Hozok még egyet:

[link]

150. Guruljka (válaszként erre: 147. - Rózsavirág48)
2018. márc. 13. 21:25
Szia, a linket azért hoztam, hogy ki-ki olvasson utána, mazsolázzon, ne én legyek, aki "megmondja a tutit".
149. Rózsavirág48 (válaszként erre: 145. - Guruljka)
2018. márc. 13. 21:25
most latom raktal fel linket a tomjenrol majd elolvasom😊
148. Rózsavirág48 (válaszként erre: 143. - Százas Evelin)
2018. márc. 13. 21:23
helloka most jottem meg a masszortol es tenyleg nagyon jo volt de most korog a gyomrom es itt gondolkodom egyek ne egyek lehet eszek egy kis csirkemellsonkat nem sok kaloria😊
147. Rózsavirág48 (válaszként erre: 142. - Guruljka)
2018. márc. 13. 21:20
helloka a tomjenkapszula mire jo?😊
2018. márc. 13. 19:38

De megeszem, csak ezt eltoltam, zellert raktam bele petrezselyem helyett, eléggé kihallatszik az íze. Azt kellene közömbösíteni. És akarok végre egy késes aprítót. A turmix túl pépesre darálta. Nameg szárazon pirítva elég furi.

A krumplival együtt meg is fogom picit főzni, attól szerintem már krém lesz belőle. Csak annyi vizet teszek rá, hogy azt be is igya.

Az én tüdőmnek se ártana a felszabadulás.

145. Guruljka (válaszként erre: 144. - Százas Evelin)
2018. márc. 13. 19:31

Csóró karfiollal hadilábon állsz, hogy nem eszed meg magában?


Akkor minek veszed?


Szerintem a karfiol nem jó mással, esetleg valami sütőben süttyös alapnak darált hússal.


Vagy indiaiasan.



Tömjén:

[link]


Kis adagban szedem, de a leszokás óta most kezd a tüdőm igazán felszabadulni. Pedig annak már idén lesz 7 éve. A többi haszna is haszon...

144. Százas Evelin (válaszként erre: 142. - Guruljka)
2018. márc. 13. 19:22

Ma nem volt krumpli mégse. Az uzsi banán volt, aztán alig vártam, hogy megehessem a tatárt. Igazad volt, az már járt nekem. Meg a szám.

Majd holnap beletutyakolom a krumplit a karfiolba.

Még mindig nem tudom, mire jó a tömjén, de ne fáraszd magad, annyi helyen írtad már, meg én is utána tudok nézni.

Kaptam a szomszédomtól kölcsönbe egy vicces macskás könyvet. A macska az isten. Nem ez a címe, de erről azól. :-)

143. Százas Evelin (válaszként erre: 141. - Rózsavirág48)
2018. márc. 13. 19:19

Jön hozzád egy rendes masszőr, vagy valami családtag fog kényeztetni? Irigyellek ezért, akárki csinálja is.

Én mit könyörgök, hízelgek egy kis maszásért, ne tudd meg. A nők annyira szeretik a gyengédséget hogy mindenre hajlandóak érte, még szexre is. A férfiak annyira szeretik a szexet, hogy mindenre hajlandóak érte, még gyengédségre is. :-)

Az tényleg jó figyelemelterelő. Én rögtön be is aludnék utána, vagy esetleg közben. Nem kellene több kaja.

Egyébként meg hiába mondtam, hogy nem szabad éhezni, vacsi előtt már én is éhes voltam.

Igazad van, a tejfölös túróra rakj egy kis pörcöt. Klasszisokkal finomabb, és egyébként az állati zsírra is szükség van, egy kicsire.

142. Guruljka (válaszként erre: 137. - Százas Evelin)
2018. márc. 13. 19:06

A krumpli kalóriája kb. fele a kenyérének.

és van benne sok fimom kálium. kell néha az a kis kumpi.


Most állatkaja jött. Holnap talán jön a fiam melegítőnadrágja a blúzaimmal.

Rendeltem ma multiviatmin rágótablettát a fiamnak, mert a kapszulák valamelyik anyagára intoleráns. Ez meg bevált. Egyúttal a tömjénkapszulámat is rendeltem, mert elfogyott. :D A kettő együtt, szállítással, kb annyi mint a városba bebuszozva az ottani árakkal.

141. Rózsavirág48 (válaszként erre: 140. - Százas Evelin)
2018. márc. 13. 17:46
most ittam egy nagy csesze teat az jolesett majd a masszazs is eltereli a figyelmemet😊 egyebkent mindannyian nyerok vagyunk hiszen teszunk az egeszsegunkert es ez a legfontosabb. a holnapi menun gondolkodom🤔 van itthon turo talan tejfolos turo salataval egy kis sult szalonnaval hogy azert valami ize is legyen
140. Százas Evelin (válaszként erre: 139. - Rózsavirág48)
2018. márc. 13. 16:57

Megfontolandó, hogy tényleg ne egyél ma már többet. Éhes leszel, az hétszentség. Pláne ennyi tekerés után, hogyne lennél.

Ha éhezel, az nem tesz jót. Nem szabad éhezni. Minden okos ezt mondja. A tea nem nyújt teltség-érzetet. Esetleg valami növény rágcsa. Vékonyra szeletelt répa, ilyesmi.

Egyébként szép volt, Rózsavirág. :-)

Én körbeástam kinn a rózsákat, cukorsüvegfenyőt, kis fákat, a szüzmáriát is körbeástam. Aztán ezeket meg is locsoltam. Ez is volt 70 perc, de azt hiszem, te vagy a nyerő. :-)

2018. márc. 13. 16:49
sziasztok bringaztam 70 percet de a vacsoramat mar fel 4kor megettem😁 tehat most mar nincs semmi esetleg ihatok teat a kaloria 1200 korul van vagyis ha ma mar nem eszek semmit akkor jo lesz😉
138. Százas Evelin (válaszként erre: 136. - Guruljka)
2018. márc. 13. 13:35

Mit vettél?

Én a múltkor hős voltam, amíg kosztos evegette a kolbászos rántottáját, és a magam chiapudingját fogyasztottam.

137. Százas Evelin (válaszként erre: 135. - Rózsavirág48)
2018. márc. 13. 13:34

Én is. Vettem is a piacon kétszer darált hátszínt, mediterrán tatár bifszteknek. Azt ugyan pirítósra kell kenni, de majd tk. kenyeret használok, és nem eszem egyszerre csak max. kettőt.

Most ebédre még nem. Összekeverem, de annak össze kell érni. Vacsi lesz az csak.

Most tolok egy csirkecombot, uzsira karfiolrizst, majdcsak feljavítom valahogy. Azt hiszem apróra vágott főtt krumplival. Az majd jól megdobja a kalóriát. :-)

2018. márc. 13. 13:05

Megérkezett a futár, most már neki merek állni a kajakészítésnek. Nem kell félbehagyni.


Kis kolbászos rántotta pont jó lesz. :D

2018. márc. 13. 13:01
ma egy kicsit nem is igazan ehesebbnek hanem kivanosabbnak erzem magam fogynak a tartalekok😊 az ido nagyon szep lehet megyek majd tekerek egyet este pedig masszazs azt nagyon szeretem. most iszok egy kavet☕
134. Guruljka (válaszként erre: 133. - Százas Evelin)
2018. márc. 13. 08:13
Mert az a szertartása nálad. Nnna.
133. Százas Evelin (válaszként erre: 132. - Guruljka)
2018. márc. 13. 08:12
Én se mondtam, hogy meg is ettem már azt a müzlit. A második kávémat kavargatom. :-) Minek azt nem tudom, az édesítő azonnal szétolvad benne.
2018. márc. 13. 08:11
Én még a kávénál tartok. :D
131. Százas Evelin (válaszként erre: 130. - Rózsavirág48)
2018. márc. 13. 07:52
3. nap. Rajt. A kaukázusi kefírt én is szeretem. Most megint müzlizni fogok.
2018. márc. 13. 07:02
indulhat a 3 honap 3. napja😊 reggelire a tegnap eltervezett helyett inkabb kaukazusi kefirt iszok ahhoz inkabb van kedvem
129. Százas Evelin (válaszként erre: 128. - Guruljka)
2018. márc. 12. 21:28

Mindenki betartotta a kevés kalóriát, megfelelő kajákat. Szerintem én is megfelelő minőséget ettem, de a reggeli müzli meg az esti zabpelyhes trutymó mennyiségileg kicsit sok volt. Összességében így is haladás a sütikézős időszakhoz képest. Amikor fogyó tendenciában voltam, akkor is nagyobb mennyiségeket ettem, igaz legfőképpen gyümölcsből.

Na majd meglátjuk. Azért én majd beiktatom a mérleget. Látni szeretném, egyáltalán történik-e valami.

2018. márc. 12. 21:12

Én ma ettem egy narancsot, kis zöldborsófőzeléket két tojással, és egy mézes kenyeret.


Lehet, én is kikanalazom azt a fél kis pohár joghurtot, kevéske zabbal benne.

127. Rózsavirág48 (válaszként erre: 122. - Guruljka)
2018. márc. 12. 21:11
jo kerdes volt es neha ez kell hogy elinduljon valami. aki szeret enni annak azert minden nap kihivas mint nekem is es nehez lemondani egy igen fontos oromforrasrol. de ha elkapjuk a ritmust megy az😄
126. Rózsavirág48 (válaszként erre: 121. - Százas Evelin)
2018. márc. 12. 21:06
mar megterveztem reggeli abonett turo nagyon keves cukormentes eperlekvar aztan kave gyumolcs ebed toltott kaposzta mert meg mindig van😁 uzsonna kave banan vacsora sult hazi sonka ch csokkentett kenyer paradicsom. jo menu lett mar varom egyebkent az adagok eleg kicsik de ez most eleg valahogy ugy erzem sikerult rakattanni veletek egyutt a dietara😉
125. Guruljka (válaszként erre: 124. - Százas Evelin)
2018. márc. 12. 20:47
Az bizony. De ettől még nem kell moslékolni. :D
2018. márc. 12. 20:46

Guruljka, erre mondják, hogy ha már úgyis lenn vagy a padlón, szedj fel onnan valamit.

Én is már a tyuxaros életemet féltettem, a prediabetesztől egyenesen halálra váltam.

Hát onnan szép igazán feljönni. :-)

123. Guruljka (válaszként erre: 93. - Százas Evelin)
2018. márc. 12. 20:45

Nem értelek.

A karfiolrizsbe nem kell mindent belekeverni. Az egy köret.


Megint mindent egyszerre akarsz... jaj mamám...

2018. márc. 12. 20:42

Amikor én 5 éve végre észleltem, hogy erősen kimentem a formámból, és mire a mérleg is előkerült - addigra már lement valamicske - na onnantól tudatosult bennem, hogy bizony az életem a tét. Illetve a fiamé. Hogy ha nem fogyok le, jöhet a boldog kolis életből haza és moshatja a hátam meg a hájaim közét.

Ott tartottam, ha valami leesett, lehajolni nem tudtam érte. Leülni a földre még talán sikerült volna, de esetleg felállni nem. Nem mertem reszkírozni. Megjegyeztem, mi hova esett. A gyerek ha jött, felvette.

Apja halála után megkérdezte: ugye hagyja abba a sulit, hogy nekem segíthessen?


A hideg is kirázott.


Lefogytam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook