Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással fórum

3 hónapos kihívás, kalóriadeficittel és mozgással (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
301. Rózsavirág48 (válaszként erre: 296. - Guruljka)
2018. márc. 20. 06:46

a 2. merfold a volt a legintenzivebb

utana mar nagyon jo hogy megcsinaltam ma reggel meg elegedettebb vagyok csak elkezdeni nehez

a ho miatt ma is valami benti mozgas lesz

szep napot nektek⛄

300. martini64 (válaszként erre: 299. - VersEmber)
2018. márc. 20. 06:36
Ősapáid veled együtt igen egyszerű emberek lehettek. Igen, van bizonyos szint, ami alatt a kilégzés- belégzésre is koncentrálni kell, hogy hiba nélkül menjen. Javaslom, hogy indíts erről egy ujabb semmitmondó, léggömbhámozós fórumot és ott sírdogálj.
299. VersEmber (válaszként erre: 298. - Százas Evelin)
2018. márc. 20. 00:17

Nagyon elnézést kérek, hogy beleszólok ebbe.


"Evés közben olvasni kell, ez köztudomású."


Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek... :(

Elnézést.


Képzeljétek el!

Az ősapáim bölcsei azt mondták, hogy:


Ha eszel, akkor egyél!

Ha nézel, akkor nézz!

Ha lépsz, akkor lépj!

Ha szeretsz, akkor szeress!

Ha vagy, akkor legyél!

....

298. Százas Evelin (válaszként erre: 292. - Guruljka)
2018. márc. 20. 00:04

Evés közben olvasni kell, ez köztudomású. Akkor nem jár hülyeségeken az eszed. Ha olyat olvasol, ami értelmes, akkor legalább addig nem hülyülsz. :-) Én mostmár pofátlanul akkor is olvasok kaja közben, ha szemben ülünk közben a kosztossal, evegetünk. Csak úgy már kevés hely marad a könyvemnek.

Mérges meló az igen praktikus. Ha sűrű lenne a szomszédság... :-) Én semmit sem tudok sehova se konveertálni, ha ez téged vigasztal. Konvertálni se.

297. Százas Evelin (válaszként erre: 294. - Guruljka)
2018. márc. 20. 00:00
Meg még mi minden mást is csinálhatnék... :-) Ez a lelgutolsó nagyon jó, legalább fekszik a csaj, nicht ugribugri.
296. Guruljka (válaszként erre: 295. - Rózsavirág48)
2018. márc. 19. 22:27

Nem csoda... :D


A walking alatt is feszesen kell tartani magunkat (Leslie mutatja többször is, has behúzva, csípő a váll alatt...) másnap az is érződni szokott.


Megvolt a tempóváltás is a walkingban?

295. Rózsavirág48 (válaszként erre: 293. - Guruljka)
2018. márc. 19. 21:15
tudom de gondoltam birom en😉 a walking meg okes is volt de a tatarek mar lehet hogy tulzas mindenesetre a labamat mar most erzem
294. Guruljka (válaszként erre: 290. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 20:38

[link]


Ezt is csinálhatod.


Tibet ott van, ahol a Dalai Láma nincs... :D

293. Guruljka (válaszként erre: 291. - Rózsavirág48)
2018. márc. 19. 20:36
De Rózsavirágom, én egy 15 percest küldtem! :D
292. Guruljka (válaszként erre: 290. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 20:36

Csináld, de csak gimnasztika.


Nem a gépről jut eszembe a videó, hanem evés közben, hogy na most se azt csinálom... :D


Kész a mérges melóm... aktualizáljak egy fordítást a magyar alapján. Hát rossz fordítás volt, lefordítottam inkább teljesen.


No meg azt hitték, simán lehet word-be konvertálni PDF-et, pedig a szöveg szétesik...

2018. márc. 19. 20:06
na csajok megcsinaltam 48 perc walking at home es a tatarek fenek lab 10 perces programjat hat szakad rolam a viz ... mit mondjak elfaradtam es a guggolasokon van meg mit javitani. most megiszom a feherjeturmixomat igy a mai kcal 1413😊
2018. márc. 19. 18:21

Hát ha nem az a baj, hogy látod a gépet és arról jut eszedbe a tornázós videó, akkor egyél nyugodtan a billentyűzeten. :-)

De valóban, jobb lenne előbb edzeni, azután kajálni.

Nekem az éhgyomorra torna az bejött. Tudom hogy utálod, de a tibetit csináltam mindig reggel, okvetlen csak kaja előtt. Tulajdonképpen vissza is térhetnék rá. Szerettem azt csinálni. Előleg legfeljebb majd jól eltitkolom. :-) Azt se tudom, merre van Tibet. :-)

289. Guruljka (válaszként erre: 288. - Guruljka)
2018. márc. 19. 18:12

De nem az a baj, hogy hol eszem, hanem hogy edzés helyett.

Le kellene zavarni az edzést és utána enni. Azt már tökmindegy, hol.

288. Guruljka (válaszként erre: 287. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 18:12
Mért, hol egyek?
287. Százas Evelin (válaszként erre: 286. - Guruljka)
2018. márc. 19. 18:08
Ne a gép előtt egyél. :-)
2018. márc. 19. 17:59

Nálam az a baj a videókkal, hogy általában akkor jut eszembe, mikor épp eszem.

Evés után meg ugye nem illendő sportolni...

285. Százas Evelin (válaszként erre: 284. - Rózsavirág48)
2018. márc. 19. 17:58

Igen, ezzel én is így vagyok. Mintha taszítana a video.

Amikor még kijártam a Népligetbe kocogni, beültem az autóba, ott kiszálltam, már futottam is. Egy hasitasiba begyömöszködtem egy pici, háromdecis vizet, egy pici törölközőt törölgetni a homlokomról az izzadságot, ennyi volt a túlélő szerelés. :-) Máshol is izzadtam, azzal nem foglalkoztam. Otthon úgyis letussoltam. Jaj, milyen jó is volt a Liget... De már nem futok, azzal többet ártanék, mint használnék. Már akkor is fájdogált a térdem, de csak egy kicsit. Később tudtam meg, hogy az egy térdizületi arthrózis. Tavaly építettem tavasszal kinn egy kis melegágyat, guggoltam mellette vagy két órát. Addig nem is volt problémám, de másnapra úgy fájt, hogy csillagokat láttam, egy ideig nem is bírtam megint leguggolni. Már le tudok...

284. Rózsavirág48 (válaszként erre: 282. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 17:41

koszi nagyon rendes toled de a mozgas meg csak fejben van meg

ha bringazni vagy walkingozni megyek akkor indulok es kesz de a youtubot bekapcsolni a teven na az komoly kihivas es sokkal nehezebb elkezdeni magam sem tudom miert ma 7kor akarom elkezdeni remelem nem gyartok semmifele kifogast😁

283. Rózsavirág48 (válaszként erre: 281. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 17:28

az idealis suly szerintem egyenenkent valtozo es fontos hogy mennyirol indulunk

amivel mar jol erzem magam mozgekony vagyok es jok a laboreredmenyek az nekem jo😊

282. Százas Evelin (válaszként erre: 279. - Rózsavirág48)
2018. márc. 19. 17:15
Ó. Te vagy itt a legszorgalmasabb, nagyon nagy lendületed van. Már én is tornázgatok. :-)
281. Százas Evelin (válaszként erre: 278. - Menetlevél)
2018. márc. 19. 17:13
Hát egyszer majdcsak sikerül az ideális súly körülire jutni. Na ugye, nem mindig segít a cukron a fogyás. Minek dunálnak akkor arról a minimálisan kötelező pár kilóról, nem tudom. Halottnak a lábmasszázs.
280. Százas Evelin (válaszként erre: 277. - Guruljka)
2018. márc. 19. 17:12
Nahiszen, szégyenbe maradok az anyámtól örökölt tök sima bicajjal. :-) Ez ilyen semmilyen. Nekem az is jó.
2018. márc. 19. 16:18
sziasztok😊 ma ettem muzlit almat borsolevest ittam teat kavet meg akarok pisztaciat enni 1 szelet tk kenyeret es feherjeturmixot inni. marad a benti sport a walking at home-t amit felraktal guruljka en is ismerem meg lehet a 10 perces tatarek hozza😊 a biciglizes nagyon jo en is szeretem egyszerre 1-1.5 orat tekerek de a heten nem ugy nez ki hogy erre lehetosegunk lesz. cukordietaban mennyi ch engedelyezett?
278. Menetlevél (válaszként erre: 271. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 15:10
Az az érdekes hogy fogytam ,hejre jött a cukrom. Majd fogytam még 20 kilót. Csupa öröm volt. Na akkor lettem gyógyszerre rakva mert ugy látszik mégsem segített. Mozgás is volt.Valamennyi vissza jött. Hat kezdem mindig újra 🙃🙃🙃
277. Guruljka (válaszként erre: 275. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 14:33

Pont a mountain-ok olcsóbbak. De az minek ide? Össze is gabalyodnék a sebességváltásban.


Ami elromlott, illetve eredetileg csak lánc és lánckerék csere baja volt, 3 sebességes kontrás City, Shimano agyváltóval, és 26-os. Ennél rosszabb nem kell, de nagyobb sem.

276. Guruljka (válaszként erre: 275. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 14:29

Gyalogolni is tudok.

Csak ebben a faluban nem akarok. Úgy nagyon soká tart a látvány.

275. Százas Evelin (válaszként erre: 274. - Guruljka)
2018. márc. 19. 14:22

Hát bogarássz valami hirdetéseket. Lehet szerintem pár ezresért kapni elég jót, már ha nem mountain biket akarsz.

Bicajozni legalább tudsz, nem úgy mint gyalogolni.

274. Guruljka (válaszként erre: 273. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 14:11

Ne is mondd, imádok bringázni. Elméletileg. A bringám velem együtt romlott el pár éve- de én ingyen helyrejöttem, ő meg szegény nem javul pénz nélkül.

Sajnos úgy lehet, hogy másikat venni olcsóbb lenne.De még szerelőt nem kérdeztem.

273. Százas Evelin (válaszként erre: 272. - Guruljka)
2018. márc. 19. 13:59
Oda nem is. Még elesnék a lelógó szatyrokban. Ha elindulok - egyáltalán elindulok - akkor nem állok meg pár órán át. Nekem meg attól szokott fájni a popóm. :-) Megvadulok, csak mennék és mennék. A Duna-partot különösen szeretem, és itt is van. Amíg Újpesten laktam, addig is mindig azt szerettem a legjobban. Még le lehetett menni a Zsilip utcánál arra a vad partra, de volt jó ösvény. Felmentem az Árpád hídig, aztán vissza. Egyszer le is égtem, borús idő volt, de az a szűrt fény is elintézett. Hámlottam utána egy darabig. :-)
272. Guruljka (válaszként erre: 271. - Százas Evelin)
2018. márc. 19. 13:51
öööö... intenzív mozgás alatt rendszerint nem azt értik, hogy bringával gurulsz a boltba.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook