Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónapos baba utálja az autózást és a babakocsit fórum

3 hónapos baba utálja az autózást és a babakocsit (beszélgetős fórum)


2013. okt. 17. 15:24
Az én lányom is utálta mindkettőt, állandóan üvöltött. Most 3 éves és semmi baja. Egyszer csak abbamaradt. Attól a pillanattól kezdve,hogy elindult nem is ült többé babakocsiba.
12. anya4005 (válaszként erre: 10. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 17. 13:24
Ha három hónapos,akkor még (elvileg) a kicsi hurcibában utazik,próbáld előre rakni,csak kapcsold ki az anyósülés légzsákját,ha van.
11. 8967aa9679 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 17. 12:46

Én megnézétném a gerincét, az izületeit, csontozatát. Valamiért fájhat neki valahol olyankor.

A gyerekek általában élvezik az autózast.:-)

2013. okt. 17. 08:34
Az a gond h konkretan nem ferek el hatul mert olyan pici az autó és a 2gyerekülés közé bepréselve tudok csak beülni kb annyi időt tudok ott tölteni amíg megeszi a tápit..nem sokára lecsereljük a kocsit nagyobbra akkor már jobb lesz.Egyébként itthon úgy is el van ha nem lát,nem akar kézben lenni elnézelődik egyedül is..
9. Annie1130 (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2013. okt. 17. 00:19
Nekem is ez a véleményem. Mindegyik baba más, egyvalamit kivéve: mindegyik jelez, ha nem tetszik valami, ha valmi másra van igénye, mint amit kap. A közelségedet szeretné érezni.
2013. okt. 17. 00:15
Szerintem lépj túl a rosszúlléten,és ülj hátra! Az én fiaim is csak akkor voltak nyugodtak,ha ott voltam velük,bár el sem tudtam volna képzelni,hogy ne így legyen,pedig rühellek hátúl ülni! Nyilván hiányzik neki a közelséged! A babakocsira is kb ennyi a tippem. Jó ötlet a kenguru,kendő,vagy bármi,amivel a közeledben lehet!
7. spinneli (válaszként erre: 6. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 16. 15:46

A babakocsiból.

.

Egyébként, ha nagyon nem bírja érdemes hordozót venni, mei-tait, vagy kendőt, nagyon sokféle van...

Autóra sajnos nincs ötletem.

6. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2013. okt. 16. 15:39

Mármint a babakocsiból vagy az autóból?Autóból nem vehetem ki,de egyébként ilyenkor kb 3helyre megyünk pl:vásárolni úgyhogy közben mást is lát,akkor nem is üvölt amikor a tescoban vagy máshol vagyunk csak ha visszarakjuk a kocsiba..

Bababkocsiból kiveszem,addig csöndbe is van,de ahogy visszarakom kezdődik..és miután van egy tesója is aki összevissza rohangál rá is figyelnem kell,nem lehet emiatt egyfolytában a kezembe a kicsi

5. spinneli (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2013. okt. 16. 15:33

...és ha ilyenkor kiveszed, kicsit ringatod, és visszarakod?

Levegőzni máshogy szokott?

2013. okt. 16. 15:31

Az a baj ő kb fél órát alszik egyhuzamba és miután felkel a babakocsiba már üvölt is.

Az autózás ami a legrosszabb.Ma példál délután 3ig 20percet aludt összesen mert úton voltunk akkor már nem volt ereje az ordításhoz és így aludt el a kocsiba..

2013. okt. 16. 15:27

Nálunk sem nagyon szerette, de az utóbbi időben kezd hozzászokni-én akkor kezdtem levinni, mikor fáradt volt, így némi nyafogás után elaludt benne.

Az autó passz-azt szereti a kisfiam.

2013. okt. 16. 15:22

..és kb 5perc és újra üvölt..kiakar jönni

Az autó még rosszabb..képes egész nap nem aludni de egyszerűen képtelen elaudni a kocsiba,megállás nélkül üvölt..na én még ilyen helyzetben nem voltam,állítólag a babák szeretik a babakocsit,autót..mit csináljak szerintetek?Hátra nem tudok ülni,mert hányingerem van hátul.

2013. okt. 16. 15:20

Sziasztok!


Szerintetek hogyan lehet hozzá szoktatnie egy 3hónapos babát,hogy ne üvöltsön az autóban?

Itthon mint egy kisangyal,mosolyog,elnézelődik órákig,alszik minden ok..de ahogy kitesszük a lábunkat megváltozik minden.

Tudni kell róla,ő csakis hason tud aludni.

Beteszem a babakocsiba és hiába akkor kelt fel,ő egyből hason akar lenni.Hasra teszem de mivel nem fáradt így üvölt.Megfordítom,még az ülést is egy picit megemelem,egész játékbolt van már felaggatva

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook