Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónapos baba fórum

3 hónapos baba (beszélgetős fórum)


2010. okt. 12. 18:02

Szia!

Szerintem ne aggódj, márpedig azért, mert a súlyához megvan a magassága is. Igen szépen fejlett baba lehet :)).

Most megnéztem a könyvben, az én fiam fél évesen volt 7,7 kg, és 70 cm. Amúgy őrá aztmondták, h kicsit nagyobb mint kortársai, most is fél évvel idősebbnek néz ki.

Szóval érted, a súly és a magasság aránya megvan nálatok.

Amúgy még az elején ő is simán hízott 600-800 grammokat havonta.

Amúgy nálunk

4. pocak25 (válaszként erre: 3. - Bry083)
2010. okt. 12. 18:00
Köszi ez megnyugtató.A védönö is ezt mondta, csak kiváncsi vagyok olyan anyukák véleményére akiknek ilyen nagysúlyú a babája. Egy kicsit már aggodtam.
2010. okt. 12. 17:51
az én fiam 6 hós 74 cm és 9 kilo, csak tejes volt, szerintem ne aggódj, majd ha többet mozog (mászik, járkál) hipp hopp lemozogja. Az én fiam ugyanannyikat eszik mint egy hónapja, de akkor két hét alatt fél kilo "maradt rajta" most meg kb 20 kg, csak menet közben megtanult ülni, mászni, és már állni próbál. az a lényeg hogy fejlődjön szépen!!!
2010. okt. 12. 17:48
3 hónapos a kisfiam és 7670g . 3160g-mal született és 50 cm most 69cm. Szerintem nagyon nagy a súlya, de a védönő mindig azt mondja hogy leáll ez a nagy mértékü sulygyarapodás nála. Nem eszik sokat tápszerböl , mert az adagját sem eszi meg , de mellé szopik is , azt nem tudom , hogy mennyit. Volt valakinek ilyen nagysúlyú a babája?
2010. okt. 12. 17:46
3 hónapos baba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook