Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hetes babának milyen játékot érdemes venni/ hogyan érdemes vele játszani, hogy ne unatkozzon napközben? fórum

3 hetes babának milyen játékot érdemes venni/ hogyan érdemes vele játszani, hogy ne unatkozzon napközben? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 30. 14:12

Ők még először csak árnyakat látnak,nem biztos,hogy ezekre szüksége van.

Biztos örülsz neki,hogy ennyire erős baba,de vigyázzál vele,mert a gerinc melletti izmok még nincsenek kifejlődve,nehogy később gond legyen.

7. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Abigél)
2011. márc. 30. 14:10

:D:D

Ez aranyos:D

Egy 3 hetes baba napközben annyit unatkozik, hogy ne unatkozzon inkább alszik:D

Lehet neki csörgő, bár megfogni nem tudja.A legjobb játék neki az anyukája;)

2011. márc. 30. 12:50
Hasznosak lehetnek a kis színes csörgők, vagy a zenélő forgók is.
5. Abigél (válaszként erre: 2. - 98be58747b)
2011. márc. 30. 10:48

Az én drága kislányom már nem nagyon szeret aludni nappal. Azért szeretnék valami játékot neki, hogy legalább legyen annyi időm, hogy rendbe rakjam a házat és magamat.

Beszélek hozzá, ha fenn van, de egy idő utám már nem érdekli, hanem elkezd nyöszörögni, mocorogni.

(Tudom, hogy minden anyának a saját gyereke a legtökéletesebb és alegügyesebb) Az én babóm már pár naposan emelgette a fejét, most is kinyomja magát hason, meg tud állni a kezemen, fordítja jobbra-balra a fejét a kiságyban, sőt egyik oldaláról átfordul a másikra is.

Igaz, 42 hetesen született, biztos sokat jelent neki az a +2 hét.

Szóval, csak azt akartam ezzel mondani, hogy elég erős kiscsaj, és én úgy látom, hogy unatkozik napközben, ha fenn van.

4. de4b589afa (válaszként erre: 3. - De4b589afa)
2011. márc. 30. 10:33

javítás:

tapéta a falon

3. de4b589afa (válaszként erre: 1. - Abigél)
2011. márc. 30. 10:32

Ez aranyos:-)

Nyugi, egy 3 hetes baba nem tud unatkozni. Őt még minden érdekli, a tapéta a alom, a rácsvédö, minden:-) Játék még nem is nagyon kell, esetleg az alább felsoroltak. (2. hsz.)

2011. márc. 30. 10:23
Színes csörgőt amit tud követni a fejével majd később a szemével, vagy a kiságyra szerelhető forgó zenélő játékot, ez is nagyon jó a szemének de egy ilyen pici babát nem nagyon lehet lekötni hosszú ideig, inkább alszanak meg esznek
2011. márc. 30. 10:19
3 hetes babának milyen játékot érdemes venni/ hogyan érdemes vele játszani, hogy ne unatkozzon napközben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook