Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3 gyermekkel új párkapcsolat fórum

3 gyermekkel új párkapcsolat (beszélgetős fórum)


12. Bözsi néni (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 14:24

Kirándulni lehet most is. Jön a hó, el lehet menni majd hógolyózni :-)


Barátod (párodnak nem nevezném még) megismerheti a gyerekeket és a gyerekek is őt.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2021. jan. 7. 12:14

Igen az új párkapcsolat még nem jelent semmit még nagyon az elején vagyunk ill a gyerekek és a párommal még nem találkoztak félek, hogy hogyan tudna működni igazi párkapcsolati szinten a párkapcsolatunk azért valljuk be nem egyszerű az élet 3 gyermekkel főleg úgy hogy neki nincs tapasztalata gyermeknevelés terén és akár mennyire is szeret mégsem látott még anyaszerepben :-(

Igen a férjem csalt meg 18 éves házasság ért véget utolsó kapcsolata 2 éves és még mindig tart

10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 12:09
Kicsit összezavartál. A férjed hűtlensége miatt van folyamatban a válás, van ár új párod, de aggódsz, hogy nem találod meg a boldogságot, mert gyerekeid vannak? 🙄
2021. jan. 7. 12:06
Nem irigylem egyikőtök helyzetét sem...
2021. jan. 7. 11:47

Csak tele vagyok félelemmel van egy párkapcsolatom 4.5 hónapja a kislányom tudja a fiaim még nem de még a párom és a gyerekek nem találkoztak.Félek az első találkozástól... (pandémia miatt is halogatom talán könnyebb lesz az ismerkedés egy közös mozi v valami program mintegy lakáson.

nem tudom merjem e magam átadni teljesen ennek a kapcsolatnak....

Neki nincs gyermeke ill még nem volt házas

7. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 11:02

Hogy ne lenne.

Anyukám 2 gyerekkel vált el, 5 és 7 évesek voltak a tesóm és megtalálták egymást apukámmal, majd megszülettem én. Tesóim is ugyan úgy apu gyerekei mint én. A vérszerinti apjukat nem tekintik apjuknak.

6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 10:35

Igen.

Vannak sokan.

2021. jan. 7. 10:33
Szerintem is sikerülni fog:)
4. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 10:20

Nekem egyik férfi ismerősöm most egy 4 gyermekes hölggyel ismerkedik. :)

Fel a fejjel, biztos találsz valakit, aki megbecsül.

2021. jan. 7. 10:03
Szia! Nővérem is így van,talált párt,ráadásul neki a középső gyerek tolókocsis. Szóval találsz te is!🙂
2021. jan. 7. 10:02
Igen van ilyen ismerősöm.Miért ne találhatnál párt:)) Sőt ha jól emlékszem itt a fórumon is volt olyan anyuka.Minden jót:))
2021. jan. 7. 09:31

Sziasztok!


Válófélben vagyok :-( (férjem hűtlensége miatt) 3 gyermekem van 10 8 7 évesek.Érdeklődnék van e olyan személy aki válás után gyermekkel megtalálta a boldogságot újra és az új párja is elfogadta a gyermekeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook