Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3 évig szedtem a Concort (5mg), levitte a vérnyomásom és a pulzusom így abbahagytam.Most vannak kiugró értékeim! Mit tegyek? fórum

3 évig szedtem a Concort (5mg), levitte a vérnyomásom és a pulzusom így abbahagytam.Most vannak kiugró értékeim! Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


6. BettyRobi (válaszként erre: 5. - Monyoci)
2010. nov. 26. 15:15
Elég rosszul éreztem magam mikor 80/50-es vérnyomásom lett 44-es pulzussal.Augusztusban hagytam abba (nem magamtól!) és eddig jól voltam,mostanában kezdett kiugrani ismét.Igazad van,visszamegyek a dokihoz...talán ő kitalálja mi legyen.Köszönöm a hozzászólásod.Talán már az is jól esik ilyenkor az embernek,ha meghallgatják és válaszolnak!Szép délutánt!
2010. nov. 26. 15:01

sztem ne hagyd abba csak mikor doki mondja és ne szedd magadtól!


én is szedtem, ismerem, 45 a pulzusa az embernek, már már megállt a szívem :))

de a dokimmal konzultáltam előtte, mielőtt elkezdtem abbahagyni.

ez a szíved. csak 1 van belőle.

2010. nov. 26. 14:55
köszi,erre már én is gondoltam...;-)
2010. nov. 26. 14:55
-magamtól nem kezdhetem el újra amit eddig szedtem?
2010. nov. 26. 14:53
talán fordulj orvoshoz!
2010. nov. 26. 14:52
3 évig szedtem a Concort (5mg), most nyáron nagyon levitte a vérnyomásom és a pulzusom így abbahagytam.Most vannak kiugró értékeim!Mit tegyek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook