Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 éves lesz a kicsi fiam és csak éjszaka kakil!! fórum

3 éves lesz a kicsi fiam és csak éjszaka kakil!! (beszélgetős fórum)


2011. máj. 2. 13:12
Sajat tapasztalatbol tudom mondani (keresztfiam 3 eves elmolt) hogy ebben a korban a jatektol nincs idfejuk kakalni, szabalyosan visszatartja nappal, aztan egy ido utan alvaskor kijon. Errol is szo lehet. Az en fiam masfel eves o is van hogy almaban oldja meg, ha mar tobb napja nem kakalt.
6. szakalyadri (válaszként erre: 1. - Boribon5)
2011. máj. 1. 22:35

Nekem az esti kakaót kellett előbbre hoznom,utána ilyen nem fordult elő.Megitta,egy óra múlva ébredt.Most 6körül kapja,és fürdés előtt bekakil.

De igaza van a többieknek,a pelenkatéma is közrejátszhat.

2011. máj. 1. 21:30

Szerintem is az a gondja, hogy ő még pelusba akar kakilni :) Érdekes még az ő kis lelkiviláguk, máshogy viszonyulnak ezekhez a dolgokhoz mint mi. Pl. van olyan kisgyerek aki szól hogy kakilni kell, és rá kell adni a pelust, azon kívül szobatiszta :)

Mi még sajna messze vagyunk ettől, bár néha pisi sikerül a bilibe, ma meg szólt, hogy kakilni kell, de nem akarta levenni a pelust :)

2011. máj. 1. 21:22

Szia!

az en lanyom is 3 eves. volt egy idoszak, kb 2 eves kora korul amikor csak akkor kakilt, mikor pelus volt rajta, vagyis deli es esti alvaskor. egyszeruen blilbe nem akarta engedni. teljesen normalis, ne eroltesd.

amugy en zsaroltam, ha bilibe kakalt, akkor kapott egy kinder csokit(amit maskor nem kapott). igy lett szobatiszta: pisilesert kapott 1 kocka kinder csokit, kakalasert 1 rudat vagy gumimacit. Ures pelusert vagy nem belepisilt pelus nelkuli ejszakaert meg matrica jart. kb 3 hetig volt erdekes a jutalom, utanna mar termeszetes volt, hogy bilibe intezi, pelus nelkul alszik.

en semmikepp sem eroltetnem, szerintem nem a biologiai oraja van eltolodva kakilas szempontbol, hanem akkor erzi jol magat, egyedul, pelusban.

3. nanettike (válaszként erre: 2. - Jucka1984)
2011. máj. 1. 21:09
nappal már szobatiszta a déli alváskor sem használunk pelust, de éjszakára még igen...és mindig akkor kakil, nappal sosem, és nem tudom miért?? a védőnő szerint igy állt be a szervezet, csak hát ez nagyon kellemetlen, mert éjszaka mindg fel kell kelni és tisztába tenni:((
2011. máj. 1. 21:06
gondolom még van pelusa éjszaka? hogy álltok a szobatisztasággal? ha esetleg nem lenne pelus rajta?
2011. máj. 1. 20:46

Szeretnélek titeket megkérdezni, volt-e már valaki hasonló cipőben, hogyan tudnám a nappali kakilásra átállitani a kicsit? TUdna-e valaki segiteni??

előre is köszönöm...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook