Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 éves kislányom fél elaludni tegnap óta fórum

3 éves kislányom fél elaludni tegnap óta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
12. cooltim (válaszként erre: 8. - Ea010c7029)
2012. aug. 10. 22:54
Probaltam azt is, de az olemben sem hajtja le a fejet. Nem alszik el.
2012. aug. 10. 22:53

De itt nem elaltatni kell hanem megoldani azt,hogy mitől fél.

Ha ölben elalszik és felébred lehet rosszabb,mert ő nem ott aludt el

10. cooltim (válaszként erre: 6. - 608da4fae6)
2012. aug. 10. 22:53

Kerdezgetem, almodott e valamit stb. De hantazik... Kitalal tortenetet. Ez biztos. Pl. most kerdeztem,mit almodott tegnap ejjel. A valasza az volt, hogy ciripeltek a tucskok. Nah, most eppen ciripelnek a tucskok es emiatt mondta. Szoval, nehez belole kihuzni barmit is.

Max. annyit, hogy szedul...

2012. aug. 10. 22:52
Egyem meg a kicsi szívét,milyen szörnyű lehet neki,mikor fáradt akkor sem tud aludni,csöpp falatka,remélem hamar találtok rá megoldást
2012. aug. 10. 22:52
Próbáltad már ülve,az öledben elaltatni? Mondjuk mesenézés vagy olvasás közben...
2012. aug. 10. 22:51
Elmondani nem tudja mitől fél...mert csak így tudsz neki segíteni
2012. aug. 10. 22:50

Akkor az álmaival van gond? vagy esetleg valami fény a szobában amitől fél?

Egyedűl alszik különszobában?

5. cooltim (válaszként erre: 3. - Egypt)
2012. aug. 10. 22:49
Egyedul alszik a szobajaban szuletese ota. Eddig nem igenyelte a kozos alvast. Solampa mellett alszik. Meset olvasunk, bent maradok, amig elalszik. Most mondtam neki, hogy itt alszom vele, egy agyban stb. De egyszeruen el sem jutunk odaig, mert nem fekszik le vizszintesbe...
4. cooltim (válaszként erre: 2. - B486c9cf7d)
2012. aug. 10. 22:47
Hat, most egy oraja nem eroltetem. Olvasgatja a Bogyo es Babocat. De egyszeruen nem fekszik le. Ejjel sem tudott elaludni koztunk, hiaba iszonyu faradt volt... Csak ult es morzsolgatta az alvos kendojet... :-(
2012. aug. 10. 22:47

Én nem olvastam a többi fórumot és az előzményeket sem ismerem, mindenesetre sok kisgyereknek van hasonló problémája, félnek a sötétben, félnek egyedül aludni. Nem tudom, ő hogyan és hol alszik, külön ágyban, szobában, egyedül, kislámpa mellett tesóval...?

Én biztos megpróbálnám egy darabig magunk között altatni (az én gyerekeim mindig átjárkáltak-járkálnak hozzánk éjjel), ez nem lenne megoldás? Próbáltátok már így?

2012. aug. 10. 22:44

Ne eroltesd az alvast, fel, majd elalszik, ha lecsukodnak a szemei a faradtsagtol.

Simizd a fejet, maradj mellette, ennyit tehetsz.

En legalabbis ezt tennem.

2012. aug. 10. 22:40

... Inditottam mar egy par forumot a kislanyomrol...

Sajnos a dolgok nagy valoszinuseggel osszefuggnek. Jelenleg folyik a vizsgalata. A heten az alvasos eeg nem mutatott ki semmi problemat, tehat rendben van. Masfel honapja szedulesre panaszkodik, de mara mar "kiderult", ez nem valos szedules, csak O hivja annak.

Tegnap ejjel 3- kor felriadt, h szedul, uvoltott. Magunkhoz vettuk, probalkoztunk mindennel, de nem tudott visszaaludni. Ult koztunk az agyon es lathatolag rettegett attol, h elalszik.

Delutan aludt 3 orat.

Most egy oraja kuzdunk az elalvassal, de nem megy. Huzza az idot, nem fekszik le vizszintesbe es hallani nem akar az alvasrol. Azt mondja, hoy fel elaludni!!! :-(((

Nagyon sajnalom, egyszeruen mar nem tudom mit tegyunk.

Nincs rossz kedve, nem beteg! Most mesekonyvet nezeget es meseli nekem. De, amint megkerem, fekudjon le, nem mer es keservesen sir!

Mit tudok most tenni??? Tanacsokat varok, akik mar tapasztaltak ilyet! Egyszeruen tanacstalanok vagyunk mar!!! Koszonom!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook