Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3 éves kislány hajának ápolása fórum

3 éves kislány hajának ápolása (beszélgetős fórum)


11. skitti
2013. máj. 22. 21:51

Köszönöm szépen az ötleteket. Egyesével elkezdek mindent kipróbálni.

Mummybear, nyugi nem sértődök meg. :)) Tavaly nyár végéig (2,5 éves volt akkor) géppel vágattam picire, és azóta növesztjük csak, így most akkora, hogy már a fül mögé tuja rakni, és olyan kis cuki kleopátra szerűre le lehet vágni. Szerintem nem is hagyom hosszabbra, hogy a nyaka se izzadjon nyáron, viszont már kisebbre se szeretném, mert olyan igazi kis csajszi, és már ezt a csepp kis haját úgy dobálja, mintha a fenekéig érne. :)) Hozzáteszem én világ életemben rövidhajú voltam.

2013. máj. 22. 19:43

A Johnson's nak es a Lorealnak is van kifejezetten gyerekeknek kifejlesztett balzsamja,en a Lorealt hasznalom a lanyomnak.Eper illatu:D

De az a legjobb amit a legtobben mondanak,hogy egy pici olivaolajat teszel a kezedre es a hajvegekre rateszed.(ha vekonyszalu es keves a haja inkabb vagasd le rovidre.Csak egy joindulatu megjegyzes,nem rosszindulatbol mondom.)

2013. máj. 22. 15:45
kókuszolaj a végére, hajmosásnál ecetes vizes öblítés. 0,5 dl ecet 2 liter vízbe, így nem fog szállni a haja, szép selymes lesz, és nem lesz ecetszagú sem.
2013. máj. 22. 15:06

Szia!

Én is használok balzsamot a lányaim hajára. Így nem száll a hajuk, még a kisebbiké sem, pedig az övé még vékonyka szálú. És egész könnyű fésülni. :)

Nyugodtan használj normál balzsamot, nem gyártanak külön gyerekeknek. Mondjuk azért én inkább a natur-vonalból választanék, abban kevesebb a mesterséges cucc. ;)

2013. máj. 22. 14:03
Köszi az ötleteket!
2013. máj. 22. 13:59
Én használok a lányom hajára balzsamot, mert göndör haja van és csak akkor tudom kifésülni, hajmosás után, amíg balzsamos. Rendes felnőtt balzsamot használok és gyönyörű selymes a haja tőle, nem száll és szépen egybeállnak a csigái utána :-)
2013. máj. 22. 13:52
Ilyen kicsiknek van valami balzsam vagy ilyesmi?
2013. máj. 22. 13:44
Szia! Én úgy gondolom, hogy nem szabad sűrűn mosni a haját, szárítás után egy pici testápolót eloszlatsz a két tenyered között, és finomat végighúzod a tenyeredet a haján! Nem kell sok, nehogy zsírosnak tűnjön! Nem tudom milyen anyagból van a fésű amit használtok, de ha műanyag, azt is érdemes lecserélni!
2013. máj. 22. 13:43

Nem rossz ötlet, eszembe sem jutott volna.

Köszi.

Másoknak egyéb? :))

2013. máj. 22. 13:40

Szerintem minimális olivaolajos kezelés jót tenne neki :) A hajtőre még annyira nem ajánlanám, inkább csak a végekre, hogy ne szálljon annyira, minden hajmosás előtt :)


Vagy a másik megoldás, hogy egy szórófejes flakonba vizet teszünk, majd abba pár csepp olajat (oliva, kókusz, argán..) és azzal permetezzük a hajat fésülködés előtt.

2013. máj. 22. 13:18

Sziasztok!

Van ötletetek arra, hogy a 3 éves kislányom haját (most növesztjük, félhosszú) mivel lehetne kezelni, hogy ne "szálljon". Mindig ezerfele áll, és olyan kis rendezetlen hatást kelt.

Előre is köszi a válaszokat.

K.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook