Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3 év szünet után, új kapcsolatokkal, majd újra együtt. Ez szerelem? fórum

3 év szünet után, új kapcsolatokkal, majd újra együtt. Ez szerelem? (beszélgetős fórum)

15. eunuch (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 08:27
Akkor lehet, lenyugodott, és kezd megjönni az esze a leánykának.
14. Szeplakisz (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 08:19
Mit tud ez a lány? én is akarom tudni... :D
13. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 08:19

1. sztem ez egy kitalált történet

2. de, ha igaz, akkor az öcséd teljesen agyatlan. Több okból is. Ilyen a világon nincs, hogy kinyalja egy olyan nő segget, aki szarik rá, meg együtt vasárnapi ebédelnek, ez marhaság. Meg segít segít az egy éjszakás nyári kaland szüleinél földet művelni, ne viccelj már! De ha még is, akkor megint egy nagy marha, hogy összejön vele, majd 2 hónap után megint teherbe ejti a csajt.

Itt a legnagyobb gond az öcséddel van és nem a nővel, ha ez így igaza amit leírtál.....

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 3272f5ad6f)
2023. márc. 8. 21:00
Nem szólunk bele persze. Csak magunk közt beszélgetünk.
11. 3272f5ad6f (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 20:49
Akkor hagyjátok békén őket.
2023. márc. 8. 20:37
Egyébként már megszületett a kicsi. Lassan 1 éves. És tervezik a 3.gyereket.
2023. márc. 8. 20:35
Hozzáteszem, hogy a sógornőmnek sem az egyetem, sem a munka nem tetszik. Az egyetem az már kukába ment nála. Dolgozni meg kb 3 hónapot dolgozott a gyes után egy irodában, majd terhes lett újra. Aztán rögtön kiíratta magát táppénzre. Az öcsém meg eltartja.
2023. márc. 8. 20:31
Szegény fiú...
7. vigyefene1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 20:24
Cirkusznak nagyon jó.
6. 3272f5ad6f (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 20:23
Szerintem csúnyán átveri az öcsédet.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 3272f5ad6f)
2023. márc. 8. 20:22
Ez nekünk is eszünkbe jutott.Az öcsémé elvileg...
4. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 20:21
Kijé a puja? 😄 A második.
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 20:20

Zavaros...

Az én véleményem,a töltött káposzta jó csak felmelegítve. Egyszer nem működött, másodjára sem fog. Kutyából nem lesz szalonna és még sorolhatnám...

2023. márc. 8. 20:15
Hitelből vette az ajándékokat.
2023. márc. 8. 20:13

Tehát adott egy 21 éves egyetemista lány, aki egy nyári kalandból terhes lesz. Egyetemet otthagyja, anyuka lesz. Kb 1,5 évet éltek együtt, majd rájött, hogy nem szereti a fiút, unalmas, pénztelen. Gúnyolja, cikizi, lenézi. Szétmennek. A lánynak lesz 2-3-4 új pasija, együtt is él velük. Közben a gyerek miatt tartja a kapcsolatot az apával, neki nincs barátnője, azt mondta ő a végsőkig kitart. Örökké várna a lányra. Úgy hogy külön éltek is, Iphone telefont, ékszert, laptotot vett a lánynak. Hétvégente közös vasárnapi ebéd, az apa a lány szüleinél segít a ház körül, jó a kapcsolat. A nagyi (lány anyja) tartotta benne a lelket, hogy ha a lány kitombolta magát, majd visszatér hozzád, tartson ki. Közben a lánynak meg azt mondta, hogy ha tovább húzod az agyát, talál másik lányt magának és bánhatod. Ez ment 3 évig. Majd a lányt dobja a pasija, és hopp, visszamegy a gyereke apjához. Rájön, hogy szereti, a gyerek miatt is jó volna együtt. És kb 2 hónap múlva újra terhes lesz. Mit gondoltok erről? Én úgy érzem a lány mintha dróton ráncigálná. Bár a gyerekeknek jobb az apjukkal, mint nevelő apával.


A gyerekek apja az öcsém.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook