Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3 - 5 évvel a "Mellplasztikám" után.... fórum

3 - 5 évvel a "Mellplasztikám" után.... (beszélgetős fórum)


2010. máj. 16. 19:46

Sziasztok!


Valakinek nincs valami tapasztalata Dr. Fábián Zsoltról (Debrecen) ? Köszönöm előre is a segítséget!

6. TV74
2010. ápr. 17. 20:18

Főleg a tokosodásra,olvastam, hogy valakinek most 10 éves és már a 3.évben tokosodott, ez miben nyilvánul meg? hullámos lesz? vagy csomók lesznek a mellemben?

és van-e valami más mellékhatás, amiről a plasztikai sebészeten nem beszélnek?

Köszi előre is a választ ....

5. dorcilla (válaszként erre: 4. - TV74)
2010. ápr. 17. 20:02
Szia! én most májusban leszek 3 éves, mire vagy konkrétan kíváncsi?!
4. TV74 (válaszként erre: 3. - Ódrics)
2010. ápr. 17. 20:00

Tudom el is olvastam egy nagy csomó oldalt... jó pár hozzászólást... de nekik még zömmel "fiatal" a mellük...

Olyanok jelentkezését várom akiknek már régóta megvan, és van tapasztalat az idő előrehaladtával...

Mindenhol a műtét utáni dolgok kerülnek csak előtérbe, vagy maximum az első 6 hónap...de mi van 3 év múlva? vagy később... akkor is minden olyan szép mint amikor megszépül az ember...

3. Ódrics (válaszként erre: 1. - TV74)
2010. ápr. 17. 19:52

Szia.

Javaslom a mellplasztika tapasztalatok fórumot, ott minden kérdésedre választ kapsz. :)

2010. ápr. 17. 19:51
Talán a mellplasztikás fórumon több választ találnál...bár engem is érdekelne,em hiszem,hogy itt választ kapsz...
1. TV74
2010. ápr. 17. 19:41

Sziasztok

Érdekelne ki milyen tapasztalatokkal élte meg a harmadik, ötödik vagy akár a tizedik évfordulóját a mellplasztikájának...

Voltak-e szövődmények, formai változások vagy minden tökéletes azóta is...

Képeket is szívesen látnánk akkor és most kategóriában... hogy bátorítsuk a műtét előtt állókat... (mint engem is....)

Üdv Mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook