Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3-4 cm-es sarkú csinos cipőt hol vehetnék? fórum

3-4 cm-es sarkú csinos cipőt hol vehetnék? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 11. 08:07

Árban jobb a deichmann, igaz nemrég néztem, mert én is pont ilyet keresek, a túl magas sarkot utálom, meg ami most van, az vagy telitalpas magas, vagy plató! őrület.


Árban drágább az ara (nekem van onnan cipőm, nagyon kényelmes!)és a scholl (utóbbi tényleg, ha egész napos viselésre hordod) - nekem mindkettő volt.


A gond az, hogy én kifejezetten alkalmi körömcipőt keresek, lehet finomabb bőrből, kényesebb, de nagyon szép kivitelezésűt, és semmiféleképpen tűsarokkal, telitalppal, vagy platósat!!! nah ilyet nehezen fogok találni!

2013. ápr. 11. 07:53
Deichmann? :) Én évekkel ezelőtt vettem egy kis bőr körömcipőt, igazából a bolt nevét nem tudom, de a cipő gyártója: ata shoes. Kis sarok, nőies. És már 5 éve nyúzom. :) Azóta tavaly volt sarkaztatva először.
2013. ápr. 10. 19:46

Sziasztok!


Segítenétek, hogy hol lehet kapni max 3-4 cm-es sarkú kis körömcipőt vagy csinos női cipőt? Még nagyon régen sikerült találnom a deic..anba egy 4 cm-es sarkút de az inkább szandál, nyitott az eleje én most inkább zárt elejűt szeretnék.


Előre is köszi: Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook