Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meddig kell szedni a Norcolutot menstruáció beállítására? fórum

Meddig kell szedni a Norcolutot menstruáció beállítására? (tudásbázis kérdés)


7. epervirág (válaszként erre: 4. - Epervirág)
2019. aug. 12. 08:58
Bocsánat rosszul irtam napi 3 szemet kellett szednem.A rutascorbinnal kevertem össze.
2019. aug. 12. 00:47
Kicsit*
2019. aug. 12. 00:46

3.Hat igen nekem is rengetegnek tunt...de igen 100% 2x2 all a dobozon

4. Sajnalom:(( en is tartok kivsit tole hogy nem fog valtozni a helyzet, az pedig nagyon nem lenne jo

4. epervirág (válaszként erre: 1. - Tnaaa)
2019. aug. 11. 22:02
Szia!Èn 39 èves vagyok! Nekem azèrt kellett a norcolut mert kèt menzesz között vèreztem vagy barnáztam.nekem reggel 1- et este 1-et este kellett szednem 10 napig.elötte is szedtem,de problèma megmaradt.Tavaly mütötek cisztával,de semmi nem változot.Sajnos
3. LadyBird 2015 (válaszként erre: 1. - Tnaaa)
2019. aug. 11. 19:06
Biztos, hogy 2*2 kell? Rengetegnek tűnik.
2019. aug. 11. 17:48

A tájékoztatóban ez áll:

"3. Hogyan kell alkalmazni a Norcolut 5 mg tablettát?

A gyógyszert mindig a kezelőorvosa által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

A készítmény ajánlott adagja:

Menstruáció előtt jelentkező panaszok, emlőfeszülés és emlőfájdalom, valamint rendszertelen menstruációs ciklusok esetén a menstruációs ciklus 16. napjától a 25. napjáig naponta 1-2 tabletta.

Egyéb jellegű vérzészavarok esetén - amennyiben szövettani lelettel rosszindulatú nőgyógyászati megbetegedés kizárható - 6-12 napon át napi 1-2 tabletta. Eredményes kezelést követően a vérzészavar kiújulásának megelőzése céljából a ciklus 16-25. napja között napi 1-2 tabletta.

Olyan esetekben, amelyekben méhnyálkahártya a méhen kívül máshol, például a bélben is előfordul, (endometriózis) a ciklus 5. napjától 25. napjáig napi 1 tabletta Norcolut javasolt, 6 hónapon keresztül. Folyamatos szedés esetén a ciklus 5. napjától napi fél tabletta, majd 2-3 hetente fél tablettával kell emelni az adagot. Ilyen esetben a kezelés 4-6 hónapon keresztül szükséges."

2019. aug. 11. 17:01

Sziasztok!

A lanyom 16 eves, menstruacios zavarja van (kb fel eve nem jott meg neki). Voltunk nogyogyasznal ahol az orvos felirta a norcolutot 2x2 de azt nem mondta hany napig. Most szedi 4. Napja, meg nem jott meg neki, valakinek tapasztalat? Abba kellene hagyni? Utana jon meg vagy a gyogyszer szedese kozben is megjon/megjohet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook