Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 éves gyereknek készítenek fogröntgent? fórum

2 éves gyereknek készítenek fogröntgent? (tudásbázis kérdés)


12. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 08:08
Hát az még felnőttként is elég nehéz, mert speciális helyzetben kell állni meg tartani a fejet, közben jól ráharapni a pöcökre meg a nyelvre is figyelni kell, hogy a szájpadláson legyen, közben nem mozogni... Nem hiszem, hogy egy 2 éves gyerek meg tudja csinálni.
2022. febr. 8. 05:59
Majd hazaérve részletesebben elmondja mi volt.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andita1)
2022. febr. 8. 05:59
Indulnak haza.Nincs törés,viszont figyelni kell,hogy ha nem inna stb akkor vissza kell vele menni.
9. andita1 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 05:50

Ne emészd magad! 🌼

Majd írj hogy mit mondott a doki.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andita1)
2022. febr. 8. 05:46

Várom párom válaszát.Nagyon aggaszt.

Itt is az volt,hogy van ilyen 4kerekű benti "biciklije" ami valahogy kicsúszott alóla és arcal előre esett😔😭így történt

7. andita1 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 05:45

Unokatesómnak kitört egy tejfoga egy esés miatt, de nem volt hatással a rendes fogára.

Azért szorítok hogy minden rendben legyen.

Sajnos nem foghatjuk mindig a kezüket.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - C85d1d200b)
2022. febr. 8. 05:33

Párom bevitte az ügyeletre,én nem tudtam menni,mert terhes vagyok és röntgenre se engednének be.Plusz a tesót ovihoz kell készítenem nemsokára.

Nővér már látta,várom mit ír ha már a doki is látta😔amúgy igen 1foga el van mozdulva..

5. c85d1d200b (válaszként erre: 4. - C85d1d200b)
2022. febr. 8. 04:13

Baj

Pici

Erre

4. c85d1d200b (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 04:12

Passz. Nem vagyok fogorvos.

Te ugy latod, hogy elmozdult?


Nem akarlak megijeszteni, de a friss fogak meg elmozdulhatnak egy eros fizikai hatasra, ahogy en tudom. Es ha keresztbe all a masiknak,az nem jo.


Nem kell bexarni, o csak egy kisgyerek, aki esik-kel.igy vannak kitalalva. Megnezik a fogat, valoszinuleg semmi. Ha megis barmi vaj van, olyan pick, hogy were nem fog emlekezni.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - C85d1d200b)
2022. febr. 8. 03:56
Ma még megfigyelem,aztán hívom a dokit.Sírni nem sír miatta,pedig 2napja történt.Ha komoly lenne akkor talán fájlalná éjjel nappal nem?
2. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 03:48

Szerintem a fogorvos eltudja donteni kivulrol latva, hogy lehet-e gond, egyaltalan kell-e rontgen. Meet talan nem is kell. Biztos csak csak nagyon indokolt esetben csinalnak, foleg, mert ahhoz ntugton kell maradni.

Szerintem csak nyugtasd meg, es beszelgess vele arrol, hogy a fogorvos csak megnezi, nem kell felni tole.


Ha tenyleg nagyon elmozdult, muszaj lesz valami beavatkozas mielott a tobbi rosszul no, de feleslegesen se nem rontgeneznek, se nem kinoznak egy gyereket.



En mar fogvaltasnal voltam, de 3-4 fejfogam kihuztak, mert nem mozogtak, hanem az allando felden nott. Az elsore emlekszem igazan. Anyukam elmagyarazta, aztan kiszedtek, a gororvos angyondicsert, es tok buszke voltam.

Tudom, egy 2 evesnel, ez meg nem megy igy, de valami hasonloval kell probalkozni. Jo esetben csak vizsgalat lesz.

2022. febr. 8. 03:27
Elcsúszott és nagyon beverte a száját,elöl egyik fogával mintha baj lenne,de nem nagyon engedi,hogy megnézzem rendesen.Ilyen korban csinálnak fogröntgent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook