Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 28. ciklusnapon 3db 27mm-es tüsző, lehet ebből még baba? fórum

28. ciklusnapon 3db 27mm-es tüsző, lehet ebből még baba? (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 1. 13:14

Sziasztok!

Tegnap óta szedem. Tegnap erős fejfajasom lett tőle, most az egyik szememmel kicsit homalyosabban látok, fáradtabb vagyok. Nektek volt ilyen? Olvastam több fórumon , hogy ki kell bírni, sokmindenkinek van ilyen, de így nem tudom merjek-e addig vezetni egyáltalán.

Május óta tervezünk babát, hashimotom van , progit szedek még egyébként.

2019. jún. 25. 19:48

Köszönöm,hogy írtál!

Azon is aggódom,hogy 2 hétig mekkorára nőhetnek még?Illetve utána 10 napig norcolut,tehát az már majdnem egy hónap.😳

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Lilluci)
2019. jún. 25. 06:34
Hàt ez inkább tulstimu vagy LUF szindróma.ezek màr túl nagy tüszök ha nem reped meg időben 20-22mm-nél màr nem életképes valószínűleg benne a petesejt. De persze csodák történnek. Drukkolok hogy sikerüljön abból a jóból ezek meg felstivodjanak. Gyakori amúgy a ciszta closty mellett a ciklus második felében de ha nem sikerül a baba mensivel ürül. Lehet neked is erre más orvos cisztát mondana inkább nem tüszöt.
2019. jún. 24. 19:00

28. ciklusnapon jobb petefészekben 2 db.27mm-és tüsző, bal petefészekben 1db 27mm-es tüsző. Ebből lehet még baba? Volt már valaki így?

Clostilbegytet kaptam,menzesz 3. napjától 2x1-et kellett szednem 5 napon keresztül.Lett is egy szép domináns tüsző,ami a 15. napon meg is repedt,mellette egy 13,-és egy 9mm-es,akkor a nőgyógyász mondta,hogy ebben a ciklusban azok már felszívódnak.Hát nem így lett..,szép nagyra nőttek.Most azt mondta a dokim,hogy nyugodjak meg,akár ma is megrepedhet.Tehát várjunk 2 hetet,ha addig nem jön meg a menzeszem,norcolut....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook