Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 27 éves vagyok, terhes vagyok, a párom nem akarja a bébit, én szeretném...nem tudom mit tegyek... fórum

27 éves vagyok, terhes vagyok, a párom nem akarja a bébit, én szeretném...nem tudom mit tegyek... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. febr. 15. 08:54

Szia!


Tényleg nagyon nehéz a helyzeted, de el ne vetesd azért, mert a párod nem akarja! mióta vagytok együtt, miért nem akarja? Arra nem érdemes várni, hogy anyagilag jobban álljatok, mi egyre rosszabbul állunk, de éppen ez hajt, hogy van egy kislányunk!


Mi sem mostanra terveztük, én is vártam lakásra, pénzre, a lakás sikerült (de nyögjük keservesen a törlesztőt), az anyagi helyzetünk botrányos, de semmi nem számít, mert szülőnek lenni a legcsodálatosabb dolog a világon!


Bocsánat, de a párod nem dönthet egy életről, ki tudja milyen indokok miatt, a Baba már e ott van a pocidban!

2010. febr. 15. 08:53

Senki se fog tudni tökéletes tanácsot adni! Viszont 10 év múlva, mikor ott ül majd melletted, nem is érted , miért merült föl egyáltalán benned, hogy elvetesd. Az élet igazságos!


Azt hiszem, a kérdésedben benne van a válasz is.

2010. febr. 15. 08:53

én tuti elvetetném.

ha nincs lakás, anyagi helyzet rossz, nincs segítség..egyedül maradsz...

mi ketten gyerek nélkül is nehezen élünk meg a hitel törlesztés mellett...

mai világban egyedül szülni....

2010. febr. 15. 08:52
Én hazaköltöztem a szüleimhez, nem vet fel a pénz és nagyon meg kell nézni mit veszek meg, de szépen élünk!
2010. febr. 15. 08:52

Szia....oszinten..en sem vetetnem el....

Nincsenek ismeroseid akiknak kisbabajuk volt/van? Onnan talan kaphatnal kisruhakat esetleg olyan dolgokat amik kellenenek neked es a babanak.Valahogy csak meg lehet, meg kell oldani.

Millio +1 anyuka van aki egyedul neveli fel a gyermeket...ha nem terhesen marad egyedul akkor kesobb..amikor 1 eves, 2 eves a gyermek.Tudom, hogy konnyu mondani hisz nem en vagyok a te helyedben..de gondold nagyon at....

7. Zselice (válaszként erre: 2. - Fde002e960)
2010. febr. 15. 08:52

Szerintem is...


És ha csak az anyagiakon múlna, akkor kinek lenne manapság babája...

2010. febr. 15. 08:52

Hát ha van stabil munkahelyed, akkor tartsd meg.

De szerintem a pároddal át kellene azért a dolgokat beszélni, Lehet, hogy az első reakciója volt ez.


De ha mkitart az abortusz mellett, neked viszont van munkahelyed, mindenképpen tarsd meg.

2010. febr. 15. 08:51

Szia! Ezt neked kell eldöntened, bár a választási lehetőségeket már le is írtad.

Beszélj a szüleiddel, hogy ha megtartod a babát, akkor a párod lehet, hogy elhagy, és kérd a támogatásukat. Az is lehet, hogy a párod is veled fog maradni, főleg, ha látja majd a babát. Sok szerencsét nektek.

2010. febr. 15. 08:51
Tartsd meg. Hidd el, ha van benned elég lelkierő, kitartás akkor nem lesz baj...!
3. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Demma)
2010. febr. 15. 08:50
Nagyon nehéz helyzetben vagy :(....munkahelyed van?
2010. febr. 15. 08:50
Egész életedben bánni fogod, ha elveteted.
2010. febr. 15. 08:48
Én 27 éves vagyok, a párom 26. nem terveztünk babát, pár napig nem szedtem a fogamzásgátlot, és teherbe estem. most a 9. hétben vagyok. a párom nem akarja...nem állunk ugy anyagilag, ezt én is tudom. viszont én nagyon szeretném ezt a kisbabát. attol tartok, ha beleegyezem az abortuszba , az a kapcsolatunk végét jelentené, nem biztos, hogy továbbra is mellette tudnék maradni. viszont azt meg nem tudom, hogy egyedül bele merjek e vágni, hisz nincs lakásom, a szüleim sem állnak ugy anyagilag, hogy támogatni tudnának. kérlek segitsetek mit tegyek?!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook