Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 268 nap együtt töltött idő - Szülésem története fórum

268 nap együtt töltött idő - Szülésem története (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2013. júl. 7. 11:57

Gratulálok a csodaszép kislányhoz! :)

Ami az orvosok és a nővérek hozzáállását illeti, sajnos nekem is hasonló tapasztalataim vannak. :S Költözés miatt nekem is hátra kellett hagynom egy becsületes, tisztességes orvost. Akik utána jöttek, az a nemtörődöm, flegma és bunkó bagázs bennem is sok tüskét hagyott. Éppen olyan borzalmas bánásmódot kaptam, mint Te. Igaz, én nem szenvedtem annyit, nem volt ennyi fájdalom, vajúdás. Nekem azonnal a császárt javasolták mivel már a 10. hónapban jártam, de még semmi jele nem volt annak, hogy a kisfiam a világra szeretne jönni. Az egyetlen, de annál pokolibb fájdalom az volt mikor egy "kedves" nővérke szétdöfködte a gerincem epidurális érzéstelenítés címén, de nem találta el a megfelelő pontot. Nem tudom, hányszor szúrt mellé, de a sokadik után, utolsó erőmből szóltam neki, hogy most már be lehet fejezni a kínzásom, mert különben felállok és elmegyek. Ekkor végre elaltattak. Nagyon erős volt a fájdalom, sosem érzett szenvedés, mégsem hagyott olyan mély nyomot bennem, mint az a megalázó bánásmód, amit az ott dolgozóktól kaptam! Nem tudom, nem értem, mivel érdemeltem, érdemeltük ki. És mivel érdemelte ki az a sok anyuka, akiktől hasonló történeteket hallok. Sajnos túl gyakran.:(

10. Bee970311 (válaszként erre: 9. - Lepke99)
2013. júl. 7. 11:30

Sziasztok,

Szerintem ebből egyértelmű:


"Pedig bababarát hely és az anyák megmentője nevét viseli a kórház, mégis ilyen előfordul?"


Nem tudom, vidéken van-e ilyen, de Budapesten biztosan...

2013. júl. 7. 11:05

Gratulálok a kislányodhoz, sok egészséget Nektek :)

De ez felháborító, hogy így viselkednek egy szülő kismamával. Az ilyen annyira tud bosszantani, hogy áhhh.... Megkérdezhetem, hogy melyik kórházban szültél?

2013. júl. 7. 10:43

Édes drága kis szivem, hát a végén már mérges is voltam és a szemem is könnyes. Sajnos egy ilyen el korcsosodott undorító világot élünk:-(

Gondolkoztam előtte mit nagyítasz fel és egyebek..de aztán rá jöttem nem lenne okod rá, tehát minden leírt szavad jogos..és igaz.


Őrület. Bízok benne jó egészségben vagytok azóta már az édes kicsi lánykáddal!

Minden jót és örülök, hogy megmaradtatok mind ketten!!!!

2013. júl. 7. 10:39

Jó egészséget kívánok Neked és a Babának!!!

Ebben a kórházban nem szeretnék szülni,megírhatnád melyik volt:(

2013. júl. 7. 10:36
Azt hittem, hogy az én szülésem nehéz volt. Viszont én "csak" 30 órát vajúdtam, és a vége császár lett, de ez felháborító!!
2013. júl. 7. 10:30

Az utolso es egyben legerösebb megerösites volt a törtened arra, hogy helyesen döntöttem, amikor a csaszart valasztottam, de ennek ellenere sem hiszem, hogy ra tudom magamat arra venni, hogy magyarorszagon szüljek kistesot a lanyomnak.


Borzaszto, ami veled törtent, nagyon sajnalom, es kivanom, hogy ez utan csak csodalatos, boldog elmenyeitek legyenek a kislanyoddal!

2013. júl. 7. 10:24

Hát a hideg rázott. :(

Tavaly nyáron én is 'ügyeletesben' szültem, volt is 1-2 dolog, ami nem tetszett, de ez, amit neked-nektek át kellett élni, egyszerűen hihetetlen, tűrhetetlen, megalázó, embertelen és még sorolhatnám. :( Nem tudom, melyik kórház volt ez, de tuti tennék egy feljelentést!!!

2013. júl. 7. 10:07

Sajnálom és egyben gratulálok a kislányodhoz! :)

Nagyjából átérzem a helyzeted, annyi különbséggel, h velem nem voltak ilyen bunkók. De az biztos, h jobban jártál volna egy császárral. Nekem sajna az lett, sokáig depiztem rajta, de beláttam, h jobb volt ez mindkettőnknek. :)

Az idő és egy kisbaba megszépíti a rossz emlékeket. :)

Boldog babázást! :)

2013. júl. 7. 09:29

Uhh. Sajnálom, hogy ennyi gyötrődéssel járt és ennyi szenvedéssel. MInősíthetetlen, ahogy bántak veled. De gratulálok a csodás kislányhoz!


(Amúgy az NST gép működése előttem sem teljesen tiszta. A 36. hét után i NSt-ken nekem reális értékeket mutatott - nagyjából semmit, mert nem is voltak jóslóim, még az OTT-ken is alig volt fájásom. Vajúdás közben 20-40-60 közötti értékeket mutatott maximum, pedig összehasonlíthatatlan erősségű fájásaim voltak a korábbi NSt-khez képest. A kísérőm szakmabeli volt, ő is mondta, hogy nem állt arányban a gép által mutatott érték azzal, az eseményekkel, és hogy van ilyen, ha úgy van rajtunk az érzékelő....)

2013. júl. 7. 09:08
Előre le szeretném szögezni, aki nem akar szörnyűségeket olvasni eme gyönyörű élményről, mint maga a szülés állítólag, akkor ne is olvasson tovább... Főleg ne kismamák, inkább csak annak szól, aki már túl van az egészen, vagy akit nem rémiszt meg ilyesmi. Talán nagy vonalakban az elején elkezdem, de szóltam előre is, nem egy rózsaszín pillecukros álom.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook