Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 26 hetesen érezhetek izomláz szerű fájdalmat a külső nemi szervemben és a csiklómban az ágyban felüléskor és járáskor? fórum

26 hetesen érezhetek izomláz szerű fájdalmat a külső nemi szervemben és a csiklómban az ágyban felüléskor és járáskor? (beszélgetős fórum)


9. mamcili (válaszként erre: 1. - N_alexandra87)
2011. aug. 15. 21:44

lehet normális is, de érdemes megmutatni orvosnak, nehogy gond legyen...

a csipő feszülése okozhatja

8. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Heni82)
2011. aug. 12. 07:44

Négy kiló biztos, hogy normális:))) mit mondjak, nekem sikerült marha sokat felszedni az amúgy sem kevéshez:))) Szerintem nem függ össze azzal, hogy mennyit hízott valaki, egyszerűen készül a szervezet a szülésre. Ilyenkor mintha lágyabbak lennének az ízületek, és tágul a medence. Szerintem olyan, mint kamasz korban a növekedési fájdalom (nekem kamaszként a combomban volt)

A medence fájdalma szerintem simán kisugárzik a combba, legalábbis nekem a belső combomba kisugárzott. Lehet, hogy nektek is úgy lesz, azaz nekem legalábbis nem tartott el a szülésig folyamatosan, hanem vissza-visszatérő volt.

Ahogy írtok jönnek vissza az emlékek:)

2011. aug. 11. 18:07
én egy 23 hetes kismamam vagyok és kb.két hete érzem az izomláz szerűségű érzést ott.de az uzóbbi két napban a combjaimban is érzem./idáig 4 kg. híztam/csak remélem,hogy ez is normális.ha esetleg valaki már tapasztalt ilyesmit,megírhatná.köszi.
6. n_alexandra87 (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2011. aug. 10. 21:00
igen, én is ilyet érzek/éreztem.
5. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - N_alexandra87)
2011. aug. 9. 08:13
Többen néztek rám bután, mikor megkérdeztem, hogy erről miért nem szóltak:) Én kb. olyan érzésre emlékszem, mintha szét akarna feszülni a szeméremcsontom, leginkább tényleg az izomlázra hasonlított.
2011. aug. 9. 08:11
Akkor jó, már kezdtem megijedni, mert a környezetemben senki nem élt át még ilyet, de ha csak ennyi, akkor nincs itt semmi probléma :)
3. kutykurutty3 (válaszként erre: 1. - N_alexandra87)
2011. aug. 5. 08:57
Nekem is van ilyen pár hete, én 31 hetes vagyok, és fura érzés....de gondoltam, hogy ilyesmitől van.
2011. aug. 4. 21:08

nekem volt ilyen, sőt már korábban is a táguló medencétől.

már el is felejtettem:) bezzeg reklamáltam a már szült barátnőknél, hogy ezt miért nem mondták, de többen tagadták, csak páran éltek át ilyent.

2011. aug. 4. 21:02
Érezhetek izomláz szerű fájdalmat a külső nemi szervemben és a csiklómban az ágyban felüléskor és járáskor 26 hetesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook