Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 25 hetes kismami, segítsetek.A honvédba szeretnék "átigazolni" terhestanácsadásra fórum

25 hetes kismami, segítsetek.A honvédba szeretnék "átigazolni" terhestanácsadásra (beszélgetős fórum)


2010. aug. 4. 21:32

Szia!

Fülöp Vilmos és Túri Zsuzsa is nagyon jó szakemberek. Fülöp aug 22-ig szabin van, ajánlani csak akkor ajánlom, ha nem nem várod el az orvosodtól a kedveskedést. Tárgyilagos, sokszor nyers (kimondja a valós tényállást, hajlamos a riogatásra), velem 1 év alatt eddig csak egyszer volt bunkó (ezt nagy sikernek tartom). A kórházi rendelést nyűgnek éli meg. Én speckó problémával kerültem hozzá, neki köszönhetem a bébikémet (27 hetes), ja és felelősségteljes.

Túri Zsuzsát kismamái nagyon nehezen tudják elérni, sokszor órákat várnak rá a kórházban (ha oda beszélik meg a találkozót, sok ügyeletet vállal a MÁV-ban, rengeteget dolgozik), viszont egyik ismerősöm nagyon pozitívan nyilatkozott róla (ügyeletes orvos volt, amikor szült és nagyon meg volt vele elégedve).

Spánikról van a legkevesebb infóm, a Fülöp őt ajánlotta, ha baj lenne a bébikémmel, amíg szabin van, tehát biztos, hogy jó doki ő is (ráadásul fiatal, ami elég ritkaság az AEK-ben).

8. Serafin (válaszként erre: 1. - Máté Anita)
2010. aug. 4. 12:41
Dr. Spániknak van magánrendelése, én is oda járok. Ez nem megoldás?
7. Máté Anita (válaszként erre: 6. - Violamama)
2010. aug. 4. 10:58
Köszike,aranyos vagy!
6. violamama (válaszként erre: 5. - Máté Anita)
2010. aug. 4. 09:59
Sajna nem tudok róla semmit. De sztem megpróbálhatod azt is hogy akihez szeretnél menni odamész rendelési idő előtt, simán felmész, ne menj a regbe és megkérdezed a kismamákat ki az utolsó és utánuk bemész hogy ez a helyzet, max ha nem fogad még mindig mehetsz az időpontos dokihoz:)
5. Máté Anita (válaszként erre: 4. - Violamama)
2010. aug. 3. 21:17
Jajaj ez van.Akkor nincs más választásom azt hiszem mint,h megyek ahhoz a Fülöp dokihoz.Köszi a segítséget.Egyébként tudsz v.mit erről a dokiról?
4. violamama (válaszként erre: 3. - Máté Anita)
2010. aug. 3. 20:55
Én máshoz jártam de az én dokimhoz még augba se tudtak beirni júliusban, de akut problémám volt igy rendelés kezdetére odamentem és fogadtak. Anno mikor kismama voltam akkor is az volt időpont már nem volt de a kismamák mindig reggel 7től gyülekeztek és sorrendben ellátták őket utána jöttek az időpontosok. Bár nekem múltkor azt mondták hogy most csak azokat látják el akik oda tartoznak, nem tudom hogy mindegyik doki komolyan tartja-e ezt.
2010. aug. 3. 20:40

UHHHHHHHHH ez nagyon gáz és mi van akkor ha már bejutottál és ugye a terhesség vége felé sokat kell menni akkor h jutsz be?nincs idő arra ,h időpontot kérj.Ezt nem vágom vagy lehet,h ilyenkor előrébb vesznek?

Köszi a válaszod bluemoon

2. bluemoon1978 (válaszként erre: 1. - Máté Anita)
2010. aug. 3. 20:33
Szia! Én még ugyan nem vagyok terhes, de a Honvédban voltam Dr. Unk Péternél. Szerintem ott mindenki jó, de augusztusban szinte mindenki szabin van és egyébként is legalább 1 hónappal előbb kell időpontot kérni.
2010. aug. 3. 20:28
Egyszerűen nem tudok bejutni ahhoz a két dokihoz sem akit ajánlottak,egész augusztus foglalt.27. re kaptam időpontot Dr Fülöp ne tudom a keresztnevét:)Tudtok v.mit róla?Én Dr Turi Zsuzsához vagy Dr Spánikhoz szerettem volna bekerülni,nem megy.Légyszi segítsetek!Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook