Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 23 kiló már lement, 7 még hátravan, de elfáradtam...Segítsetek léci!!! fórum

23 kiló már lement, 7 még hátravan, de elfáradtam...Segítsetek léci!!! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 10. 00:19

Sziasztok, bocsi kicsit eltuntem. Koszi mindenkinek a biztatást így utólag is. Már lement 26, már csak 3 kiló a célig.

pusz Nektek

2010. ápr. 13. 13:33
Szerinte egy kicsit kényeztesd, jutalmazd meg magad. Nem kajára gondolok. Ha teheted vegyél ki egy nap szabit, de szigorúan egyedül. Akkor kelj, amikor jól esik. Egyél nyugisan egy kellemes reggeli frissen facsart narancslével, menj el kicsit shoppingolni, vegyél magadnak valami szépet, egy cipőt, egy ruhácskát nyárra, valami kis bizsut stb.. amiben nagyon dögösnek érzed magad. ha teheted menny el fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűr-pedikűr, akár mindegyik. Az a lényeg, hogy csak magaddal foglalkozz, és kénysztesd magad olyan dolgokkal, amit men tehetsz meg mindennap. és szigorúan kapcsold ki a telefont. Este egy kellemes romantikus könnyű vacsi apával(amit nem te főzöl). kis összebújás, és hidd el másnap reggel feltöltődve, új erővel ébredsz.
2010. ápr. 12. 11:52

kosz lányok a tanácsokat, de remélem sikerul túljutnom ezen az idoszakon. Nem akarok szunetet tartani, mert ismerem magam, nem kezdeném újra. Most kell folytatnom, most kell befejeznem...

Kitartást és erot kívánok mindenkinek. pusz

21. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2010. ápr. 10. 22:07
én megpróbálnám megtartani a mostani színtet,arra vigyázz hogy ne hizd vissza amit már leadtál....és ami maradt apránként..... :)
2010. ápr. 10. 13:40
Szerintem próbálj meg még egy kis ideig erőt venni magadon, mert ha szünetet tartasz, utána már nehezebb lesz újra rászánni magadat a fogyókúrára. Én is így vagyok ezzel.
19. dd4d2d7591 (válaszként erre: 18. - Dd4d2d7591)
2010. ápr. 10. 12:42

Jaj az edzés kimaradt, de az magától értetődik!


Nekem már a fele lement, még hátravan 3,5 kg... de szeretnék már túl lenni rajta... de amit évek alatt felszedtem azért meg kell dolgozni!

2010. ápr. 10. 12:40

Én egy régi (kedvenc) fotómat szoktam nézegetni, és az ad erőt!!!


Liszt, olaj, cukor - ezeket kell elfelejteni, mással kell helyettesíteni. Reggel fontos a szénhidrát + fehérje (+zöldség), a nap többi szakaszában is, kivéve este, mikor már nem szabad szénhidrátot enni, csak zöldséget és fehérjét...


A kalóriaszámlálás nem jó, mert nem tudod "nyomonkövetni" vele mit eszel.. mi az: fehérje, szénhidrát, egy szelet csoki, torta? Mert nem mindegy... nagyon nem!


Sok szerencsét!

2010. ápr. 10. 12:26

Sok naplóban olvastam hasonló megtorpanásokról, amikor nincsen kedve az embernek az egészhez. A kitartóak túltették magukat rajta és aztán megint jött az "ihlet" és ment tovább a dolog.

Igazából nagy akaraterő kell a hónapokon át tartó fogyihoz. Én félek a több napos/hetes/hónapos pihenéstől, mert attól tartok, visszaszedek egy csomó kilót és nehezebb lesz újra elkezdeni.


Szerintem azt kell kideríteni, hová és miért tűnt el az a bizonyos erő, amiről írtál. Na meg, hogy mit tegyél, hogy újra visszajöjjön.

16. annus0625 (válaszként erre: 15. - Asra)
2010. ápr. 10. 12:17
szia, végul is ettem majdnem mindent, mert sikerult belekombinálnom a kcalokba. Szerintem a hozzáállásommal lehet a gond. Mintha valamiért nagyon ragaszkodnék ehhez a fránya 7 kilóhoz :-SSS
15. Asra (válaszként erre: 12. - Annus0625)
2010. ápr. 10. 12:12
mire vágysz? mi az amit nem tudsz betartani? mit nem ettél eddig? mennyi kalóriát?
14. prebotka (válaszként erre: 11. - Eritrea)
2010. ápr. 10. 12:04

"talán egy tetoválás"

Ez tetszik, erot ad, minden alkalommal, ha rapillantasz.

Emlekeztet arra, hogy kitarto vagy, es kuzdeni tudsz a celjaidert!

"Cél nélkül ember nem tud élni"

/F. M. Dosztojevszkij/

2010. ápr. 10. 11:56

Sziasztok!

En csak a sajat tapasztalatom irom le, talan erot ad a tovabbiakhoz!

Minden reggel tornazom,miota itt a tavasz,egyre jobban esik,doppingol,erot ad,felkesziti a testem es lelkem a napra.

Persze vannak napok, mikor a kutyanak sincs kedve, olyankor ranezek a labsulyokra, es lelkiiskeretfurdalast keltek magamban. Aztan vegig gondolom, hogy jol esik, es szukseges, es nekilatok.

Parom szavai "azert mert unnepek vannak nem szabad lustalkodni" (teszem hozza, nem o akarja, hogy valtozzak, hanem tudja, hogy nem vagyok elegedett magammal)

Batyam szavai "fejben dol el minden"

Ez a ketto mondat vegig fut a fejemben, kimegyek a konyhaba egy par korty viz, ablak kinyit, friss levego, es kezdem is.

Elotte csak egy kave.

Angliaban elek,itt sok a tulsulyos no, mikor megyek az utcan es latok egyet (tobbet), akkor azt mondom magamnak, hogy en ma is tettem mar egy lepest, hogy ne legyek ilyen.

Es tudjatok, mi magyarok meg ha koverek, ducik, tulsulyosak is vagyunk, az nem ennyire borzaszto latvany, mint az angol telt nok, rajtuk kegyetlen mennyisegu felesleg LOG.

Sok sikert a tovabbiakban!

12. annus0625 (válaszként erre: 10. - Asra)
2010. ápr. 10. 11:51
koszi, talán igazad van. Csak az van, hogy annyi éve próbálok visszafogyni a versenysúlyomra és eddig soha nem sikerult. Igaz 5-6 kilónál tobb sose ment le, de most az van a fejemben, hogy ha eddig eljutottam, akkor ki kell tartanom. Csakhát fogytán az erom...
2010. ápr. 10. 11:49

A kalóriaszámolás nagyon jó, nekem is szuperül bevált, bár csak háromszor edzek hetente. Nagyon szép eredményt értél el :)

Visszatérve az eredeti témára, most ott tartok fejben, hogy pihenek kalóriaszámolás ügyben ma és holnap. A tornát megemelem ebben a két napra 2-2-re, hogy minimálisat szedjek vissza és átgondolok mindent.

Ebben meg ott tartok most, hogy mostanság lassabban mennek le a kilók, mint eddig, kevésbé látványos is és kisebbnek érzékelhető a sikerélmény. A környezetem is már megszoktra az új külsőm. "Ráadásul" szebbnek, vékonyabbnak látom magam és nem kövérnek, ezért már nem annyira egetverően sürgető az újabb kiló leadása, mint régebben. Nem, mintha meg lennék tökéletesen elégedve magammal, de a mostani látvány is sokkal kielégítőbb, mint volt. Ez pedig egyfajta megnyugvással tölt el.


A lényeg: valami sikerélmény-pótlót kellene keresnem, ami továbblendít. Ha ezt megtalálom, azt hiszem újra menni fog. Nem is tudom.. talán egy tetoválás, ha megvan a 70, vagy valami ilyesmi.

10. Asra
2010. ápr. 10. 11:48

gratulálok az eddigihez.

szerintem a titok: ne ezzel akard bizonyítani,hogy képes vagy bármit elérni. legyen benned, hogy e nélkül is képes vagy. szerintem a rágörcsöltél és azért merültél le. lazíts. találj valami örömforrást. ha van: kert(i munka), vagy kirándulás. nagyon szép a tavasz! vagy hívj vendégeket. olyanokat, akik 23 kilóval ezelőtt láttak utoljára... meglátod milyen inspiráló lesz:)

hajrá!

2010. ápr. 10. 11:46

koszi nektek, majd valahogy csak átvészelem.

Kitartást mindenkinek és sok pusz

8. 991c3bb01e (válaszként erre: 5. - Annus0625)
2010. ápr. 10. 11:46
Szerintem is tartanod kéne egy kis szünetet, na ezzel nem azt mondom, hogy mértéktelen zabálás, meg ilyenek, hanem okosan. Ha már ilyen rég óta számolod a kalóriákat akkor úgy is meg tudod saccolni, hogy kb. mennyi a túl sok. Az edzésen is lehet változtatnod kéne, itt a jó idő lehet menni bicajozni, vagy ilyenek. Én pl. vettem a biciklimre gyerekülést és a lányom le se akar szállni róla, mindig noszogat hogy menjünk az anya bicajával. Próbálj meg szerintem elgondolkozni azon, hogy mi esne neked jól, és ne görcsösen arra koncentrálni, hogy mitől fogysz.
7. baloghany (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2010. ápr. 10. 11:39

Ügyes vagy gratulálok !!!

Szerintem ne parázz ezen. Örülj a -23 kg-nak és most próbálj súlytartást mondjuk 1-2 hónapig. Addig gyűjts erőt, majd vágj bele az utolsó 7-be. Gondolom nem időre kell fogynod :) Ne siess, pihenj most vele egy kicsit :) Az agyad majd rá fog állni megint, hidd el :)

6. annus0625 (válaszként erre: 4. - Eritrea)
2010. ápr. 10. 11:38
nagy gratula Neked is. Ismerem az érzést és kivánom, hogy hamar átverekedd magad a válságon. Bizony minden fejben dol el. További sok sikert kívánok. pusz
2010. ápr. 10. 11:37
Kalóriát számolok és heti 4-5 edzést tartok. Eddig nem is volt gond, de most belefáradtam. Pedig akarom, hogy lemennyen még az a 7 kiló. Nagyon akarom. Ezzel bebizonyíthatnám magamnak, hogy képes vagyok elérni bármit...
2010. ápr. 10. 11:34

Sajna -19 után most én is válságban szenvedek. Nem adtam fel, csinálom, de most először nagyon nehéz... ezen a hétvégén most átgondolok jómagam is pár dolgot, mert rendbe kell tnni a fejet, másképp nem megy.

Úgy segítenék, de semmi ötletem sincs. Talán valami új "cél" kéne.

2010. ápr. 10. 11:30
Gratulálok a fogyásodhoz!!! Hogy csináltad?
2. 991c3bb01e (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2010. ápr. 10. 11:30
Nagyon ügyi vagy, gratulálok! Ne légy elkeseredve ha eddig ilyen jól ment, ezután is fog!
2010. ápr. 10. 11:27
Október óta csinálom a fogyit és eddig egész jól ment, de mostanában valamiért elfáradtam. Léci, ha van valami jó tanácsotok, vagy tippetek segítsetek. Hogy állítsam vissza az agyam? Elore is koszi mindenkinek és pusz nektek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook