Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 21 hónapos kislányom testén ma délután csaláncsípésszerű kiütések jelentek meg, majd elmúltak és este más helyeken jöttek ki. Mi lehet ez? fórum

21 hónapos kislányom testén ma délután csaláncsípésszerű kiütések jelentek meg, majd elmúltak és este más helyeken jöttek ki. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. okt. 22. 21:41
az enyémnek is betegség után jöttek ki-és mintha terjedt volna.doki!
5. VTünde (válaszként erre: 4. - Kikata)
2009. okt. 22. 21:34

De, most beteg éppen. Vasárnap estétől: náthás, folyik az orra, 2 napja már köhög is...


Nálad is így volt h mindig más helyen jött ki?


Egyébként piros folt, és benne fehér pöttyök...

4. kikata (válaszként erre: 3. - VTünde)
2009. okt. 22. 21:32
Szia. Nem volt beteg mostanában? Mert az én gyerekeimnél betegség után jöttek ki kiütések.
2009. okt. 22. 21:31

Szia Dalina!


Ma amit evett Nóri: tojás rántotta, epres jogobella, gyümölcsleves, palacsinta, körte, májkrém, uborka.


Szerintem ezeket eddig is ette, nem értem...


Mitől kaphat az ember csalánkiütést? Ez mindig így van, hogy máshol jön ki, majd elmúlik? Milyen veszélyt jelent? Mit kerüljünk?

2009. okt. 22. 21:07
Szia Tünde!Ez bizony csalánkiütés!Jómagam is ebben szenvedek már elég régóta!Gondold át mit evett a gyerek!Esetleg valami ujjat vagy nem volt e túl melegen felöltözve! Ha megissza a calcium peszgőtablettát (ha ennyi idős korban adható?)az segít.Majd kivizsgálás allergiateszt és az allergének kerülendők!Jobbulást!
2009. okt. 22. 21:02
21 hónapos kislányom testén ma délután csaláncsípés szerű kiütések jelentek meg, majd elmúltak és meste más helyeken jöttek ki. Mi lehet ez?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook