Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2022-es babák, babavárás, félelmek fórum

2022-es babák, babavárás, félelmek (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. mazsola81 (válaszként erre: 30. - Nikota)
2021. okt. 24. 10:16

Szia Nikota! Üdv itt :-)

Gratulálok :-)

Biztosan minden rendben lesz :-)

32. mazsola81 (válaszként erre: 29. - Zorii)
2021. okt. 24. 10:15
Köszönöm :-) reméljük valóban úgy lesz. Nem vagyunk már fiatalok, de a cél érdekében mindent :-)
31. Zorii (válaszként erre: 30. - Nikota)
2021. okt. 23. 21:09

Szia Nikota!


Gratulálok, boldog babavárást!😍


Ne izgulj, minden rendben lesz csak vigyázz magatokra!☺

30. nikota
2021. okt. 23. 19:54

Sziasztok!


Uj vagyok ebben a csoportban, ezen a héten dpo+9-en pozitivat teszteltem!

Kb dpo+4-töl vannak alhasi fäjdalmaim, fejfäjäs, hätfäjäs, meg annyi nyälat termelek mint egy bernäthegyi! 🐶🤤😁


A teszteket feltettem a naplomba az orakel ovutesztekkel együtt!

Viszont elsö terhesség és nagyon félek hogy ne legyen semmi..🙌🏻

29. Zorii (válaszként erre: 28. - Mazsola81)
2021. okt. 23. 18:43

10 év... elképesztő.


Nagyon erősek vagytok, hiszem hogy néhány hónap múlva ott tarthatod a kezedben a gyermeked🙏


Izgulni fogok érted kedden😊

28. mazsola81 (válaszként erre: 27. - Zorii)
2021. okt. 23. 17:32

10 éve várunk a babócára és ilyen közel még sosem álltunk hozzá.

Sok időbe telt, mire kiderült, hogy mi okozza a sikertelenséget.

27. Zorii
2021. okt. 23. 16:44

Ha jól sejtem - a körülményeket tekintve - régóta vártok már a kis csöppségre, így megértem ha már nagyon izgulsz az eredmény miatt.


A "mindjártmegjön" érzés sokaknál volt szuper előjel ahogy olvastam, szívből kívánom, hogy nálad is így legyen 😊

26. mazsola81 (válaszként erre: 25. - Zorii)
2021. okt. 23. 16:10

Köszönöm :-)

Közérzetileg teljesen jól vagyok. Néha fájdogál, olyan "mindjártmegjön" érzés, csak jóval enyhébb.

Nem tudok péntekig várni, kedden reggel tesztelek egyet :-) ovitrelle után leszek 12 nappal, hátha már nem azt mutatja ki :-)

25. Zorii (válaszként erre: 24. - Mazsola81)
2021. okt. 23. 15:54

Szia Mazsola!😊


Néhány nap múlva úgyis kiderül.😏


Neked is nagyon drukkolok! Hogy érzed magad?

Történt veled valami a pecsételés óta?

24. mazsola81 (válaszként erre: 23. - Zorii)
2021. okt. 23. 14:38

Szia!

Ez akár beágyazódás is lehetett :-)

Drukkolok :-)

23. Zorii
2021. okt. 23. 12:02

Sziasztok! 😊


Nem vagyok a fórumozás híve, soha nem regisztráltam még ilyen oldalra, de sajnos a közvetlen környezetemben senki nincs, akivel együtt készülhetnék a babavárásra így gondoltam csatlakozom.😊


3. hónapja próbálkozunk. Most 21-re nem vártam, viszont 18-án hajnalban arra ébredtem, hogy "mindjárt megjön". A gyanú beigazolódott, ugyanis egy nagyobb mennyiségű pirosas-rózsaszínes vér távozott. A furcsa az volt, hogy ezután visszafeküdtem aludni és reggel mikor felébredtem, egyáltalán nem görcsöltem és a vér mennyisége elenyészőre csökkent. Két napig tartott ez a gyengébb "vérezgetés" a 3. napra viszont barnázás lett belőle, az is inkább világos barna.. A menzeszem mindig 4 napos erős vérzés, barnázás se előtte sem utána nem volt még soha és az első 2 napot végig szoktam szenvedni a görcsök miatt. Most ez elmaradt, így nem tudom hogy csak egy furcsább (hozzáteszem sokkal kedvezőbb 😄) menstruációt éltem át, vagy már nem vagyok egyedül 🤗.

Hétfőn reggel szeretnék tesztelni, addig marad az édes remény.


Egyébként nem vagyok elkeseredve és nem is görcsölök rá, azt szeretném ha ez az időszak legalább annyira örömteli lenne mint a pozitív teszt utáni 😊


Veletek miújság?

22. nella29 (válaszként erre: 19. - Andy0207)
2021. okt. 23. 07:28
en 7 hetesen mentem, hogy mindenkepp halljak szivhangot is 🙂
2021. okt. 22. 15:49

Sziasztok!

Én még előtte állok a dolgoknak :-)

Egy hete volt az első inszeminációm, tegnap reggelre volt egy kis halvány pirosas pecsételés de csak wcpapíron látszott. Remélem a beágyazódás jele :-)

Jövő hét pénteken kellene tesztelni már ha kibírom addig :-)

20. nilem023 (válaszként erre: 19. - Andy0207)
2021. okt. 22. 14:12

Gratulálok!!

Én hat hetes voltam mikor először mentem de én azt hittem már több hetes vagyok! Hat hetesen már volt szívhang 😊❤️

De persze ezt te érzed mikor szeretnél menni!

Boldog babavárás kívánok!

2021. okt. 22. 06:47

Sziasztok! :)

Nekünk 2 hónap próbálkozás után,úgy tűnik összejött. :)

Kedden reggel halvány pozitívat teszteltem,tegnap reggel már erősebb volt.

Letöltöttem egy naptárat,így ma 4 hetes 2 napos vagyok.

Nőgyógyászhoz mikor érdemes menni?

18. RozsaRami (válaszként erre: 17. - Hvile90)
2021. okt. 19. 09:01

Köszönöm <3 Remélem neked nem kell ilyet átélni, és ennyi ideig várni.


Főleg úgy, hogy semmi baja egyikünknek sem

17. hvile90 (válaszként erre: 16. - RozsaRami)
2021. okt. 19. 08:53

Szia Rami! Ó, nagyon sajnálom, hogy elment a babóca. :( Biztos vagyok benne, hogy hatalmas törés volt, lehetett könnyű.


Drukkolok nagyon neked is, hogy minél hamarabb beköltözzön a pocakodba a babó, és veled is maradjon. ❤️


Ehhez képest az én 2. hónapban is megjött problémám semminek tűnik. :(

2021. okt. 19. 08:43
Sziasztok! Én is csatlakoznék :) Nálunk két év után végre áprilisban sikerült a baba, azonban 7hetesen elment magától :( Az egy nagyon nagy csapás volt számomra :( Jártam meddőségibe 1 évet, volt egy inszem sikertelenül. Augusztus óta természetgyógyászhoz járok, aki adott vitamint(zöldség-gyümölcs prés +vitaminok) plusz ebben a ciklusban pete érés serkentőt (egy spray természetes anyagokból)Nagyon bízom, hogy hamarosan meghozza a sikert és végre én is élvezhetem a babavárást, nemcsak pár hétig :(
15. hvile90 (válaszként erre: 13. - Bebike85)
2021. okt. 19. 08:40

Izgalmas, szorítok! :)


Én most péntekre nem várom, de az eddigi 'barátságos' görcsök átváltottak 'mindjártleszakadahasamésmegjön' érzésbe, szóval szerintem nekünk ez off... :D Ráadásul minden tesztem negatív, de sebaj.


Ti mióta várjátok,tervezitek,próbáljátok? :)

14. hvile90 (válaszként erre: 12. - Lindsay2)
2021. okt. 19. 08:38

Köszi Lindsay a biztatást! :) Persze, tudom, hogy 2 hónap még szinte semmi, de annyira idegölő. :D


Én kb. nyár eleje-közepe óta szedek babaváró vitaminokat, próbálok rá nagyon figyelni, készíteni a kis testemet, hátha... :D


A biztonság kedvéért bejelentkeztem nőgyógyihoz november 11-re.. ha megjön, azért nézzen meg, ha nem jön meg, mert baba van, akkor azért. :)


Te hogy vagy?! :) Mi jár most legtöbbet a fejedben? Első babó? Mi következik most soron vizsgálatok szintjén?

2021. okt. 18. 22:25

Sziasztok!

Mi is most izgulunk, hogy össze jött-e a baba. Jövő hét közepén kiderül 😊

2021. okt. 18. 19:36

Szia,


Örülök h csatlakoztal. Szerintem adj időt magatoknak 2 hónap azert az meg nem idő...

Bár ilyenkor minden hónap minden nap egy örökké valóságnak tűnik. Ne roppanj össze, és próbálj meg nem agyalni rajta. Amit tanacskent adhatok készítsd fel azért a szervezetedet Pl vitaminokkal finom ételekkel és próbálj vmit mozogni de csak ami és amennyi jólesik.

Nekem rengetek hónap sőt év volt sikertelen úgyhogy megértem mit érzel., én szurkolok neked és kívánok mihamarabbi babavarast 😘

2021. okt. 18. 12:36

Sziasztok lányok! :)


Mi az első babánkra készülünk, ez a második hónap, hogy próbálkozunk. Mivel 31 naposak voltak régen is, még a bogyó előtt a ciklusaim, és az előző hónapban is erre dobott vissza a természet, én valamikor e hét szombat környékére várom a nemvártat.. 16. napon szokott ovum lenni, szóval ma még csak 12. dpo-m van..


Sanszos, hogy hiba volt ma tesztelni, negatív is lett, el is keseredtem, azóta is romokban heverek, pedig tényleg érzem, hogy valami új, valami más. :( Ekkorát nem tévedhetek.. talán... :)


Attól félek a legjobban, hogy kiderül, valami nincs rendben velem.. kislánykorom óta arra készültem, hogyha babát akarunk, babánk lesz, a mi családunkban a nők már csak ilyenek.. és sajnos, a valóság egyelőre nem ezt mutatja. :)


Remélem, hogy boldogsában úszva zárul ez a hét és hamarosan én is csatlakozhatok az ultrahangra váró szupermamik csapatához és beszédtémáihoz! Vigyázzatok magatokra! ❤️🙂

10. Lindsay2 (válaszként erre: 9. - Cseresznye05)
2021. okt. 15. 15:27
Hát szerintem próbáld meg kibirni, 🙈mondjuk könnyű mondani... 🤣De ha csütörtökre nem várod, mrg korai lenne szerintem 🙈írd majd meg, remélem sikerült🙏
9. cseresznye05 (válaszként erre: 8. - Lindsay2)
2021. okt. 15. 14:17

Nem szokott ennyire fájni,

Sőt kb semennyire sem.

Remélem ez lehet…

Szeretnék már tesztelni, de tudom még korai.. 🙄

8. Lindsay2 (válaszként erre: 7. - Cseresznye05)
2021. okt. 15. 13:57

Szio, hát ha nem a megszokott mesi előtti tüneted akkor lehetséges.. 🙏Szoritunk

De írd majd meg mimdenkeppen

2021. okt. 15. 13:44

Sziasztok!

Második babát tervezzük.

Kis biztatásért jöttem :)

Csütire nemvárom, igen még “messze van” tudom..

De! Nagyon fájnak a mellbimbóim, de iszonyatosan, illetve némi folyásom van. Szerintetek esélyes lehet a baba? 😊😊

6. Számpán (válaszként erre: 5. - Lindsay2)
2021. okt. 14. 10:15
Még nem tudjuk sajnos, de remélem 3 hét múlva kiderül, akkor kell mennem legközelebb! :)
5. Lindsay2 (válaszként erre: 3. - Számpán)
2021. okt. 13. 18:50
Kedves Szampan, akkor pihengess és vigyázz magadra. Tényleg az orrdugulas az nekem is volt 🙏🙈sőt a 9 10hetwn meg az orrom is vérzett párszor, és székrekedés is volt. Azóta sincs mindennap székletem, de naponta 1 szilvát eszem így legalább már szorulasom nincs, a kávét meg kerülöm, legalábbis ritkán iszom. Én is itthon vagyok, de én azért mert elvesztettem melohelyem de jobb is így Igy nyugiban tudok koncentrálni a picurra 🙏🤣én április vége május elejére vok kiirva, ultrahang alapján aprilis.. Dokim szerint május 4 🙈és ti már tudjátok a nemet?
4. Lindsay2 (válaszként erre: 2. - AngellinaBalerina)
2021. okt. 13. 18:41

Szia Angellina,

Gratulálok a picurhoz akkor, és szorítok majd hogy a következő ultrahangon is minden okes legyen 🙏vigyázz csak magadra az elso hetek a legfontosabbak! Igen minden időpont ilyenkor egy örökkévalosagmak tűnik. Én már a keddi ultrahangot várom az is meg majdnem 1 hét 🙏🙈én megmondom őszintén nagyon jól viselem viseltem, nem azt mondom h nem voltak kellemetlen tüneteim Egy két rosszullet, de én nagyon,, megúsztam,, ha szabad ilyet mondani. Reggel szinte soha nem voltam rosszul, autóban valamint éjjel este küzdöttem a savammal. Valamint a pisilessel 🙈1ejjel vagy 15szor mentem ki. Bár hozzateszem tényleg próbálok sokat inni vizet. Amúgy más most nem ugrik be, hirtelen ehseg azért egy ketszer ramjott. Ja és hőhullamok az elején 🙏🤣🤣🤣

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook