Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021-ben jön a baba! fórum

2021-ben jön a baba! (beszélgetős fórum)

1 2 3
66. A neveletlen.... (válaszként erre: 65. - Nikkkancs)
ma 08:26

Nagyon sajnálom :(

Kitartást és erőt kívánok ❤️

ma 07:58

Sziasztok!

Sajnos nekem csütörtökön volt missed ab.-om! :( Ma lenne 10+1 hetes a babám, de sajnos a múlthèten kiderült hogy nincs szívhang ès nem fejlődik! 😔 Erősek vagyunk ès hiszem hogy mèg jöhet egy szivárvány baba 2021-ben! 🍀🌈

64. Encus1114 (válaszként erre: 63. - Lonelygirl)
ma 07:39
Köszi!Ez a hölgyi tea nekem teljesen új, nem is hallottam róla. Drukkolok, hogy meglegyen a pozitív hatása! :-)
63. Lonelygirl (válaszként erre: 62. - Encus1114)
febr. 24. 07:07
Tea keveréket iszom minden nap (hölgyi tea), ezenkívül a következő ciklusban a palástfű teát szeretném kipróbálni. Nekem úgy javasolták,hogy ezt a 15. Naptól igyam nagyjából 10 napig.
febr. 20. 01:38
Új ciklust kezdtem tegnap. Úgy tűnik az app szerint,hogy mi nem lekéstük,hanem elsiettük a dolgokat. Na de ebben a ciklusban majd újrapróbáljuk. A lánykánk a dackorszakba lépett,apával össze is néztünk,kell-e ez nekünk mégegyszer 😄 de persze mivel oly cuki a mi kis drámakirálynőnk, nem tud eltántorítani 😁 Kíváncsi vagyok,ti isztok-e málnalevél,cickafark/palástfű teát és ha igen,hány alkalommal?Minden nap,vagy csak néhány alkalommal a ciklus alatt?
61. nikkkancs (válaszként erre: 60. - Zia2013)
febr. 5. 11:51
Ha úgy alakul akkor várjuk a híreket! ☺️
febr. 5. 08:48

Köszi. :) Igen, eléggé pontosak, viszont szülés óta még csak 2 ciklusom volt, vagyis ez most a harmadik. Amíg bőségesebb az anyatj, addig nekem nem indul ciklus, mindig csak kb. amikor a baba elmúlik 1 éves... Ez is korlátozta most a lehetőségeket, de nyilván a baba érdekei az elsődlegesek.

még talán ez a ciklus kap egy utolsó esélyt.

Bár egy-két évvel fiatalabb lennék! :)

59. nikkkancs (válaszként erre: 58. - Zia2013)
febr. 4. 21:02

Kitartás!!!

Vègül is ha a ciklusaid tènyleg ennyire pontosak akkor lehet határolni! :)

Nekem pont az a helyzet szinte nincs 2 egyforma ciklusom...de a peteèrèst mindig megèrzem! Na most amikor ez a baba megfogant akkor nem! 🤭

febr. 4. 19:07

Új ciklust kezdtem.

Visszaszámolva a 14 napot valószínűleg lekéstük egy-két nappal az ovut, ahogy sejtettem is, írtam is korábban.

Ennek is megvan az oka. alapból tűpontosak a ciklusaim, előző hónapban volt 6 nap csúszás a kémiai terhesség miatt. :( A program pedig, ami szépen számolja a napokat, jelöli a középidőt, így most erre a ciklusra másképp átlagolt én meg azon követtem, csak aztán gondolkodtam... hogy kicsit elcsúszott.

Most még gondolkodunk, hogyan tovább, ha lesz miről beszámolni, jövök még!

Mindenkinek drukkolok, akiknek sikerült, boldog babavárást kívánok! :)

57. nikkkancs (válaszként erre: 53. - Zia2013)
febr. 3. 19:33

Kitartás!

Szerintem bízni mèg lehet!!! 🍀

Drukkolok hogy úgy alakuljon ahogyan a szívetek mèlyèn legjobban szeretnètek!

56. nikkkancs (válaszként erre: 55. - A neveletlen....)
febr. 3. 19:31
Oh ne izgulj! Èn is 2 hèt múlva megyek, ès akkor mèg csak a dokihoz, aki majd vissza hív uh-ra elvileg másnap! Akkor fogom csak rendesen látni mert az amin nost voltam vizsgálat kb csak annyi volt hogy megmondták hogy mèhen belül van ès gratulált az orvos, illetve megmutatta! De semmi lelet, semmi mèret....semmi!
55. A neveletlen.... (válaszként erre: 48. - Nikkkancs)
febr. 3. 18:20
3 hét múlva 😕, akkora kaptam időpontot. Türelmesen várok 🤷‍♀️😊
54. A neveletlen.... (válaszként erre: 53. - Zia2013)
febr. 3. 18:20

Sajnálom.

Azért én nagyon reménykedem hogy Nektek is sikerül. 🙏

febr. 3. 17:39

Sziasztok!

A héten eddig minden nap csináltam egy 10-es tesztet (tudom, tudom... de mentségemre szóljon, most Facelle akciós a Rossmannban :D )

Még egy halovány árnyék sincs... Semmi.

Előző hónapban, ami sajnos negaítv meglepetéssel zárult, mert ilyesmit még sosem tapasztaltam, voltak tüneteim. Éreztem hasfeszülést, enyhe görcsöket, jól fenn volt a hőm is, ami már nem olyan magas, csak 36,7...

Tudom, amíg nem jön meg egy nagyon halvány reménysugár még marad, de lehet ebben bízni már csak önálltatás lenne.

Így most vagy megcélozzuk a következő ciklust, vagy elengedjük a 6. babát. Így, hogy az előző hónapban két halvány, de határozottan kivehető pozitív teszt után megjött 6 nap késéssel, lehetett valami gond, vagy vele, vagy a hormonjaim nem tudták megtartani...

Hiába mondom, lélekben alig 30 (és nem csak mondom, úgy is érzem magam! ), de a testem közeleg a 40-hez... Még két próbálkozós hónapom lenne, hogy az utolsó babánkat a 40. születésnapom előtt tarthassam a karjaimban.

Átgondoljuk még, hogyan tovább.

mindenkinek drukkolok! :)

Sziasztok!

52. Emese1 (válaszként erre: 42. - A neveletlen....)
febr. 3. 17:33
Most olvastam GRATULÁLOK!❤
51. zia2013 (válaszként erre: 41. - Nikkkancs)
febr. 3. 17:28
Örülök, hogy minden rendben! :)
50. zia2013 (válaszként erre: 42. - A neveletlen....)
febr. 3. 17:27
Gratulálok, de jó hír!!!
49. Encus1114 (válaszként erre: 42. - A neveletlen....)
febr. 3. 12:39
Gratulálok én is!A korábbi gratulákat nem küldte el valamiért 😔
48. nikkkancs (válaszként erre: 47. - A neveletlen....)
febr. 3. 10:45
Mikor mèsz orvoshoz? :)
febr. 3. 10:11

Köszönöm lányok. 🥰

Nektek is sok sikert kívánok. ❤️🙏

46. nikkkancs (válaszként erre: 45. - Encus1114)
febr. 3. 09:40
Köszönöm szèpen! :)
45. Encus1114 (válaszként erre: 41. - Nikkkancs)
febr. 3. 09:18
Gratulálok! 😊
44. Lonelygirl (válaszként erre: 42. - A neveletlen....)
febr. 3. 08:00
Gratulálok! 💖
43. nikkkancs (válaszként erre: 42. - A neveletlen....)
febr. 2. 20:48
Gratulálok!!! :)
febr. 2. 18:31
Sziasztok! 3 nap kèsès után már nem bírtam ki, és teszteltem. Nos, halvány, de 2 csík 🙏❤️
febr. 2. 10:36

Sziasztok!

Megjártam reggel az első vizsgálatot. A doki szerint tökèletes terhessèg, gratulált! :) Láttam az ici pici babácskát is de mèg szívhangot azt mondta nem nèz mert pici. Kb 4-5mm lehet! Amúgy nem vártam sokat ettől az orvostól, elèg felületes! Leletet nem is adott semmit, azt mondta menjek 4 hèt múlva. De nekem ugye 17.-ère van időpontom a saját dokimhoz akihez majd járni fogok! Szóval 2 hèt múlva újra! :) Akkor már nagyobb lesz ès többet látunk ès valszeg kapok beutalókat is!

febr. 2. 09:20

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, mi is idén szeretnénk babát. 2019-ben született az első babánk, neki szeretnénk kistesót 😊 Letroxot és Normoxilt szedek pajzsmirigy alulműködés miatt, illetve Femibion 0-t. Mérem az ébredési hőmérsékletem, ez az első hónap,amikor próbálkozunk, kb. a hónap közepére nem várom. Sok sikert mindenkinek!

39. nikkkancs (válaszként erre: 37. - Zia2013)
febr. 1. 19:39

Holnap reggel 8-ra megyek orvoshoz! 6+3 hetes leszek. Remèlem már láthatom, aminek látszódnia kell! :)

Szúrogat picit a hasam, de ezt minden alkalommal tapasztaltam, illetve èmelygek is rendesen.

Volt 1-2 nap barnás folyásom,de ilyen is volt minden terhessègem alatt! Most 1 napja már nem volt semmi! Szóval jól vagyok, remèlem a baba is! :) Holnap elmesèlem mi volt!!!

febr. 1. 16:09
Nem írtam, a későn mutatkozó babaám már egy 9 éves nagylány. :)
febr. 1. 16:06

Köszönöm. :)

Nekem volt olyan is, hogy nemvárt napja után kb. 6 nappal lett nagyon, nagyon halovány pozitív. Pedig 16. ciklusnapon fogant, ez szinte egészen biztos.

Most legutóbb pedig úgy jártam, hogy nemvárt napja körül halvány pozitív (de határozottan pozitív, le is fotóztam), majd azt hiszem olyan 6 nap késéssel megjött. (első halvány pozi 25-össel, majd másnap ugyanazzal negatív, utána 10-es pozitív, majd másnap 25-ös negatív, majd köv. nap 25-ös megint negatív és meg is jött... Ezt nevezik biokémiai terhességnek, nem vagyok túl boldog, hogy megtapasztaltam... )

Most megpróbálok nyugton maradni és várni csütörtökig.

Orvos mit mondott? jól vagytok, ugye? :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook